SPA w podróży - 5 produktów, które musisz poznać i przetestować

Dziś kolejny raz zabieram Was na Majorkę, która mocno namieszała w naszym podróżniczym sercu. Tym razem od kobiecej strony pokażę Wam cudowne kosmetyczne produkty, które poleciały ze mną w podróż. Dzięki współpracy z marką SunewMed+ mogę poznawać prawdziwe perełki, a pielęgnacja mojej skóry jest niebanalna, przyjemna i przede wszystkim skuteczna. Dziś pięć perełek, które musicie wypróbować. To produkty, które świetnie sprawdzą się także podczas wyjazdów.

  1. Płatki pod oczy

Mam wrażenie, że marka SunewMed+ jest w tej dziedzinie ekspertem! Kilka rodzajów płatków pod oczy i maska wenecka. Nie dość, że te produkty wyglądają spektakularnie to jeszcze robią tyle dobrego tak delikatnej
i wymagającej szczególnej pielęgnacji skóry wokół oczu. O tych produktach pisałam już TUTAJ, a na stronie marki znajdziecie je TUTAJ.

2. Aktywator pod krem

Produkt, który cudownie działa na skórę od pierwszego użycia! Ja wykonuję nim pierwszy masaż skóry rano i przed snem. Uwielbiam go za to, jak dzięki niemu skóra staje się miła w dotyku. Ma więcej zalet, a ostatnio zmienił opakowanie - pisałam już o nim TUTAJ, a na stronie marki podejrzycie go TUTAJ i jest właśnie w super promocji! <3

3. Maski do pielęgnacji stóp

To moje totalnie nowe odkrycie! Niesamowita maska którą nakładamy na stopy w formie specjalnej skarpetki - płachty. Cudownie nawilża
i regeneruje skórę. Wydaje mi się to produkt "must have" dla każdej kobiety! Uwaga - bardzo przystępna cena! Podjerzycie je TUTAJ.

4. Maska do rąk Sunew Med+

To również dla mnie nowy produkt. Maska do dłoni w formie praktycznych rękawiczek i nocna regeneracja gwarantowana. Cudowny produkt, osobiście lubię je podarowywać także bliskim kobietom!<3 Znajdziecie je TUTAJ.

5. Balsam do ust

Ten produkt towarzyszył mi każdego dnia i... nie załapał się na zdjęcie! Balsam do ust w formie złotej kuli, to prawdziwe złoto dla ust, które zwłaszcza podczas słonecznego wyjazdu wymagają nawilżenia i ochrony. Produkt podejrzycie TUTAJ.

Leave a reply