Moja praca i mój Zenbook w Andaluzji

Każdy dzień i każdy wyjazd oznacza u mnie pracę. Pracę, którą wybrałam sobie sama i którą uwielbiam. Prowadzę swoje firmy, eksploruję świat i dzielę się inspiracjami. Wyszukuję pomysły, piszę, wybieram zdjęcia, rozmawiam z Wami i łączę się z Wami z różnych miejsc na świecie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie świetny sprzęt, który zawsze mi towarzyszy.

Laptopy ASUS towarzyszą mi już od wielu lat. Większość wpisów na bloga powstało dzięki pracy na tych sprzętach. Mam nie tylko sentyment do tej marki, ale też jestem jej dumną ambasadorką, bo to po prostu niezawodny sprzęt - laptop jest ze mną podczas każdej podróży! Po kilku latach czas na nowość - uwielbiam testować nowe sprzęty, ale co ważne, każdy poprzedni laptop jest przez nas nadal wykorzystywany - korzysta z nich moja rodzina czy pracownicy, dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę Wam napisać: to jakościowy sprzęt na lata!

Design ASUS Zenbook

ASUS Zenbook 14X OLED UX5401 to mój piąty laptop tej firmy: był już granatowy, biały, srebrny, czarny, czas na grafit! Jak zawsze na starcie zachwyca designem. ASUS Zenbook to przepiękne sprzęty, a moja nowość to prestiżowy, smukły, ultra lekki, mobilny laptop z eleganckim i bardzo praktycznym etui. Wyobrażacie sobie, że sprzęt o takich możliwościach waży tylko 1,4 kilograma, dzięki czemu z łatwością zabierzesz go ze sobą wszędzie i zmieścisz w większej damskiej torebce.

Dotykowy ekran to dla mnie zupełna nowość i niesamowita funkcja. Dodatkowo to bardzo wysokiej jakości ekran, który wyświetla najgłębsze odcienie czerni i najżywsze kolory. Dla maksymalnego komfortu ekran możemy całkowicie rozłożyć dzięki precyzyjnie wykonanemu zawiasowi 180 stopni ErgoLift.

Funkcje Zenbook 14X OLED UX5401

Ten laptop jest napędzany najnowszym procesorem Intel Core™ i7 11 generacji i układem graficznym Intel® Iris® Xᵉ - w praktyce działa po prostu niesamowicie i szybko, a praca na mim to czysta przyjemność - ten ekran robi różnicę! To pierwszy na świecie 14 - calowy wyświetlacz OLED HDR 4K, po prostu najlepszy! 70% mniej szkodliwego niebieskiego światła, które powoduje dyskomfort dla oczu, a nawet zaburzenia snu! Nowe proporcje ekranu 16:10 dla jeszcze większego komfortu pracy. Dodatkowo posiada certyfikację PANTONE®.

Co dla mnie bardzo ważne i praktyczne zawiera komplety zestaw gniazd wejść i wyjść, co zminimalizuje konieczność korzystania z przejściówek. Jest to też bardzo wytrzymały laptop, który przeszedł testy pod kątem zgodności z niesamowicie wymagającym standardem niezawodności i wytrzymałości MIL-STD-810H stosowanym przez armię USA.

Więcej o tym produkcie przeczytacie na stronie marki ASUS TUTAJ.

Dla mnie nowy Zenbook oznacza jeszcze wyższą jakość pracy, ogromny komfort, a także nowy design, którym jestem po prostu zachwycona. To sprzęt na którym z przyjemnością będę pisać, wybierać i poprawiać zdjęcia (ekran naprawdę robi wrażenie!), ale też chociażby oglądać filmy w podróży. Jeśli szukacie nowego lapropta, to jest to doskonały namiar!

Kiedy pracuję w moim Mono Cafe na laptopie ASUS często ktoś pyta o sprzęt, teraz z dumą będę mogła opowiadać o nowym modelu, a nowy Zenbook będzie też ze mną zwiedzał świat! <3

1 comment

Leave a reply