Własne "M"

nasz dom 273

 Nieważne czy wielkie, czy ciasne, przydałoby się WŁASNE:)

Od jakiegoś czasu inspiruję się stroną westwing.pl 

Uwielbiam ichniejsze inspiracje, estetykę mebli i dekoracji. Od samego patrzenia robi mi się przyjemniej!  Codziennie o 8 rano czekam na nowe kampanie i buszuję:) Cieszę się, że w Trójmieście mamy już Zara Home i H&M Home, bo nawet od ubrań wolę kupować dodatki do mieszkania. Często na wyprzedażach, kiedy kręciłam się po galeriach i nie widziałam czegoś ciekawego dla siebie, wchodziłam do Home&You i poprawiałam sobie humor miłym detalem:)  Tak jest do dziś, uspokaja mnie np. wizyta w Almi Decor, a i w Leroy Merlin czuję się jak ryba w wodzie:)

Tworząc wnętrze od podstaw i wybierając meble, nie zawsze łatwo jest zdecydować się na jeden styl. Która tematyka panuje w Waszych mieszkaniach??

Lubicie tematykę urządzania wnętrz?? Ja np. szukam lustra w białej ramie, może ktoś przypadkiem widział??:)

nasz dom 12 nasz dom 15 nasz dom 21 nasz dom 102 nasz dom 110

nasz dom 125 nasz dom 185 nasz dom 204 nasz dom 205 nasz dom 211 nasz dom 225 nasz dom 226

nasz dom 241 nasz dom 246 nasz dom 249 nasz dom 252 nasz dom 269 nasz dom 270

DCIM100GOPRO nasz dom 85 nasz dom 93 nasz dom 103

nasz dom 115

nasz dom 208

nasz dom 237nasz dom 271 nasz dom 272  nasz dom 274 nasz dom 275

A to takie tam klucze - jeden z powodów naszego totalnego braku czasu w ostatnim czasie:)

klucze

Ona: Breloczka do kluczy nie mam ładnego jak coś:)

On: Ja też nie mam;)

* wszystkie zdjęcia poza ostatnim pochodzą z westwing.pl

37 comments

  1. ewanka 12 grudnia, 2013 at 22:16 Odpowiedz

    Kolor biały w wyposażeniu mieszkania jest u mnie też na topie, do tej pory mam meble w domu wszystkie ciemne i dosłownie nie mogę patrzeć już na nie :-p zwłaszcza kuchnia mnie przeraża 🙁

  2. * Justine with Ruth * 12 grudnia, 2013 at 23:29 Odpowiedz

    Bardzo lubię styl eklektyczny pomieszanie nowego ze starym, przedmiotów z różnych zakątków świata, kocham meble stylizowane oraz stylowe, odnawiane, elegancję i prostotę 🙂
    Właśnie jestem na etapie kompletowania sypialni 🙂 I uwielbiam przeglądać wszystko co związane z aranżacją wnętrz 🙂 :*

    Buziaki
    xo xo xo ox ox ox

  3. Veritas 12 grudnia, 2013 at 23:33 Odpowiedz

    Czyżbyście zakupili mieszkanie? 🙂 My właśnie jesteśmy w trakcie urządzania i dokładnie wiem co to znaczy zabieganie… Robienie wszystkiego od podstaw to wielkie wyzwanie. Kiedyś również byłam fanką aranżacji w stylu romantycznym, angielskim itp. Jednak urządzając swoje gniazdko postawiliśmy na nowoczesność. Jedynie do sypialni chcę wkraść trochę romantyzmu 🙂

    Pozdrawiam i życzę powodzenia jeśli to jest to o czym myślę!

    • fashionable 13 grudnia, 2013 at 10:41 Odpowiedz

      No romantyzm zwlaszcza w sypialni się sprawdza:) wydaje mi sie, że jeżeli w mieszkaniu mieszka para, to warto stworzyc wystrój w którym zwłaszcza mężczyzna nie utonie w różu czy słodkich aranzacjach.

  4. Anna 13 grudnia, 2013 at 06:30 Odpowiedz

    Uwielbiam w domu formę sześcianu! Wszystko w kształcie brył czasem przełamane czymś innym. I wszelkie odcienie brązu (bo to ciepły kolor) łamane brudną zielenią, fioletem czy czerwonym.
    A posiadanie własnego em – och bajka!
    pozdrawiam

  5. sept 13 grudnia, 2013 at 07:22 Odpowiedz

    coś czuję, że staliście się szczęśliwymi właścicielami mieszkania:) ja co prawda remontów nie cierpię (przez ciągły bałagan, no ale to nieuniknione podczas remontu) za to lubię wybierać detale do mieszkania, dobry rok temu mieliśmy remont a ja najchętniej już bym większość zmieniła:P

  6. Kobieta 13 grudnia, 2013 at 08:58 Odpowiedz

    Jeśli klucze to zapewne kupiliście mieszkanko 🙂 Gratuluję, pochwal się szczególikami 🙂
    My kilka dni temu również staliśmy się posiadaczami własnego ” M”. 🙂 Dlatego teraz urządzanie wnętrz jest mi szczególnie bliskie 🙂

    Pozdrawiam! :*

  7. Joanna Julia F4E 13 grudnia, 2013 at 09:22 Odpowiedz

    Ania, nic tam nie kupuj. Ja też chyba ze 2 lata oglądałam co tydzień te ich kolekcje, a jak w końcu zamówiliśmy komplet stolików, to były obite, porysowane i jakościowo marne. Oddali nam kasę po długim czasie, ale za wysyłkę ciężkiej paki i tak byliśmy stratni. Dałam im potem drugą szansę ze stołkami z drutu, takimi designerskimi, i uważam, że to podruby. A, i uznali mi tylko jeden rabat za polecenie rejestracji i zakupu, a jak napisałam w tej sprawie, to cisza.

    Ogólnie zdjęcia ładne, dobre źródło inspiracji, ale jako sklep – padaka!

  8. Frankie 13 grudnia, 2013 at 09:22 Odpowiedz

    Jeśli urządzacie własne M. to serdecznie gratuluję i jednocześnie trochę współczuję, bo wiem, jak wiele czasu i wysiłku wymaga dopieszczenie wymarzonego mieszkania. My ciągle nie możemy dokończyć tego, co już dawno powinno być zrobione… W dodatku od kiedy na świecie pojawił się Teo cierpię na permanentny brak czasu!

  9. Ania 13 grudnia, 2013 at 15:06 Odpowiedz

    Ja zakupów za bardzo nie lubię, poza tymi wnętrzarskimi. Ze sklepów budowlanych i z wystrojem mogłabym nie wychodzić:) Niecierpliwie czekam na wiadomość, do jakich drzwi te klucze 😀