Od 2012 roku małżeńsko prowadzimy stronę z dedykacją głównie dla kobiet w różnym wieku. Nasi czytelnicy kochają życie tak jak my, a my staramy się im pokazać jak je celebrować i cieszyć się chwilą. Nasz blog ma być  miejscem w sieci, gdzie miło można spędzić czas, czasem można się czegoś nauczyć, a zawsze zainspirować. Na fashionable.com.pl pokazujemy tematykę lifestylową  w wielu wymiarach naszej niecodziennej codzienności. Jesteśmy bardzo aktywni, kochamy modę, podróże, tematy kosmetyczne, uwielbiamy gotować, interesuje nas urządzanie wnętrz, wszystko co związane ze ślubami, a także szeroko pojęta kultura. Blog to spełnienie marzeń Ani, która ukończyła dziennikarstwo, zrealizowane dzięki Kubie, który stara się wszystkie dobre pomysły przerodzić w czyn. Znakomita większość zdjęć znajdujących się na blogu jest naszego autorstwa.

z1

Ania Zając


Urodzona 30 listopada 1987. Szczęśliwa lecz jeszcze niespełniona absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Z pasji zdobyła także tytuł w szkole wizażu, makijażu i stylizacji. Wiecznie za czymś goni. Uwielbia Francję i podróże, które najchętniej teraz uskutecznia z mężem:)

 

Jakub Zając


Urodzony 25 listopada 1984. Jeszcze szczęśliwszy, z zamiłowania marketingowiec, ze studiów automatyk i elektrotechnik. W wolnych chwilach zagłębia się w świat filmów i muzyki. Chciałby więcej podróżować. Optymista.

anna-i-jakub-zajac-blog-lifestyle-moda-uroda-podrozniczy

 

Pasje


Ania -  podróże, wizaż, moda, muzyka, makijaż, śluby i wesela, gotowanie, film (duża duża dawka kina europejskiego), teatr, literatura, czasopisma, reklamy, urządzanie wnętrz.

Jakub -  podróże, muzyka, film, literatura, sport, moda, gotowanie, sprzęt elektroniczny, historia, fotografia.

O nas


Od 11 września 2011 roku jesteśmy małżeństwem, a wcześniej znaliśmy się zaledwie 10 miesięcy:) Jesteśmy spontaniczni. W wakacje 2011 roku zachwyciliśmy się Trójmiastem i nadmorskim klimatem i to zachęciło nas do przeprowadzki z Łodzi, w której mieszkaliśmy od urodzenia. Przeprowadzając się zwiedziliśmy Trójmiasto wzdłuż i wszerz;) Poczuliśmy, że to nasze miejsce na ziemi i w styczniu 2014 związaliśmy się na stałe z Trójmiastem, kupując własne mieszkanko. Ponieważ jednak lubimy zmiany i nowe wyzwania, od grudnia 2014 mieszkamy w Warszawie i sami nie wiemy ile w niej zostaniemy i gdzie później poniesie nas los:)  Oczywiście Trójmiasto nadal jest naszym domem i jeździmy tam kiedy tylko to możliwe.

Lubimy


Poznawać nowe miejsca, spędzać razem czas, robić zdjęcia, pić wino, słuchać muzyki,  zwiedzać, rozmawiać,  grać w Scrabble i ... wiele innych rzeczy, które będzie można odkrywać na tym blogu.

Jeżeli  jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do naszej zakładki "Współpraca":

https://fashionable.com.pl/wspolpraca/