Toaletka

Toaletka to dla mnie istotny i praktyczny mebel w sypialni.
Dziś pokażę Wam moje inspiracje, a w następnym domowym poście przedstwię Wam dokładnie moją toaletkę.

A Wy macie toaletki?? Korzystacie??

Spotkałam  się też z taką formą toaletki - komoda plus lustro, czyli szafki na bieliznę, w górnej szufladzie kosmetyki, a większość i tak w łazience🙂 A Wy gdzie się malujecie?

4lifehome.com

deardesigner.co.uk

nothingbutbeauty7.blogspot.com

ovldesignandcustom.blogspot.com

sypialnia.wieszjak.pl

muratordom.pl

modny-dom.pl

archiexpo.fr

deco.fr

thecherryblossomgirl.com

maisonsdumonde.com

shabby-vintage.pl

*pozostałe inspiracje https://www.westwing.pl/

Ona: Marzy mi się taka piękna sypialnia...

On: Mnie się marzą podróże.

Ona: A Wam co się marzy??:)

40 comments

  1. Kameralna 30 kwietnia, 2013 at 17:59 Odpowiedz

    Odkąd sypialnia stała się pokojem dziecka, niestety nie mam miejsca na taki rarytas. Ale gdybym miała większe mieszkanie, a najchętniej dom, to z pewnością bym o niej pomyślała. Choć makijaż i tak pewnie robiłabym w łazience.

    • fashionable 30 kwietnia, 2013 at 22:04 Odpowiedz

      Wiesz co kiedyś widziałam chyba w Obi, a poza tym na pewno na allegro i w sklepach internetowych na początek możesz spojrzeć…

  2. asja (piekne bransoletki – CHARMS) 30 kwietnia, 2013 at 19:48 Odpowiedz

    Mam toaletke, piekna i jest to moj ukochany mebel :) uwielbiam sobie przy niej spokojnie robic makijaz, kiedy wszystkie kosmetyki mam pod reka (tylko ze juz mi sie nie mieszcza, ale to kwestia mojego uzaleznienia od kosmetykow, hihi) tylko ze stoi niestety w duzym pokoju, bo w sypialni nie ma miejsca i jest za ciemno – ale ma takie skladane lustro, wiec wyglada jak normalna szafka – stolik, na niej moje piekne storczyki, wiec komponuje sie pieknie z kazdym wnetrzem :)

  3. NO SPINSTER 30 kwietnia, 2013 at 20:04 Odpowiedz

    Ja mam toaletkę w łazience :-) W sypialni – komodę na pościel i duży piękny portret rodzinny zamiast lustra (zresztą tak pięknie na nim wyglądam, że chętnie bym właśnie to widziałam w lustrze od samego rana ;-)

    • fashionable 30 kwietnia, 2013 at 22:06 Odpowiedz

      Ciekawie to musi wyglądać, ja również lubię otaczać się zdjęciami. Ciekawa jestm czy Wasz portret to fotografia, czy rysunek bądź malowidło…

  4. Maggie’s Wardrobe 30 kwietnia, 2013 at 20:24 Odpowiedz

    Maluję się w łazience i to dosyć wygodna opcja, biorąc pod uwagę, ze zajmuje mi to zwykle ok. 5 min. Natomiast jeśli chodzi o marzenia to zdecydowanie – garderoba! Marzy mi się osobny pokój tylko na moje ubrania i dodatki.

  5. Amanda 30 kwietnia, 2013 at 21:31 Odpowiedz

    Uwielbiam takie białe rzeźbione toaletki. K obiecał mi, że będę mogła taką mieć w sypialni ale chyba bd musiała zrezygnować. Mamy małą sypialnie i bardziej efektywnie będzie zrobić szafą na całą ścianę bym mogła pomieścić wszystkie rzeczy :) 🙂

  6. Paula 30 kwietnia, 2013 at 21:43 Odpowiedz

    Chcialabym miec toaletke, moze uzyje w sypialni zwyklej poleczki i lusterka na niej, musze tylko znalezc wolna sciane w sypialni, co nie jest latwe na poddaszu. Najlepsze swiatlo mam w kuchni (wielkie okno) i na stole stawiam lusterko i tak sie maluje :)

  7. moda na strychu 1 maja, 2013 at 12:36 Odpowiedz

    wietne inspiracje <3 Ja również mam u siebie toaletkę, z której rzeczywiście korzystam bardzo często, jest duża i pojemna ponieważ ma 2 szuflady i 4 zamykane półki a więc mieści nie tylko kosmetyki ale i bieliznę :) Jedyny minus to kolor …

  8. Na nowej drodze życia 1 maja, 2013 at 21:03 Odpowiedz

    Niestety z lenistwa robię makijaż w łazience… Ale jestem właśnie w trakcie zbierania akcesoriów do stworzenia małej toaletki w naszej sypialni :) )) Mam nadzieję, że już wkrótce się uda! Czekam na posta z Twoją toaletką!!!!
    Pozdrawiam cieplutko :)