Spring 2013

Są rzeczy na które nie mamy wpływu, np. pogoda. I tego zjawiska ostatnio lepiej nie komentować.  Ale mamy za to spory wpływ na to czym (i kim) się otaczamy.
Moje wiosenne pomysły, umilacze i inspiracje.

1. Warto wpuścić je do domu. Dobrze, że wie o tym mój mąż.

2. Zaczęłam renowację słynną odżywką. Wszystkie rezultaty, które widziałam były godne podziwu.

3. Rozświetlam co się da.  Kości policzkowe i dekolt też.

4. Kwiaty tu, kwiaty tam.

5. Kuba wie co lubię:)

6. Kto pomoże mi to zjeść??:)

7. Niech nie kończy się Wielkanoc.

8. Czemu nie?

9. Cudne perły Apart już wkrótce na blogu.

10. Może to i dobry pomysł. Polecacie?

11. Ten punkt jest na Wasze pomysły!

Ona: Przydałyby mi się jeszcze różowe okulary:)

    On:  A mnie przydałby się spacer brzegiem morza;)

51 comments

        • J&R 4 kwietnia, 2013 at 20:36 Odpowiedz

          Byłyśmy na tym filmie w kinie :) POLECAMY, choć jest to film niestandardowy, specyficzny, zapewne nie każdy popadnie w zachwyt, ale dobrze obejrzeć aby mieć własne zdanie – napewno daje do myślenia, a o to chyba chodzi :) ) Zawsze można iśc na promocyjne seanse.. a pogoda raczej nakłania do tego aby schować się.. GDZIEŚ :) ) Przejedzone słodkościami wielkanocnymi pozdrawiamy pozostałe łasuchy :) )

  1. Karola 3 kwietnia, 2013 at 09:10 Odpowiedz

    Jestem już zmęczona tą pogodą…chciałabym słońca , kwiatów , ciepełka i morza !!!
    Mam nadzieję ,że nie będziemy musieli długo czekać na wiosnę.
    Widzę ,że u Was za to wiosna w pełni! Pięknie, kolorowo , wiosennie! Otwórzcie okno , może uda Wam się przegonić zimę!

  2. Agata 3 kwietnia, 2013 at 09:40 Odpowiedz

    Kupiłam tę samą odżywkę do paznokci i również jestem zadowolona. A co do kolejnego pomysłu na ożywienie aury – patrząc za okno i na szarość, która przez nie przenika do mieszkania to nie pozostaje mi nic innego, jak… wizualizacja :-/ Już sobie wyobrażam piękny, słoneczny i ekscytujący weekend majowy ;-)

  3. Anja 3 kwietnia, 2013 at 10:15 Odpowiedz

    Bardzo chętnie pomogę uporać się z tymi słodkościami ;)
    Perły z Apartu świetne :) czekam na więcej zdjęć :)
    Dla mnie ostatnio sposobem na przywołanie wiosny jest… jedzenie rzeżuchy :D ten smak jakoś szczególnie kojarzy mi się z tą porą roku ;)

  4. Amanda 3 kwietnia, 2013 at 10:45 Odpowiedz

    Pomysł Kuby podoba mi się najbardziej. I nie mówię tu o słodyczach :D 😀 O tak, taki spacer brzegiem morza po (niezaśnieżonej :P ) plaży to mogłoby być to co poprawi mi humor. Zasłoniłam rolety, nie patrzę już na ten padający śnieg :)

    • fashionable 3 kwietnia, 2013 at 19:03 Odpowiedz

      Ja też czytałam różne opinie, ale wszystkie paznokcie po kuracji, które widziałam na żywo były powalające, a sporo ich widziałam!:)

  5. Ania 3 kwietnia, 2013 at 11:41 Odpowiedz

    wietne są te wiosenne umilacze! :D Biała ramka i miętowa klatka mnie zachwyciły, są przepiękne! :D Odżywkę miałam i uważam, że jest rewelacyjna, na moich paznokciach zdziałała cuda :) Ostatni raz używałam jej jesienią, a paznokcie wciąż są twarde, nie łamią się i nie rozdwajają! Więc mam nadzieję, że i u Ciebie tak fajnie się sprawdzi :)

