Klasyczne stylizacje z ulubionym zegarkiem Albert Riele

Od lat mam słabość do zegarków! Uwielbiam ten element biżuterii, a moja kolekcja przez lata subtelnie się powiększa. Dzięki współpracy z marką Apart mogę poznawać nowe modele i odkrywać fantastyczne marki. Wśród moich zegarków najwięcej tych od marki ze szwajcarskimi korzeniami Albert Riele, Bergstern, a także Elixa – to z kolei kolekcje mocno opierające się na trendach.

Do Paryża na sesję mojej marki Roselle pojechał ze mną mój absolutnie ulubiony model Gala, który możecie podejrzeć TUTAJ. To piękny model, który pasuje do wielu stylizacji. Klasyk z piękną, lekko połyskującą jasną tarczą i subtelnym męskim sznytem (zdecydowanie to trochę zegarek zapożyczony z męskiej szafy). Stylowy model, który z pewnością warto mieć w swojej kolekcji. Zegarek, choć jego podstawową funkcją jest ta praktyczna – odmierzanie czasu, dla wielu kobiet (i myślę, że mężczyzn także) stanowi piękny dodatek w stylizacji. Warto znaleźć ciekawy model dla siebie, który pasuje do naszego stylu – wszystkie modele zegarków w portfolio Apart (a zdecydowanie jest w czym wybierać!) znajdziecie TUTAJ.

 Jak możecie zobaczyć w stylizacjach Roselle pięknie komponuje się z białą koszulą, jedwabnym topem, ale też swetrami <3 Biżuteria pięknie dopełnia stylizacje! A Ty, który element biżuterii nosisz najchętniej?

Na koniec subtelna bransoletka, która towarzyszyła mi aż do wczoraj, kiedy to w Toskanii zgubiłam to cudo:( Niesamowicie żałuję, bo była to jedna z moich ulubionych bransoletek i chyba czas zaopatrzyć się w drugą! Wy także możecie ją zdobyć – TUTAJ.

Dodatkowo ten model ma wymienne paski, co daje wiele możliwości stylizacji.

Leave a reply