Zostałam prowadzącą kanału "Blisko Kobiet" Sunew Med+

Miałam okazję już pochwalić się na instgramie, ale takie szczęśliwe chwile chcę mieć i tu! Zostałam prowadzącą nowego kanału na YouTube "Blisko Kobiet" Sunew Med+ <3 Jak wiecie od wielu miesięcy współpracuje z marką. Sunew Med+ to nie tylko świetne i innowacyjne kosmetyki pielęgnacyjne, ale też idea wspierania kobiet w ich działaniach. Markę tworzą kobiety, a teraz Sunew chce inspirować jeszcze bardziej.

Kanał "Blisko Kobiet" ma na celu rozmowy z fantastycznymi kobietami, które inspirują, mają niesamowite pasje, kochają życie, wiedzą jak dbać o zdrowie i urodę, ale przede wszystkim są blisko innych kobiet i chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem! Pierwszy odcinek możecie podejrzeć TUTAJ, zapowiedź kanału znajdziecie TUTAJ.

Pierwsze nagrania za nami, a kolejne odcinki będą się pojawiać wkrótce. Uwielbiam takie zadania i cieszę się, że dziennikarstwo może być w ten sposób obecne w moim życiu. Każda z tych rozmów dużo mnie nauczyła i cieszę się, że poznaję tyle fantastycznych osób. To też sprawdzian dla mnie, ale i spełnienie marzeń o prowadzeniu i nagrywaniu wywiadów.

Dziękuję całej super ekipie za wsparcie, a Was zapraszam do oglądania pierwszego odcinka i subskrybowania kanału! Gwarantuję Wam, że warto i że dowiecie się wielu ciekawych rzeczy! <3

Które z tych cudownych kobiet poznajecie i śledzicie w sieci??<3

3 comments

Leave a reply