Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…

Choć w tym roku reklamy Coca - Coli jeszcze nie widziałam (jest?!), bo nie mam czasu na oglądanie telewizji,  to o świętach przypomina mi każdy fragment Trójmiasta. I podoba mi się to. Tym razem wycieczka do Gdańska i cudowny spacer urokliwą ulicą Długą (i nie tylko).

A Wy lubicie unoszącą się nad światem magiczną aurę świąt?

(dopiero dziś zorientowałam się, że to tak stara piosenka -  a 34 letnia MelanieThornton, która ją wykonywała zginęła w katastrofie lotniczej w 2001 roku)

... i ze styropianu

a także "recyklingowa" choinka...

Ona: Ja uwielbiam! 🙂

On: A ja jestem ciekawy, czy lubicie świąteczne piosenki i/lub kolędy? Śpiewacie?:)

40 comments

  1. Sofismatos 16 grudnia, 2012 at 23:37 Odpowiedz

    ostanio nie mam czasu myślec o magicznej aurze świat ! ;) jednka nie da sie o niej zapomniec, kiedy biegne przez rynek na uczelnie, na ktorym aktualnie takze mamy piekny jarmark bożonarodzeniowy :)

    • fashionable 17 grudnia, 2012 at 11:14 Odpowiedz

      Oj to cudownie, muszę zlokalizować w takim razie taka rmf-kę:) Te zapachy chyba siłą rzeczy tam są, bo wszędzie są świąteczne akcesoria, coś z wanilią, cynamonem, jakieś pierniki:)

  2. Linda 17 grudnia, 2012 at 00:03 Odpowiedz

    Coca cola ma w tym roku nową reklamę…całe miasto (ludzie) stawia na nogi olbrzymiego krasnala – mikołaja…:P Ogólnie bez sensu… tir z Colą był lepszą opcją na święta… :P

  3. Kasia 17 grudnia, 2012 at 06:18 Odpowiedz

    Ja uwielbiam tą magiczną aurę świąteczną, byle nie za szybko (np. w listopadzie), ale tak tydzień przed jak teraz, to coś wspaniałego, zwłaszcza w tym roku, odczuwam to jeszcze bardziej i jeszcze większą radość mi to sprawia :)
    A kolędy uwielbiam śpiewać, już nie mogę doczekać się Pasterki :)

  4. sept 17 grudnia, 2012 at 13:08 Odpowiedz

    uwielbiam tą świąteczną atmosferę:) lubię słuchać świątecznych piosenek w radiu i śpiewanie kolęd w kościele:) ps. gdzie kupiłaś czapkę? szukam jakiejś w tym stylu tylko czarnej:D

    • fashionable 17 grudnia, 2012 at 21:53 Odpowiedz

      Podobne czarne czapki mam 2, jedna z H&M drugą dostałam w prezencie. Ta pochodzi Reportera, ale kupiłam ją rok temu. Też uwielbiam śpiewanie kolęd wszędzie, śpiewamy je także co rok także przy wigilijnym stole:)

  5. Amanda 17 grudnia, 2012 at 13:30 Odpowiedz

    Właśnie dlatego pojechaliśmy do Krakowa :) Żeby pobyć trochę w tym świątecznym klimacie :) Ja go czuje bardziej przed Świętami niż w jego trakcie gdy się siedzi w domu i obija ;)
    Masz tą kurtkę z Zary? Szukam beżowej, ta jest idealna ale cena mnie powaliła

    • fashionable 17 grudnia, 2012 at 21:59 Odpowiedz

      Tak Zara, ale Kuba kupił mi ją na ostatnich zimowych wyprzedażach – 50% (299 zł), bo został jedna XS. W tym roku są prawie identyczne, też za 599 zł – może też jakaś będzie przeceniona …

  6. Oli 18 grudnia, 2012 at 19:52 Odpowiedz

    Oczywiście, że lubię ! Uwielbiam. Gdy słyszę w radio Last Christmas, to wiem, że to zielone światło dla świątecznego szaleństwa :) Jako dzwonek ustawiłam sobie Mariah, ale chyba zmienię na Twoją propozycję.
    Jako symbol Świąt zawsze uważałam reklamę Coca-coli – tegoroczna w ogóle nie ma w sobie magii z naszych lat 90 oraz Kevina, który podobno leciał już w listopadzie :(
    Dziękuje Kochani za te zdjęcia, od sierpnia nie mieszkam w Trójmieście, a teraz daliście mi namiastkę tego, co tam się dzieje. Jest mi o wiele lepiej :)

  7. Aniumek 19 grudnia, 2012 at 20:39 Odpowiedz

    No leci reklama coca coli…ale jakas nowa..to nie to samo hahaha :D ;) Uwielbiam ten okres… to taki magiczny czas…lubie te wszystkie swiateczne wystawy w sklepach… lecace w radiu swiateczne piosenki… zapachy swiateczne… uwielbiam to :) ) Fajnie ze jest taki okres raz w roku :) ))

  8. Paula 20 grudnia, 2012 at 09:18 Odpowiedz

    Strasznie uroczo wygląda czapka i szalik w tym kolorze w połączeniu z tą beżową kurtką :)
    Ja mam podobną czarną. Szczerze mówiąc przez kilka lat broniłam się rękami i nogami przed tego typu kurtkami, ale trzeba przyznac ze są mega ciepłe a z paskiem na prawdę mogą wyglądać dobrze :)
    A co do kolęd i świąt, to ja śpiewa m z rodziną. Później nie da się powstrzymać śmiechu jak ktoś to nagrywa ale co taam :D

    • fashionable 21 grudnia, 2012 at 10:17 Odpowiedz

      Dokładnie tak, ja też do nich „dorosłam” jakiś czas temu…
      To muszą być super pamiątkowe nagrania!
      pozdrawiam śpiewającą ekipę:)

  9. Maggie’s Wardrobe 20 grudnia, 2012 at 22:52 Odpowiedz

    Za świątecznymi, amerykanskimi piosenkami wszechobecnymi w radiu czy centrum handlowym raczej nie przepadam. Natomiast polskie tradycyjnie kolędy uwielbiam! I nawet je śpiewam, jak mam okazję (chociaż w moim przypadku „śpiewam” to za dużo powiedziane :) ).