Podróżnicze podsumowanie 2018

7 toskania 7

Właśnie rozpoczęliśmy naszą kolejną podróż, ale ja sentymentalnie wracam dziś do wszystkich, które w tym roku udało nam się zorganizować. To był niesamowity czas - wiele przeżyć i nowych doznań. Wszystkie podróże możemy zaliczyć do udanych, a każda była niebywale inspirująca i zostawiła w nas radość i ochotę na więcej <3 W tym roku odbyliśmy 9 podróży zagranicznych i jeśli dobrze liczę to w tym roku w podróży spędziliśmy 85 dni!!! Dla nas to niesamowita sprawa i spełnienie marzeń <3 Co przyniesie kolejny rok?? Zobaczymy:) Jedno jest pewne - podróże to najlepsza inwestycja, dlatego mam nadzieję, że ten post będzie i dla Was inspiracją! <3

1 Francja - Sarregumines

Te rok właściwie rozpoczął się od podróży - już drugiego dnia stycznia ruszyliśmy do Francji do mojej siostry. Zawsze tutaj odpoczywamy! Odwiedzamy też niemiecki outlet Metzingen - wpis z tego miejsca możecie podejrzeć TUTAJ.

1 sarregumines 2

2 Dominikana

W lutym wybraliśmy się na Dominikanę - to był niesamowicie sentymentalny powrót, ponieważ 7 lat wcześniej zaręczyliśmy się właśnie tam, na (prawie)bezludnej wyspie Saona. Tym razem spędziliśmy tam prawie dwa tygodnie i było absolutnie niesamowicie! Wpisy i filmy znajdziecie TUTAJ.

2 domikana 2 2 dominikana 2 dominikana 3 2 dominikana 2 2 dominkana 3

3 Francja - Sarregumines i Paryż

W maju ponownie odwiedziliśmy moją siostrę we Francji, tyle, że tym razem w trakcie wyjazdu postanowiliśmy pojechać na kilka dni do Paryża i Disneylandu. Nocowaliśmy tuż przy Wieży Eiffla, więc jazda autem po centrum tego miasta była dla nas nowym doznaniem. Cały wyjazd był cudny, a  Disneyland zaliczyliśmy po czterech latach drugi raz. Wszystkie posty z Paryża znajdziecie TUTAJ.

3 Paryż 2 Paryż 3 3 Paryż 4 3 Paryż 2 3 Paryż 5 3 Paryż 6 3 Paryż 7

4 Sardynia

Wiecie, że Włochy to moja największa miłość! Tym bardziej cieszę się, że w tym roku odwiedziliśmy kolejny nowy region. Sardynia nas urzekła! Wszystkie posty, które dotychczas się ukazały znajdziecie TUTAJ.

4 Sardynia 4 Sardynia 2 4 Sardynia 4 4 sardynia 3 4 Sardynia 5

5 Grecja - Kreta

W sierpniu postanowiliśmy zabrać na wakacje rodziców i spędziliśmy cudowny, luźny czas na Krecie i Santorini. To był świetny wyjazd i przy okazji moich instastories przekonałam  się, jak bardzo kochacie Grecję!

5 santorni 5 5 santorini 6 5 santorini 2 5 santorini 1 5 sanotirni 4 5 santorini 3

6 La Palma

Hiszpańska La Palma - czyli jedna z Wysp Kanaryjskich była naszym wyjazdem na rocznicę ślubu. To miejsce z pewnością urzekło nas najmniej ze wszystkich innych, które odwiedziliśmy w tym roku, ale z pewnością było na swój sposób niesamowite. Co ciekawe, po moich instastories dostałam wiele wiadomości, że to Wasze wymarzone miejsce na wakacje, choć wcześniej wiele osób nie słyszało o tej wyspie.

6 la palma 2 6 la palma 3 6 la palma

7 Toskania

Włochy to moja największa podróżnicza miłość i staramy się je odwiedzać jak najczęściej. Tym razem spędziliśmy dwa tygodnie w Toskanii i był to chyba najlepszy wyjazd w moim życiu - to moje miejsce na ziemi! <3 Kuba się śmieje, że ja w Toskanii uśmiecham się do każdego kamienia i budzę się dwa razy szczęśliwsza niż gdziekolwiek indziej... tak po prostu;) I nic na to nie poradzę!:)) Ktoś też tak ma?:)) Wszystkie posty z Toskanii znajdziecie TUTAJ

7 Toskania 1 7 Toskania 2 7 Toskania 3 7 Toskania 4 7 toskania 5 7 Toskania 6 7 toskania 8 7 toskania 9

8 Londyn - USA Floryda

Ta podróż to z kolei spełnienie marzeń Kuby, choć dla mnie też to było niesamowite doznanie i dwa tygodnie pełne przygód! Zaczęliśmy od doby w Londynie - urodziny Kuby!:) (moje spędziliśmy w Disneyland!).

Pierwsze posty z Florydy znajdziecie TUTAJ, a wkrótce pojawią się kolejne! Muszę Wam opowiedzieć o naszym tripie po Florydzie, Disneylandzie, czy Universal.

8 londyn 1 Londyn 2 Londyn 3 8 floryda 3 8 floryda 2 8 floryda 1

9 Francja - Sarregumines

Czyli dokładnie tak jak na początku roku, 2018 również "zamykamy" we Francji u mojej siostry:) I właśnie tu przywitamy 2019:)  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was! Wielu podróży, samych życzliwych ludzi, prawdziwych przyjaciół, kreatywnych pomysłów, zdrowia i oceanu uśmiechu i radości każdego dnia!

1 serregumines

Ona: A jakie Wy macie podróżnicze marzenia??:)

10 comments

  1. Agnieszka 1 stycznia, 2019 at 14:19 Odpowiedz

    Podzielam Aniu Twoją miłość do Włoch ❤️, gdy przekraczalismy granicę i zobaczyłam napis Italia miałam łzy w oczach. Marzę o krótkim wypadzie do Rzymu i aby zobaczyć kolorowe drzwi i cudne balkony na Malcie🤩

Leave a reply