Nasza restauracja Mono Cafe & Bistro - wszystko zaczęło się od płytek

Nasze Mono Cafe ma już prawie trzy lata! Właściwie to już Mono Cafe & Bistro, bo przez ten czas przeszliśmy szereg zmian i właściwie na prośbę klientów przeobraziliśmy się w restaurację. Tysiące gości, dziesiątki, a może nawet setki tysięcy wydanych potraw, deserów, koktajli i kaw. Wiele historii pięknych chwil: ktoś wybrał nasze miejsce na urodziny, ktoś inny na baby shower, randkę, czy na przyjęcie poślubne!

Nasza podłoga wiele pamięta:) Czyli do sedna - dziś trochę o wnętrzu, choć tak naprawdę to już serdecznie zapraszam Was na odcinek, który nagraliśmy ostatnio z marką Tubądzin z którą współpracowaliśmy przy tworzeniu naszej restauracji od początku. Materiał ukaże się już w najbliższy wtorek!

Wiedzieliśmy, że w restauracji jak w życiu - trzeba się liczyć z chęcią zmian, ale solidna podłoga, bar czy łazienka powinny być na tyle neutralne, żeby pozwoliły nam na zmiany. Po trzech latach nadal jesteśmy bardzo zadowoleni ze swoich wyborów - bo wszystkie te elementy świetnie się sprawdzają także pod względem jakości.

Płytki na podłodze to wciąż dostępny model w marce Tubądzin. Zdecydowaliśmy się na jasną cieniowaną szarość, żeby rozjaśnić nieco naturalnie ciemne loftowe wnętrze. Płytki wykorzystaliśmy także do obudowania naszego baru - służą także jako blat, ale zobaczycie to w filmie już we wtorek.

Nie chcę dziś za dużo zdradzać, bo wszystko opowiadamy w filmie:) - premiera już 28 marca!

Płytki to oczywiście też łazienka - postawiliśmy na klasykę i piękną kolekcję Macieja Zienia. Jasne płytki rozświetliły niewielkie wnętrze.

Mieliście okazje być u nas i widzieć wnętrze Mono Cafe & Bistro na żywo?

A to kadry naszego miejsca:

2 comments

Leave a reply