Zabierz je do samolotu - płatki pod oczy Sunew Med+

Podróże to coś co kocham! Praktykujemy je z moim mężem dość często i mam już sporo swoich sprawdzonych patentów na pakowanie się i udaną podróż.

Jedną z takich rzeczy są odpowiednie kosmetyki i płatki Sunew Med+. Pisałam już o nich wielokrotnie, ale ten produkt naprawdę jest warty uwagi. Opakowanie złotych płatków zawiera aż 60 sztuk, więc jest to bardzo wydajny produkt. Płatki możemy nakładać pod oczy, ale nie tylko! Możesz nałożyć je na całą twarz. Cudownie nawilżą i wygładzą. To mój sprawdzony trik w samolocie, gdzie powietrze jest suche i niezbyt komfortowe dla naszej skóry.

Niesamowita regeneracja, której efekty widać już po pierwszy użyciu. Płatki dobrze trzymają się skóry, więc możesz wykonywać w nich poranne ćwiczenia, czy założyć je w czasie podróży. Możesz też przespać w nich całą noc, albo po prostu założyć na 20 minut - każdy ko mu je rekomenduje jest zachwycony!

Ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, który zawiera karagenian tworzy na skórze niewidoczny film, ta dodatkowa warstwa na skórze chroni przed utratą wody, a działanie aktywnych substancji jest wydłużone i intensywniejsze. Po użyciu płatków skóra wygląda młodziej (idealnie działają na cienie czy obrzędki), a także jest wypoczęta i zrelaksowana. Produkt łagodzi skórę, lekko chłodzi, ale także napina i rozjaśnia cienie.
Z pewnością zawsze warto mieć go pod ręką.

Zestaw płatków podejrzycie TUTAJ.

*wpis powstał przy współpracy z Sunew Med+

Leave a reply