Zobacz jak urządziliśmy naszą restaurację

Ostatnio wzięliśmy udział w cudownym projekcie "Open the door for Tubądzin". Wspomniana marka Tubądzin pomogła nam urządzić naszą restaurację swoimi płytkami. Klasyka na podłodze, bar obudowany płytkami, nieduża toaleta rozjaśniona klasyczną kolekcją, ale też blat z płytek na barze. To wszystko zobaczycie w odcinku, który nagraliśmy z marką Tubądzin, obejrzycie go na YouTube TUTAJ.

Serdecznie Wam polecam ten materiał, bo naszą restaurację Mono Cafe & Bistro czekają spore zmiany, a teraz możecie je podejrzeć w pierwotnej wersji. Jedno jest pewne - płytki pozostają! Ale zmieni się dużo innych elementów. Jak nam pójdzie lifting wnętrza? Trzymajcie kciuki! Właśnie wymyślamy, projektujemy i łączymy te puzzle na nowo. Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze pomysły, my już nie możemy się doczekać. A Wy chcielibyście zobaczyć wcześniej nasze inspiracje? Domyślacie się jakie kolory będą teraz dominowały?

Zmiany we wnętrzach dodają nowej energii, a my czujemy, że bardzo tych zmian potrzebujemy. Inspiracje tradycyjnie przywozimy z całego świata. Solidna, ale i klasyczna podstawa daje nam możliwości zmiany aranżacji, bez konieczności robienia "brudnego" remontu. Podobnie jest w naszych domach. Jeśli postawimy na klasyczne podłogi, ściany, meble, bazowe meble, później będzie nam łatwiej odświeżymy wnętrze.

Poniżej mam dla Was jeszcze kilka kadrów Mono! Odwiedzicie nas?

Zajrzycie też na profil Tubądzin, gdzie znajdziecie masę inspiracji!

2 comments

  1. Kaldekor 9 sierpnia, 2023 at 10:55 Odpowiedz

    Wybór klasycznych płytek od Tubądzin to strzał w dziesiątkę. Inspiracje z różnych części świata dodają wnętrzom unikalnego charakteru, a równoczesne wykorzystanie klasycznych elementów pozwala na łatwe wprowadzanie zmian w przyszłości. To świetna lekcja dla wszystkich, którzy chcą urządzać swoje przestrzenie w sposób elastyczny, a jednocześnie elegancki. Od dawna uważam, że klasyczne elementy w aranżacji wnętrz są idealnym tłem dla ekspresji i kreatywności. Cieszę się, że mogłam zobaczyć wnętrza Mono Cafe & Bistro w tej wyjątkowej formie. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jakie inne innowacje wprowadzicie.

Leave a reply