Kosmetyczne rytuały w Toskanii

Nasz wyjazd do Toskanii to spełnienie marzeń. Cudowny czas z rodzicami, wiele pięknych chwil, nowych odkryć. W czasie naszych wyjazdów zawsze szukam momentów dla siebie, rytuałów kosmetycznych, które pięknie dopełniają czas dla mnie. Tym razem też dla mamy.

Jak zawsze zabrałam ze sobą produkty marki Sunew Med+ - to świetne produkty, ale też idealne na wspólne spędzanie czasu np. z bliskimi kobietami. Maski płatkowe to także świetny pomysł na prezent - gwarantuję Wam, że każda kobieta będzie zachwycona!

My z mama tym razem postawiłyśmy na złote maski wokół oczu - piękne, przyjemne w stosowaniu i skuteczne.

Złota aktywna maska płatkowa to przede wszystkim lifting i odświeżenie skóry wokół oczu, przywrócenie blasku spojrzeniu, nawilżenie, ale też regenaracja. To szybki sposób na to, żeby przywrócić wypoczęty wygląd skóry. Idealny sposób przed imprezą, sesją zdjęciową, ale też każdego dnia, kiedy tego potrzebujesz. Maska zawiera między innymi kwas hialurynowy, ekstrakt aloesowy, czy peptyd biodynamiczny, który jest odpowiedzialny za rozkurczanie mięśni przy jednoczesnym pobudzaniu skóry do produkcji kolagenu i wygładzania zmarszczek. Maskę możecie nałożyć na 20 minut, ale jeśli macie ochotę możecie ją też zostawić na całą noc! Rano skóra wokół oczu będzie promienna i wypoczęta - uwielbiam ten efekt!

W opakowaniu znajdziecie dwie oddzielnie maski - produkty możecie podejrzeć TUTAJ.

wpis powstał przy współpracy z marką Sunew Med+

Leave a reply