Zrób to dla siebie - Moje codzienne rytuały pielęgnacyjne

Dziś mam dla Was migawki z mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Z marką Sunew Med+ współpracuję już od wielu miesięcy i permanentnie używam produktów tej marki. Moimi faworytami są bestsellerowe maski pod oczy, które wzbudzają zachwyt kiedykolwiek któraś z Was zacznie ich używać. Po raz pierwszy testowałam je w Paryżu podczas sesji zdjęciowej dla Roselle - już wtedy się do nich przekonałam. Teraz maski lub płatki towarzyszą mi podczas każdej podróży, co często możecie obserwować na moich relacjach.

Przygoda z płatkami rozpoczyna się już w samolocie, kiedy to warto zadbać o delikatną skórę pod oczami - w samolocie zawsze jest suche powietrze. Poza tym w czasie podróże korzystamy z pięknego czasu ile się da, noce są zdecydowanie krótkie:) Regeneracja skóry pod oczami jest więc niezbędna! Płatki leżą także na moim stoliku nocnym w mojej sypialni. To naprawdę fantastyczny produkt, który po prostu musicie wypróbować! Znajdziecie je TUTAJ.

Moim najnowszym odkryciem jest kolejny fenomenalny produkt Sunew Med+ - pianka do mycia twarzy z linii C - podejrzycie ją TUTAJ. To enzymatyczna pianka, która idealnie oczyszcza i rozświetla cerę, ale nie narusza bariery ochronnej skóry. Bardzo delikatnie złuszcza i odświeża. Zawiera witaminę Ci i olejek z gorzkiej pomarańczy, dzięki czemu działa przecwzapalnie, antybakteryjnie i tonizująco, regeneruje skórę i wzmacnia naczynka. Jest bardzo subtelna dla skóry, a demakijaż z nią to przyjemność! Jest też bardzo wydajna. Bardzo polecam Wam spróbować!

Jestem też bardzo ciekawa, który produkt Sunew Med+ jest Waszym ulubionym, albo który chciałybyście przetestować?

Niezmiennie i z ogromną przyjemnością zapraszam Was też do oglądania kobiecego kanału YouTube Blisko Kobiet Sunew Med+. Mam przyjemność rozmawiać z wyjątkowymi kobietami na różnorodne tematy dotyczące naszego zdrowia, dbania o siebie, czy stylu życia i pasji. Tu podejrzycie dotychczasowe odcinki - ZAPRASZAM!

1 comment

Leave a reply