Wnętrza – ptaki i klatki

Dziś zostawiam Was z porcją mieszkaniowych inspiracji.

Co sądzicie o detalach w postaci klatek lub ptaków?

Mnie takie akcenty zachwyciły w jednym w francuskich domów, w którym kiedyś miałam okazję gościć. Szkoda, że nie zdobyłam się na odwagę, żeby poprosić o możliwość zrobienia zdjęć. To było piękne, jasne, nieco artystyczne, ale przestronne wnętrze. Właściwie stara stajnia przerobiona na dom (marzy mi się znów podróż do Francji... ).

Myślę, że nie można z takimi detalami przesadzać, ale w małej dawce cieszą moje oko.
sodo.pl

koloriwnetrze.pl

xdecor.pl

wnetrzeiogrod.pl

Ona: Pozostałe inspiracje pochodzą z portalu, którego zawartością chętnie się inspiruje:
http://www.westwing.pl

33 comments

 1. Karola 7 czerwca, 2013 at 08:42 Odpowiedz

  Klatki wyglądają magicznie , tak bajecznie…mają swój urok :) Mi marzy się dom urządzony w czysto marynistycznym stylu. Czwarte zdjęcie (od góry) idealne wnętrze! Takie „moje” ;) Brakuje mi tylko drewnianej podłogi.

 2. AnnMM 9 czerwca, 2013 at 21:35 Odpowiedz

  Zbiór już tradycyjnie świetny. W jednym z salonów wnętrzarskich widziałam lampy zamknięte w klatkach. Gdyby tylko człowiek miał odpowiedni metraż ;)

 3. Paula 10 czerwca, 2013 at 15:18 Odpowiedz

  Wlasnie zauwazylam w sklepach mnostwo takich przeroznych klatek, a z zasadzie sa to swieczniki stylizowane na klatki. Poki nie jest tego za duzo to jest ok. Przepieknie pasuje do ogrodu albo w oknie na poddaszu…hmmm :)

  • fashionable 16 czerwca, 2013 at 21:48 Odpowiedz

   Wszystko powinno oczywiście być z umiarem, moja klatka z Home&You też jest świecznikiem. Na werandzie wygląda to pięknie. Kiedy byłam dzieckiem u mojej cioci na działce była taka biała klatka, uwielbiałam kiedy wieczorem zapalaliśmy w niej świeczki:)

Leave a reply