Gala Blog Roku 2012 – Wyróżnienie Apart!

blog-roku2(zdjęcie onet.pl)

Właśnie wracamy z Warszawy...bardzo  szcześliwi:)
Wczoraj mieliśmy ogormną przyjemność być na gali konkursu Blog Roku 2012, organizowanego od 8 lat przez Onet.pl.
Zaproszenie dostaliśmy dzień wcześniej i do końca nie wiedzieliśmy po co naprawdę jedziemy! Kiedy wyróżnienie specjalne przyznawała firma Apart i zostaliśmy poproszeni na scenę to prawie zemdlałam!

http://www.blogroku.pl/2012/gala/laureaci-konkursu-blog-roku-2012,5433621,16,galeria.html

Jeszcze dwa miesiące temu przez kilka dni zastanawialiśmy się, czy wystartować w konkursie. Przekonało mnie zdanie na stronie blogroku.pl "daj się odkryć". Założenie było takie: jeśli w kategorii lifestyle (w której startowaliśmy) znajdziemy się w pierwszej 100 to będzie mega sukces! Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania:

http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/lifestyle,77,kategoria.html

jakby tego było mało...

no i...

http://www.blogroku.pl/

Za co przeogromnie dziękujemy! Za miłe słowa, za motywację,  za wszystkie wczorajsze gratulacje, za nagrody!
Dziękujemy też Wam wszystkim głosującym, czytelnikom bloga - bez których on po prostu nie miałby sensu! Dziękujemy za całoroczne wsparcie, obecność, odwiedziny, komentarze, "like",  maile, listy (też się zdarzają!), miłe słowa, kiedy spotkamy Was przypadkiem na ulicy:)
Coraz trudniej godzić nam bloga z pracą, zarywamy nocki i tym bardziej dziękujemy  za motywację do działania i docenienie. Tylko blogerzy tak naprawdę wiedzą ile czasu trzeba poświęcić blogowi, żeby żył:) A my bardzo chcemy, żeby nasz żył i się rozwijał.
Mamy już tylu "znajomych" z bloga, że zawsze nam się chce z Wami być:)

Wczorajsza gala odbyła się w Warszawie (Studio Tęcza). Poza wieloma fantastycznymi blogerami, których mieliśmy okazję poznać, spotkaliśmy się z jurorami (Anna Mucha z naszej kategorii wybrała świetny blog podróżniczy Paczki w podróży - i wcale się nie dziwimy(!), ale my również dostaliśmy miłe gratulacje:) ). Na scenie wystąpił także zespół My Myself And I.
Było to dla nas bardzo miłe doświadczenie.
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy:)

Relację video z gali możecie obejrzeć tu:

http://www.blogroku.pl/2012/gala/dwugodzinna-relacja-z-gali-czesc-pierwsza,5434965,film.html

http://www.blogroku.pl/2012/gala/dwugodzinna-relacja-z-gali-czesc-druga,5434970,film.html (w drugiej części tego filmiku jest nasze wyróżnienie:) )

http://www.blogroku.pl/2012/gala/dwugodzinna-relacja-z-gali-czesc-trzecia,5434973,film.html

(zdjęcie onet.pl)

(dziękujemy też dziewczynie w super opasce, której spontanicznie zostawiliśmy aparat i wpadła na to, żerby zrobić nam zdjęcia;) )

Ona: No na każdym zdjęciu się uśmiecham, jak nie ja;)

 On:  Ja do tej pory nie wiem co się dzieje;)

Ona: To ja Ci zaraz powiem: za 2 godziny będziemy w Gdyni i ... sprzątamy mieszkanie!:)))

Zapraszamy was również do polubienia naszego profilu na facebooku!;)

https://www.facebook.com/fashionablecompl

86 comments

  1. art attack {be inspired} 1 marca, 2013 at 14:44 Odpowiedz

    Oglądałam i widziałam i strasznie się ucieszyłam że takie piękne wyróżnienie dostaliście!
    Jak na złość internet mi zaczął szwankować w momencie kiedy mówiłaś i połowy nie słyszałam… Ale tą część którą słyszałam wygłosiłaś bardzo sprawnie- bez objawów zdenerwowania i trzęsącego się głosu ;) )
    Naprawdę bardzo Wam gratuluję :) Wiedziałam że moje zachęty do głosowania nie poszły na marne ;) )
    Buziaki!

