Moja stylizacja - minimalistyczny look i pierścionek zaręczynowy

Jak już Wam wspominałam Wam kiedyś na stories, przez kilka lat nie nosiłam mojego pierścionka zaręczynowego, ponieważ okazał się za duży na mój serdeczny palec. Dopiero niedawno odkryłam go na nowo i zaczęłam nosić z ogromną przyjemnością. Zaręczynowe wspomnienia wróciły, a spojrzenie na niego zawsze przywołują najpiękniejsze chwile, a o których pisałam TUTAJ.

Dziś mam dla Was minimalistyczną stylizację, bo takie ostatnio lubię najbardziej. Skórzane spodnie Hugo Boss, jedwabna koszula i wełniano - kaszmirowy płaszcz mojej marki Roselle. Do tego torebka Burberry, przywieziona z Toskanii, pasek Saint Laurent i biżuteria Apart <3 Piękny perłowy naszyjnik podejrzycie TUTAJ, a podobne pierścionki zaręczynowe pokazywałam Wam już TUTAJ i TUTAJ.

Uwielbiam pierścionki, to piękny detal w stylizacji. Moja kolekcja Apart jest już naprawdę piękna, a każdy model szczególny. Te które dostałam od Kuby mają szczególne znaczenie, inne kojarzą mi się z podróżami, pięknymi chwilami, różnymi wydarzeniami. Biżuteria ma moc przywoływania wspomnień <3

1 comment

Leave a reply