Pięknych Świąt!

świeta

Święta nie są przereklamowane, nie są tylko komercyjne. Święta są cudowne!

Choć denerwują mnie choinki w marketach od początku listopada,  choć żałuję, że dla niektórych święta to tylko niezły biznes, choć sama od lat w grudniu jestem tak zmęczona, że zwykle nie wiem jaki jest dzień tygodnia  to uwielbiam ten moment, kiedy dzielę się opłatkiem i zawsze przy niejednych życzeniach ciężko powstrzymuję łzę w oku. Bo wtedy wiem, że warto żyć, że życie to nie tylko szara codzienność, a piękne chwile.

wigilia

Te święta nie będą perfekcyjnie przygotowane. Może to i lepiej? Może w te święta zupełnie najważniejsi będą ludzie??

Dla nas grudzień jest niesamowicie intensywnym miesiącem. Dlatego tak mało nas tu było. Nowy rok będzie rokiem ogromnych zmian. Nowe miejsce zamieszkania, nowa praca. Wreszcie będę miała więcej czasu na bloga, wreszcie odpowiem na wszystkie zaległe maile.

Choć nasz ostatni weekend wyglądał mniej więcej tak i nie mogę się w tym roku pochwalić pięknymi świątecznymi dekoracjami:

ggg (640x640)

Choć Kubuś mi gorączkuje, choć nawet nie wiem czy znajdę jakąś sukienkę na wigilię, bo nie wiem gdzie co  mam, to życzymy Wam przepięknych, zdrowych, rodzinnych, bardzo radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Pełnych miłości i nadziei.

Życzą Ona i On🙂

swieta2

mikołaj

23 comments

  • fashionable 24 grudnia, 2013 at 14:26 Odpowiedz

   Bardzo Ci dziękujemy! Cieszymy się, że do nas zaglądasz. Życzymy Tobie i Twojej rodzince spokojnych i radosnych Świąt! Niech się spełnia wszystkie świąteczne marzenia!

 1. Monika L 24 grudnia, 2013 at 01:34 Odpowiedz

  Wszystkiego dobrego dla Was Aniu i Kubo! Niech czas ten będzie taki jaki oczekujecie by był, a Nowy Rok niech zrekompensuje ten cały harmider z jakim musicie sobie radzić teraz. No i powrotu do zdrowia oczywiście. Wszystkiego dobrego !

 2. Asia z F4E 24 grudnia, 2013 at 14:00 Odpowiedz

  Mogłabym się podpisać pod wszystkim (oczywiście oprócz przeprowadzki i gorączkowania mojego faceta). Ja też Wam życzę wszystkiego naj, naj, naj w Nowym Roku, bo o Święta wiem, że zadbacie, aby były cudowne! Asia

 3. Alicja 27 grudnia, 2013 at 21:51 Odpowiedz

  Mam nadzieję Kochami że spędziliście cudne święta! I wszystkiego dobrego na Nowy Rok i na te zmiany na które czekam:))
  pozdrawiam:)

 4. H. 28 grudnia, 2013 at 18:26 Odpowiedz

  Święta i okolice Świąt to cudowny okres. Zwłaszcza ten do Nowego Roku. Można się zatrzymać, więcej przebywać w domu z rodziną. Uwielbiam Święta.

  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Leave a reply