Moja letnia stylizacja i powiew lata z Apulii - Porto Vecchio Monopoli

Dzisiejszy ciepły dzień w Polsce przywołał na myśl lato - wróciło choć na parę chwil! I uwielbiam ten stan kiedy delikatne promienie słońca ubarwiają dzień. To dla mnie sto punktów do samopoczucia i chęci do działania - jestem zasilana na baterie słoneczne i nic na to nie poradzę.

Zdjęcia zrobione w Apulii wciąż przywołują najmilsze wspomnienia - a Porto Vecchio w Monopoli to "moje miejsce" na samotne poranki - przychodziłam tu pisać i rozmyślać.

Waszą uwagę na zdjęciach na instagramie przykuł mój zestaw (czasem przez Was nazywany kombinezonem) - szorty i bluzka to kolekcja Lidii Kality - pokazywałam Wam już te ubrania przy okazji wyjazdu na Santorini kilka lat temu - TUTAJ.

Do zestawu dobrałam lekkie i bardzo wygodne klapki Kazar, które kupiłam tuż przed wyjazdem, okulary MiuMiu, płócienną torebkę Lany Nguyen i przepiękną biżuterię Apart o którą podczas wyjazdu nieraz pytałyście - złoty naszyjnik z topazem znajdziecie TUTAJ, a drugi złoty, ze skręconych błyszczących blaszek (ten bliżej szyi) TUTAJ.

Do zestawu bransoletka z topazem - piękny akcent w stylizacji - podejrzycie TUTAJ.

W stylizacji możecie zobaczyć też przepiękne kolczyki z niebieskimi akcentami, czyli złoto z topazem - muszę przyznać, że ta biżuteria jest niesamowita! <3 Podejrzycie TUTAJ.

Post "Jak zorganizować wyjazd do Apulii" przeczytacie TUTAJ.

1 comment

  1. Emilia 28 września, 2021 at 20:24 Odpowiedz

    Piękna stylizacja. Uwielbiam takie komplety. W lecie idealnie się sprawdzają. Bardzo spodobało mi się Twoje stwierdzenie: “jestem zasilana na baterie słoneczne i nic na to nie poradzę” 🙂 też tak mam, w 100%. Mój nastrój jest uzależniony całkowicie od ilości słońca. Pozdrawiam

Leave a reply