    • fashionable 1 marca, 2013 at 22:30 Odpowiedz

      No Tobie to należą się szczególne podziękowania! Jesteś wspaniała!:)
      No wiesz, po dość długim czasie znów wreszcie dorwałam się do mikrofonu:) Poza tym praktyka dziennikarska – trzęsę się przed i po, a w trakcie nie wolno zdradzać za dużo emocji:) a tak serio serio to byliśmy w niezłym szoku, bo naprawdę dowiedzieliśmy się dzień wcześniej i nie wiedzieliśmy po co jedziemy… dziękuję za miłe słowa!
      buziaki:)

  2. Amanda 1 marca, 2013 at 14:44 Odpowiedz

    Wyglądacie fantastycznie :)
    Czyli to wyróżnienie to niespodzianka była? Nieźle. Chyba bym nie wyszła na scenę :) Ale widze, że sobie poradziliście :) Gratuluję tak wysokiego miejsca. Zasłużone.

    • fashionable 1 marca, 2013 at 22:34 Odpowiedz

      Oj była. Zawsze myślałam, że takie rzeczy są 100% ustawiane. Nas zaproszono dzień wcześniej i nie powiedziano nam po co, jedynie, że niektórzy blogerzy dostaną wyróżnienia specjalne i moglibyśmy przyjechać. Potraktowaliśmy to jak wycieczkę do Warszawy. Jak usłyszałam, że Apart nas wybrał to mało nie zemdlałam:) Bardzo dziękujemy:)

  3. sept 1 marca, 2013 at 14:47 Odpowiedz

    o jaaa:)))))) ale super, wielkie gratulacje dla was:) dalszych sukcesów, weny do pisania i prowadzenia tak świetnego bloga jak dotychczas!:)

  4. Agata 1 marca, 2013 at 15:16 Odpowiedz

    Bardzo serdecznie Wam gratuluję! Głosowałam, trzymałam kciuki i cieszę się z Waszego sukcesu. Podczytuję kilka blogów, ale przyznam się szczerze, że nie do końca rozumiem fenomen blogowania. Ale podziwiam ludzi, którzy potrafią robić coś z pasją i zaangażowaniem – a tak chyba jest w Waszym przypadku. Pozdrawiam!

  5. Patrycja 1 marca, 2013 at 17:20 Odpowiedz

    Serdecznie Wam gratuluję;), naprawdę zasłużyliście, ponieważ wkładacie w ten blog dużo pracy i serca :) pozdrawiam

  6. Jowita 1 marca, 2013 at 17:28 Odpowiedz

    Gratuluję nagrody! Cudowni jesteście:) Mam pytanie, jak sobie radzicie z krytyką, bo domyślam się, że zawsze znajdą się osoby, które potrafią sprawić przykrość przy prowadzeniu bloga, zazdroszczą itp.? I drugie pytanie jak sobie radzicie z tym, że nie jesteście anonimowi (dużo jest na blogu Waszych zdjęć), czy nie przeszkadza Wam, że zamieszczacie tyle danych o sobie, oczywiście wiadomo, że nie odkrywacie wszystkiego, nie oglądamy Was w piżamie czy prosto po wstaniu z łóżka (a może szkoda ;) ), zawsze jesteście ładnie ubrani, Ty jesteś pomalowana, ładne krajobrazy ale mimo wszystko sporo pokazujecie. I trzecie pytanie, co było w torebce od Apartu:)? A może na blogu pojawi się jakiś temat o radzeniu sobie z krytyką, kompleksami, niesprawiedliwą oceną przez ludzi, macie bardzo fajne podejście do życia i myślę, że wielu osobom przeczytanie Waszej opinii na ten temat pomogłoby. Oby tak dalej:)

    • fashionable 1 marca, 2013 at 22:51 Odpowiedz

      Krytyka jest wszechobecna i chyba nam wszystkim towarzyszy przez całe życie. Chyba p0 prostu się na nią uodparniamy, a kiedy jest wątpliwej jakości totalnie w nas nie trafia. Bo prawdziwa krytyka powinna coś wnosić, a nie np. obrażać. O tym można długo pisać.
      Co do anonimowości. Ogromnym przełomem jest pokazanie swojej twarzy. Dlatego ponad rok podejmowałam decyzję o założeniu bloga. Ale jak się zacznie (a jak można zobaczyć na początku bloga początki łatwe nie były) to już jakoś idzie. Poza tym studiowałam dziennikarstwo, prowadziłam choćby trochę wywiadów radiowych czy telewizyjnych w swoim życiu, więc przełamanie się jest łatwiejsze. Jednak jak sama zauważyłaś pokazujemy dużo, a jednak niewiele. Nie piszemy żadnych szczegółów z naszego życia, no bo co to za ważny szczegół co zjedliśmy na obiad?! Tak naprawdę nasza prawdziwa prywatność jest chroniona. Co nie oznacza, że blog jest nieprawdziwy, po prostu jest na nim cząstka nas (jak kiedyś pisałam raczej ta pozytywna).
      Co do Apartu dostaliśmy piękny komplet damskiej biżuterii – subtelna kolia i bransoletka oraz spinki do koszuli. Z pewnością pojawią się na blogu.
      pozdrawiam!

