Aranżacja łazienki - wyposażenie łazienki cz.2

łazienka remont 21

Ostatnio pokazywałam Wam pierwsze finałowe zdjęcia naszej łazienki, a TUTAJ opisywałam dokładnie jakie wyposażenie wybraliśmy. Jak wiecie zdecydowaliśmy się na firmę Roca i po połączeniu wszystkich elementów jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Świetnie czujemy się w takim wnętrzu. Podoba nam się panująca jasność, klasyka, a także wygoda, którą w tym pomieszczeniu stworzyliśmy.

Wanna wolnostojąca okazała się bardzo wygodnym rozwiązaniem, idealnym dla relaksujących kąpieli. Jest po prostu piękna i stanowi centrum tego pomieszczenia. Moim zdaniem sprawdzi się w różnego rodzaju aranżacjach - klasycznych tak jak u nas, minimalistycznych - dla tych, którzy kochają stonowane przestrzenie, ale także retro - czyli w łazienkach z charakterem i z duszą.

Umywalka także super się sprawdza - jest łatwa w utrzymaniu czystości i moim zdaniem pięknie dopełnia odnowioną przez nas komodę. Podoba mi się jej nieregularny kształt - jest z jednej strony wyższa, a z drugiej niższa - co jest także praktyczne w użytkowaniu. Myślę, że zarówno wanna jak i umywalka Roca to stylowe wyposażenie, które usatysfakcjonuje nawet bardzo wymagające osoby.

Toaleta myjąca (z funkcją bidetu) to także praktyczny sprzęt, a dzięki funkcji "dwa w jednym" zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu sprawdzi się także w niedużej łazience. Nie muszę chyba nikogo przekonywać jak ważna jest higiena i jak cudownie taki sprzęt ją ułatwia. Moim zdaniem to naprawdę świetnie, że istnieją takie urządzenia 2w1. Deska posiada zintegrowany panel sterowania i przepływowy podgrzewacz wody. Więcej o jej funkcjach możecie poczytać TUTAJ.

Dziś mam dla Was jeszcze trochę zdjęć, o które prosiłyście, a już wkrótce na moim kanale pojawi się film z tego pomieszczenia w którym opowiem o szczegółach i wszystko dokładnie Wam pokażę. Mój kanał możecie zasubskrybować TUTAJ -> dzięki temu jako pierwsi dowiecie się o nowych filmach.

A skąd Wy czerpaliście inspiracje do urządzania łazienki? Jakie kolory w nich panują?

łazienka remont 3 łazienka remont 22 łazie ka remont 25 łazienka remont 8

naszą wannę Roca Dignity znajdziecie TUTAJ

łazienka remont 23 łazienka remont 10 łazienka 1 remont łazienka remont 13

umywalka Roca Bol TUTAJ 

łazienka remont 14 łązienka remont 20 łazienka remont 16 łazienka remont 9 łazienka remont 11 łazienka remont 26

Ona: I te kąpiele <3

On: :))

10 comments

  1. Anka 20 grudnia, 2017 at 08:56 Odpowiedz

    A ja dla odmiany, chciałabym zapytać o płytki na ścianie i podłodze? Szukam takiego delikatnego wzoru jak na zdjęciach . Łazienka jest prześliczna ❤️

Leave a reply