Moja stylizacja - dzień kobiet i biżuteria z motywem nieskończności

Zawsze po Walentynkach czekam na powiew wiosny. Dziś w moim mieście przyjemne słońce zwiastowało nadzieję na piękne dni. Marzec - miesiąc najpiękniejszej pory roku i miesiąc kobiet. Bo chociaż dzień kobiet powinien być codziennie, to w marcu szczególnie podkreślamy jego znaczenie. Warto zaplanować jakoś ten dzień. To super czas na spotkania z przyjaciółkami, siostrą, mamą, babcią. Czas w którym warto powiedzieć bliskim kobietom jak bardzo są dla nas ważne. Babski film, spacer, kwiaty, wspólna kolacja, a może koncert, albo podróż? Pomysłów jest naprawdę wiele.

Jednym z nich jest piękny zwyczaj, którym od lat inspiruje marka Apart z którą współpracuję. Nieskończoność i jej symbol jest motywem pięknej biżuterii szczególnie dedykowanej Dniu Kobiet. Nieskończoność jest piękną metaforą kobiecości! W końcu jesteśmy nieskończenie kreatywne, uczuciowe, mamy milion pomysłów i nieskończenie wiele marzeń. Mamy też w sobie blask, który biżuteria cudownie podkreśla i wydobywa.

Biżuterię z tym motywem zabrałam ze sobą do Apulii, gdzie tworzyłam kobiece stylizacje, które uwiecznialiśmy. przygotowując inspiracje dla Was. Tego dnia miałam na sobie zamszowe buty Sergio Rossi, a także płaszcz i kwiecistą koszulę mojej marki Roselle <3 Do tego torebka Gucci, okulary MiuMiu i biżuteria Apart. Pozłacany naszyjnik, który znajdziecie TUTAJ, a także złota bransoletkę z pięknymi akcentami - tego typu bransoletki w przeróżnych cenach podejrzycie TUTAJ.

Biżuteria z motywem nieskończoności to świetny pomysł na podarunek dla bliskich nam kobiet! <3

Leave a reply