Sesja Roselle w Paryżu - biżuteryjne detale Apart

Dziś post na który wiele z Was czekało – wreszcie pokażę Wam w pełnej okazałości cudną biżuterię Apart, która towarzyszyła mi podczas sesji mojej marki Roselle w Paryżu! Do Francji zabrałam same perełki, wiele z tych egzemplarzy to moje nowości, które od tamtego czasu stały się niemal codziennymi elementami moich stylizacji.

Jak wiecie uwielbiam biżuterię, a współpraca z marką Apart należy do tych wymarzonych! Od lat razem z Apart tworzę swoją piękną kolekcję, którą dzielę się i z Wami. Lubię proste stylizacje i ponadczasowe ubrania, które można łączyć na wiele sposobów i tym samym na maksa wykorzystać. Idealnym dopełnieniem takich setów jest odrobina blasku w postaci pudru rozświetlającego i oczywiście biżuterii. Zwykle stawiam na złoto, bo takie pasuje do mojego stylu i ciepłego odcienia skóry. Lubię kolczyki, zegarki, naszyjniki (często miksuję dwa modele) i oczywiście pierścionki! Po latach przekonałam się też do bransoletek – mam szczupłą rękę i kiedyś źle się czułam z bransoletkami, teraz lubię, kiedy i w okolicach dłoni coś połyskuje.

Przed Wami modele biżuterii Apart, które zabrałam ze sobą do Paryża w połączeniu ze stylizacjami Roselle <3

Na początek piękny naszyjnik z elementem łańcucha – nowoczesny i ciekawy model. Świetnie wygląda na skórze, ale to naszyjnik, który dobrze komponuje się też z T-shirtami czy bluzkami pod szyję. Naszyjnik podejrzycie TUTAJ.

Marka Apart w tej kolekcji proponuje też kolczyki i bransoletkę. Kolczyki podejrzycie TUTAJ, a bransoletkę TUTAJ.

Złoto i perły to idealne połączenie – ten naszyjnik totalnie skradł Wasze błyskotliwe serca – noszę go bardzo często i po ilości zapytań, wiem, że nie jestem jedyną szczęśliwą posiadaczką – znajdziecie go TUTAJ.

Kolejna złota propozycja z elementem perły to piękny przedłużany naszyjnik, elegancki, bardzo stylowy – podejrzycie go TUTAJ.

Naszyjnik ze skręconych blaszek to Wasz faworyt (mój także!), od kiedy pierwszy raz miałam go na sobie. Idealnie wygląda solo, ale pięknie też dopełnia inne naszyjniki <3 -> TUTAJ.

Złoty pierścionek bez kamieni w niebanalnej formie – uwielbiam takie nosić na palcu wskazującym. Ten model znajdziecie TUTAJ.

Zobacz jak biżuteria przepięknie dopełnia stylizacje <3 Który model spodobał Wam się najbardziej?

2 comments

Leave a reply