Blog Roku 2012

Moi Drodzy!
Ależ jesteśmy zaskoczeni, że od początku konkursu, czyli od 4 dni jesteśmy w pierwszej 10! To oczywiście dzięki Wam i Waszym głosom i za to jesteśmy ogormnie wdzięczni. Nadal nie liczymy, że ta sytuacja będzie trwać wiecznie (czyli do czwartku;) ) , ale jeśli ktoś jeszcze ma ochotę oddać swój głos, to będzie nam baaardzo miło:) (instrukcja poniżej)
Dziękujemy też osobom, które polecają naszego bloga na swoich blogach, mamy nadzieję, że będziemy mogli się jakoś odwdzieczyć.

Jak nam pomóc:

* Wysyłamy sms na numer 7122 o treści C00165 (duże C, dwa zera i 165)

* Z jednego numeru można wysłać tylko jeden sms, dlatego każdy jest na wagę złota:)

* Możemy namówić też osobę, kóra siedzi obok nas na zagłosowanie;)

* Sms kosztuje 1,23 zł i  co ważne dochód zostanie przekazany na integracyjno – rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych

Dzięki Wam uśmiechamy się teraz tak:D :

(tuż po sakramentalnym "Tak", jesteśmy trochę  zmieszani miłym zwyczajem parafii - oklaskami wszystkich obecnych na uroczyśtości:) )Wasze zdrowie:)

Tęcza to nadzieja, w tym roku często ją widywaliśmy...

Ona: Ale jesteście kochani:)

On: Tak naprawdę, to Wy tworzycie z nami tego bloga!:) Bo bez odbioru i Waszych reakcji, nie miałoby to sensu.

40 comments

  1. sept 27 stycznia, 2013 at 21:06 Odpowiedz

    szkoda, że można tylko jednego smsa wysłać z jednego numeru;p zaraz wyślę jeszcze jednego z mojego męża tel.:D a ja Wam dziękuję za to, że jesteście i prowadzicie tak świetnego bloga! nie wyobrażam sobie nie zajrzeć do Was kilka razy dziennie z oczekiwaniem na nowego posta i zobaczyć co tam u Was:)

    • fashionable 27 stycznia, 2013 at 21:22 Odpowiedz

      Ach no aż mi się łezka zakręciła… Dzięki wielkie!
      A w ogóle to Kuba właśnie mi powiedział, że Ty jesteś z Trójmiasta, nie wiem jak mogłam to przeoczyć!

  2. AniaCh 27 stycznia, 2013 at 21:13 Odpowiedz

    Piszę do Ciebie Aniu po raz pierwszy:) jestem pod wielkim wrażeniem waszego bloga, tego jak się rozwijacie i jacy jesteście fajni:) głos oddany;)
    Wasza fanka;)
    AniaCh

  3. Majka 27 stycznia, 2013 at 21:36 Odpowiedz

    Cieszę się razem z Wami, oczywiście razem z narzeczonym zagłosowaliśmy, a T. czyta właśnie „Strój pana młodego”;D I bardzo go to wkręciło:)

  4. AnnaMa 27 stycznia, 2013 at 21:52 Odpowiedz

    Witajcie!:)
    Piszę komentarz po raz pierwszy, bo trafiłam na waszego ze strony bloga roku, bo zauważyłam, że jesteście jedynym blogiem w czołówce, który jest typowo blogiem lifestylowym a nie o tematyce podróżniczej i dziecięcej.Według mnie powinni te tematyki rozdzielić na przyszłość . Muszę powiedzieć, że jestem zauroczona i na pewno będę waszą stałą czytelniczką! Sama chciałabym spróbować pisać i muszę przyznać, że dzięki wam wierzę, że w końcu się zdecyduję!
    Oczywiście zagłosowałam z dwóch swoich komórek, z dwóch męża i przekażę gdzie się da, bo zasługujecie na to żeby wygrać!

    • fashionable 27 stycznia, 2013 at 22:15 Odpowiedz

      Fakt, bo jak tu konkurować z cudnymi dzieciaczkami czy boskimi podróżami?? Post stylizacyjny, ślubny, czy makijażowy wypada przy takich słabo…

  5. Kocham Wiosnę 28 stycznia, 2013 at 12:41 Odpowiedz

    Uwielbiam takie pozytywne blogi, na Wassz trafiłam wczoraj z Bloga Roku i nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz Was znalazłam! Ale nic straconego, dziś biorę się za lekturę od początku bloga. A tak z innej beczki, możesz mi powiedzieć jaki fotograf zrobił Wam takie świetne zdjęcia ślubne???

  6. Agnes 28 stycznia, 2013 at 20:26 Odpowiedz

    Witam :) Jestem pod wrażeniem Waszego bloga, tej otwartości dla innych – już dawno nie byłam na takim blogu. Miło że odwiedziłaś mnie i nawet się nie nudziłaś przy mojej nowej długiej notatce :) Ale i tak moje wypociny mają się nijak do Waszej strony :p Z pewnością będę tu wracać bo jest ty bardzo przyjemnie, a zdjęcia Wasze są rewelacyjne, jest to wszystko co lubię, nawet przepisy znalazłam i kościk o tym jak dekorujesz mieszkanie – to co tygryski lubią najbardziej :p. I wcale nie dziwie się że blog ten jest w pierwszej 10-tce w konkursie :p Jak znajdę troszkę wiecej czasu to wpadnę do Ciebie poczytać zaległe notatki, a tymczasem pozdrawiam gorąco i do następnego :) Aha… i zazdroszczę Wam Sopotu!

    • fashionable 28 stycznia, 2013 at 21:56 Odpowiedz

      Bardzo Ci dziękuję za ten budujący komenatarz.
      A Sopotu nie ma co zazdrościć, Gdynia to jest dopiero miasto;)
      pozdrawiam serdecznie