Kącik w salonie

Nowy sezon, nowe postanowienia, trochę zmian (może nawet dużo). Piszecie w sprawie postów ślubnych: będą! Są dla mnie bardzo przyjemną częścią blogowania, lubię jak dzielicie się ze mną również swoimi doświadczeniami w licznych mailach. Mam nadzieję, że prężniej zacznie działać również tematyka kosmetyczna w której się specjalizuje, a także zakładka "dom" - kolejna moja pasja, której dziś druga odsłona. Mimo ogromu zajęć zamierzamy również zwiększyć częstotliwość dodawania postów i mamy nadzieję wdrażać nasze postanowienia w życie:)

Obiecałam również rozwiązanie konkursu, zwyciężczynie proszę o kontakt mailowy ania@fashionable.com.pl i podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu - Wasze dane przekażę firmie TB Sport, która skontaktuje się z Wami w celu ustalenia szczegółów odebrania nagród. Bardzo dziękujemy za Waszą inwencję twórczą:) Miło się czytało komentarze i bardzo trudno było wybrać tylko 3! I tak:

I miejsce: Ewa Sarniak - Stefaniak - skoro marzenie to spełniamy:) I wplotłaś w fajny tekst motyle;) ps. Jesteś piękną i czuję, że bardzo miłą kobietą:)

II miejsce: Marysia Kunicka za francuskie podejście i mądrą chrześnicę:)

III miejsce:  Magi - magdalena magi_s - żeby się jeszcze bardziej zainspirowała naszym blogiem i TB Sport:)

W dzisiejszym poście chcę pokazać, że nawet w wynajętym mieszkaniu można stworzyć swój azyl i swoją przestrzeń ograniczonymi kosztami. Miejsce gdzie mieszkamy jest dla nas bardzo ważne. Lubię jasne wnętrza, porządek i w miarę możliwości  przestrzeń. Przedmioty które wystawiamy w mieszkaniu zwykle nie są przypadkowe, często to trafione prezenty, pojedyncze przedmioty, które udało nam się znaleźć w ciekawych sklepach czy pamiątki z podróży. Zdjęcia poniżej to nasz praktyczny kącik w salonie, jedno z miejsc gdzie trzymamy książki, ale także inne niezbędne przedmioty. Pudełka podzielone są na kategorie i tak w jednym są np. wszystkie instrukcje od sprzętów, w innym ozdoby świąteczne, a także akcesoria do pakowania prezentów.

*3 regały Ikea 79 zł  szt

* lampa Ikea 49 zł

* różana kula Almi Dekor - prezent

* konewka Ikea 6,90 zł

* biała ramka Ikea 15 zł

* brązowa Ramka wyprzedaż w Rossmannie 7,99 zł

* biała doniczka Ikea 9,99 zł

* koza - prezent

* serce Almi Dekor outlet 24,99 zł

* wazon Home & You prezent

* gałązki białe i srebrne w wazonie Almi Dekor outlet (od 4,99 do 14,99 zł)

Ona: Mam nadzieję, że wrzesień przyniesie inspiracje:)

On: I niezmiennie zapraszamy na facebooka, gdyż Ania z pewnością chętnie podzieli się z Wami nowinkami do których będzie miała dostęp:)
https://www.facebook.com/fashionablecompl

43 comments

 1. Amanda 3 września, 2012 at 10:32 Odpowiedz

  Bardzo lubię białe wnętrza z dodatkami koloru. Nie mam jednak odwagi u siebie tak zrobić i zawsze tylko podziwiam. A wasz pokój widzę wygląda jak z katalogu ;) Cudnie :) Muszę więcej pudełek kupić żeby też mieć taki porzadek ^^

 2. magi 3 września, 2012 at 16:02 Odpowiedz

  aaaaaaaaaaaaaaaa wygrałama!!!!!!!!! Aniu dziękuję bardzo, jestem wzruszona!!!! III miejsce to ogromny sukces, bo nigdy w życiu nic nie wygrałam;) Poza tą wygraną wspaniała niespodzianka w postaci postu na temat wnętrz! Uwielbiam, uwielbiam!!! Wspaniały temat i super opracowany. Świetnie się urządziliście. Podobają mi się takie klimaty jak u Was! Na prawdę fajnie, jest czym oko nacieszyć :) Jeszcze raz dziękuję, wchodzę na skrzynkę mailową i już wysyłam maila do Ciebie;)
  pozdrawiam serdecznie.

 3. Dogonić Pasję 3 września, 2012 at 16:22 Odpowiedz

  liczny kącik :) My również mieszkamy w wynajętym mieszkaniu i także uważam, że nawet w wynajętym można sobie stworzyć własny azyl. Mi brakuje właśnie takich regałów, bo zbiera mi się co raz to więcej książek i miałam w planie właśnie te z Ikei kupić, są świetne :)

 4. ciornaofca 4 września, 2012 at 11:05 Odpowiedz

  wspaniały ten Wasz kącik :) biel to taka czystośc, spokój, harmonia… bardzo mi sie podoba :) z racji tego, że my wciąż urządzamy swoje gniazdko poproszę więcej takich postów :) dla inspiracji :)

Leave a reply