  6. sept 3 kwietnia, 2013 at 11:56 Odpowiedz

    no niestety na pogodę wpływu nie mamy:( chyba każdemu już brakuje słońca… mnie w te zimowe wieczory chociaż troszkę humor poprawia ciepła kąpiel i domowe spa;) mam tą odżywkę do paznokci i zauważyłam jedynie tyle, że jeśli mam nią pomalowane paznokcie to są twarde i rosną długie a jak przestanę malować to na nowo się łamią i rozdwajają;/

  7. Julia 3 kwietnia, 2013 at 15:56 Odpowiedz

    Słodycze z chęcią pomogą zjeść bo to również moje ulubione ale co na to moja dieta hmm ? ;)
    A co do odżywki to jest godna podziwu, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone paznokcie czego jestem bardzo dobrym przykładem .
    Pozdrawiam ;)

  8. Aniumek 3 kwietnia, 2013 at 17:09 Odpowiedz

    Ja bardzo chetnie moglabym Ci pomoc to zjesc hahaha :D Ale kinder niespodzianke bym sobie zjadla :D az sobie kupie hehehe :D Co do filmu…ogladalam i fajny… Powiem tak, ze bardzo duzo o nim sie slyszalo i jest troche przereklamowany… nie jest on jakis mega fantastyczny…ale jest bardzo przyjemny i dobrze sie go oglada :)

  9. Paula 3 kwietnia, 2013 at 19:44 Odpowiedz

    Slyszalam duzo negatwynych opinie o tej odzywce, a wlasnie pare dni temu ja kupilam i dopiero potem trafilam na minusy w necie. Jeszcze nie wyrzucilam, ale boje sie. Mam slabe paznokcie, wolalabym nie pogorszyc ich stanu. Podziel sie prosze swoim doswiadczeniem za jakis czas :)

    • fashionable 4 kwietnia, 2013 at 21:32 Odpowiedz

      Póki co stosuję kilka dni i już jest lepiej! Jeszcze nic się nierozdwoiło i nie złamało, a ostatnio mam z tym problem…

  10. Dulce 3 kwietnia, 2013 at 22:44 Odpowiedz

    ja tez powili przygotowuje się do wiosny, choć jej niestety nie widać:) Odżywkę stosuję i jestem oczywiscie zadowolona. Ale nie używam jej „nałogowo”, bo słyszałam, ze niszczą się paznokcie po niej. Najczęściej używam jej, gdy skrócę paznokcie i chcę by szybko rosły;) JEST SUPER:)

  11. Maggie’s Wardrobe 3 kwietnia, 2013 at 23:41 Odpowiedz

    Poradnik Pozytywnego Myślenia” to całkiem fajny film, ale moim zdaniem Oscar dla Jennifer Lawrence byl na wyrost. Bradley Cooper zagrał, według mnie lepiej. Bardzo mnie zaskoczylo, ze stworzył tak dobra kreację ;)

  12. Karolina 4 kwietnia, 2013 at 21:22 Odpowiedz

    Ja to uwielbiam Twoje wpisy. Są zawsze takie kolorowe zdjęcia, pieknie wsyztsko napisane – uwielbiam po prostu! W dodatku moje ukochane frezje na początku, bajka :) Buziaki kochana :*

  13. Arla 12 kwietnia, 2013 at 00:36 Odpowiedz

    Czekam z niecierpliwością na wpis na temat pereł z Apartu. Mam ślub w czerwcu (Wasz blog jest super pomocny przy ogarnięciu wszystkich rzeczy z tym związanych- ogromne dzięki!) i szukam jakiejś delikatnej bransoletki z perełek plus cyrkoni i… nie mogę znaleźc niczego interesującego. Mam już kolczyki, też Apart, kupione chyba z 6 lat temu… Pomożesz? :)