#MojaSzafa - sportowe ubrania

Większość kobiet uwielbia ubrania, ta codzienna przyjemność tworzenia stylizacji, wybierania poszczególnych elementów. Strojem potrafimy wyrazić emocje, celebrować chwile. Bardzo ważne, żebyśmy dobrze czuły się w każdej sytuacji, a stylizacja powinna być dopasowany do okazji.

Bez względu na to jakie aktywności nas czekają, strój powinien być możliwie wygodny, a ogarniając swoją szafę warto zwrócić uwagę na to, żeby uczyć się ubierać dla siebie, nie dla innych. Dlatego czasem warto zacząć od porządków w sferze ubrań domowych. Z czasem ta granica zacznie się zacierać i będziemy w pełni wykorzystywali swoje ubrania. Oczywiście dom kojarzy nam się z maksymalną wygodą, dlatego na myśl nasuwają się sportowe ubrania, ale i takie można połączyć z klasycznymi i stworzyć fajne zestawienia.

Ostatnie miesiące sprawiły też, że wiele z nas zaczęło ćwiczyć w domu, nie wiem jak Was, ale mnie cudownie zmobilizowały moje piękne stroje od OCEANSAPART Po prostu aż żal było z nich nie korzystać. I choć mój szalenie napięty grafik nie pozwala ostatnio na intensywne treningi to zaczęłam metodą małych kroków, co i Wam niezmiennie polecam. Rozciąganie to mój codzienny rytuał - zaczęłam od 10 minut dziennie, teraz poświęcam na to 10-20 minut. To przyjemna chwila tylko dla mnie, fantastycznie wpływa na moje ciało, ale też oczyszcza głowę i jest fajnym zatrzymaniem w ciągu intensywnego dnia.

Długofalowa współpraca z OCEANSAPART pozwoliła mi na dokładne poznanie produktów marki i wiem, że mogę je Wam rekomendować. Świetny design, stroje piękne dostosowują się do sylwetki, topy, czy legginsy, które są bardzo komfortowe w noszeniu, kolory, który można miksować na wiele sposobów, po praniu stroje nadal świetnie wyglądają. Ponadto ubrania marki są idealne do ćwiczeń, ale też do innych aktywności. Niektóre fasony świetnie można połączyć z klasycznymi ubraniami, nadając im innego charakteru. Poza tym sprawdzają się w podróży - jak zobaczycie na zdjęciach zawsze jakieś zestawy mi towarzyszą - ostatnio w Apulii czy Toskanii.

Mam dla Was super bonus od marki: rabat na produkty<3 Z kodem FASHIONABLE kupując jeden zestaw lub inne produkty za min. 319 zł, drugi zestaw można otrzymać w prezencie. Link do produktów znajdziecie TUTAJ.

Znaliście wcześniej markę OCEANSAPART? A może macie jakieś stroje w swojej szafie? Na jakie kolory postawiłyście?

Przy okazji zobacz jak światło zmienia perspektywę i kolory! To samo miejsca, ta sama bardzo delikatna obróbka (marka Oceans Apart zawsze stawia na naturalność) i zupełnie inny efekt dla oka! Dlatego tak warto doświadczać, obserwować, chwytać dzień, bo o każdej porze ma dla nas co innego do zaoferowania <3

A to kolejne ulubione modele OCEANSAPART - TUTAJ

1 comment

Leave a reply