  7. magi 1 marca, 2013 at 17:53 Odpowiedz

    WoooooooooooooooooooooooW, Aniu, Kubo gratuluję Wam serdecznie!Cieszę się bardzo, że trafiłam na Wasz blog i … tu pozostałam:) Każdy dzień z laptopem wiąże się z wejściem na fashionable.com.pl, aby dowiedzieć się co ciekawego u Ani i Kuby:)Pozdrwiam Was serdecznie i życzę jeszcze niejednego tak dużego sukcesu:)

    • fashionable 1 marca, 2013 at 22:52 Odpowiedz

      I za to Ci dziękujemy. Bardzo się cieszę jak do nas zaglądasz, a kiedy długo nie zostawiasz śladu to nawet się martwię:)
      pozdrawiam:)

  8. Sukienkowo 1 marca, 2013 at 18:14 Odpowiedz

    Ale fajowsko!!!!!! Jejku cieszę się!! Nie znam Was osobiście, ale z chęcią chciałabym Was poznać.
    Fantastycznie, że ubrałaś żółtą sukienkę, byłaś widoczna!! Tak jak i Wasz blog!!
    Kurczesz, ale fajnie :)

  9. KasiaU 1 marca, 2013 at 19:01 Odpowiedz

    Gratuluję Wam super strony. Ogólnie mam dwie ulubione: waszą i pana Rogalińskiego, który choć nie brał udziału w tym konkursie, został już obsypany wieloma innymi nagrodami. Obie wasze strony mi się podobają i trzymam kciuki za dalszy rozwój :)

  10. Emilka 1 marca, 2013 at 21:36 Odpowiedz

    Z niecierpliwością czekałam na ten dzisiejszy wpis odnośnie wczorajszej gali. Gratuluję nagrody Aniu. Wyglądaliście rewelacyjnie :)
    Pozdrawiam

    • fashionable 1 marca, 2013 at 22:53 Odpowiedz

      Bardzo dziękujemy. Cieszę się, że udało nam się zorganizować ze wpisem i podzielić się naszym szczęściem.

  11. fairy 2 marca, 2013 at 10:25 Odpowiedz

    Jeszcze raz ponowne gratulacje:))) Ogladalam na zywo i naprawde buzia sie sama usmiechala jak Was zobaczylam, odbierajacych wyroznienie:)))) Super:)

  12. Hania 2 marca, 2013 at 19:14 Odpowiedz

    Moje gratulacje Kochani:* Jak najbardziej zasłużyliście na to wyróżnienie,bo wkładacie mnóstwo serca w ten blog i właśnie to sprawia, że każdego dnia wchodzę do Was wielką przyjemnością:) Mimo, iż nie zawsze komentuje, to codziennie zaglądam, żeby być z Wami na bieżąco:) życzę Wam wiele radości z prowadzenia bloga i żebyście jak najdłużej tutaj pozostali:*

  13. ciornaofca 2 marca, 2013 at 21:42 Odpowiedz

    Kochani serdecznie Wam gratuluję tego wyróżnienia, jesli dobrze dojrzałam to jest czego gratulowac – nagroda calkiem calkiem ;)
    wcale się nie dziwię, że zajęliście 6 miejsce, i że to wyróżnienie powędrowało właśnie do Was :) oby tak dalej!
    buziaki

  14. sofismatos 3 marca, 2013 at 16:44 Odpowiedz

    Szczerze Wam gratuluję, naprawdę zasłużona nagroda i wyróżnienie. Wasz blog nie jest przesadzony,nadęty. Ja bardzo lubię do Was zaglądać. Pozdrawiam Was :) udanej końcówki niedzieli :)

  15. Natalia 5 marca, 2013 at 10:54 Odpowiedz

    Bardzo Wam gratuluję! Wasz blog jest świetnej jakosci, bardzo dobrze pisany i to w nim cenię! Życzę jeszcze wielu sukcesów!

  16. smerfetka79 6 marca, 2013 at 22:23 Odpowiedz

    w pełni zasłużona nagroda:))) Jestem z Wami od niedawna ale baaardzo tu miło pięknie i sympatycznie:)) Gratuluję raz jeszcze i życzę Wam kolejnych sukcesów:)))