Moja pielęgnacja - Maria Galland Paris

To już prawie rok od kiedy stosuję wyłącznie produkty do pielęgnacji francuskiej marki Maria Galland Paris! To był niesamowicie przyjemny i ekscytujący pod tym kątem rok. Jak większość kobiet uwielbiam kosmetyki, a kiedy przyjemnie się ich używa i widać efekty, to nie ma wyjścia - jest pełen zachwyt i chce się więcej i więcej. Przez ten czas przetestowałam wiele produktów marki - głównie do twarzy, ale też do ciała, czy makijażu (jeśli śledzicie moje stories na instagramie to dobrze wiecie jak na przykład uwielbiam koloryzujący krem blasku - podejrzycie TUTAJ). Po dwóch miesiącach po raz pierwszy pokazałam Wam te kosmetyki w mojej ukochanej Toskanii - na małe podsumowanie zdjęcia też udało się zrobić w moim ukochanym regionie! <3

Zanim opowiem Wam o moich kolejnych hitach, od razu mam dla Was cudną wiadomość, bo znów działa moja zniżka na produkty Maria Galland Paris w sklepie Nova Beauty - to aż 25% na te paryskie cudowności - moje hasło "fashionable". Rabat jest ważny do końca czerwca.

Pielęgnacja skóry to podstawa - z jednej strony zadbana efektowna skóra, ale też zdrowie. Na wypielęgnowanej skórze dużo lepiej utrzymuje się makijaż i... potrzebujemy go zdecydowanie mniej! Z marki Maria Galland Paris polecam Wam szczególnie linię rozświetlającą Lumin Eclat od której zaczynałam i którą jestem absolutnie zauroczona! Wpis o tych produktach podejrzycie TUTAJ i TUTAJ.

Jak wiecie nieustannie jestem zauroczona demakijażem marki Maria Galland Paris - cudowne aksamitne mleczko, jedwabisty tonik, niesamowicie skuteczny i łagodny płyn do demakijażu oczu, a także doskonały żel, który nie wysusza skóry - wszystkie te cudowności podejrzycie TUTAJ.

Ostatnio zaintrygowała mnie najnowsza linia Hydra Global - bo każda skóra potrzebuje nawilżenia, więc ta kuracja okazała się idealna po zimie. O tych produktach przeczytacie TUTAJ.

Nie mogę nie wspomnieć też o cudownym produkcie jakim jest booster Maria Galland Paris! Różne rodzaje, na różne potrzeby skóry - zobaczcie jaki zabrałam ze sobą na Fuerteventurę - TUTAJ.

Co mnie utwierdza w przekonaniu, że to doskonałe produkty? Wy i Wasze cudowne reakcje po tym jak użyjecie produktów Maria Galland Paris. Dla chętnych rabat, a wszystkie produkty znajdziecie TUTAJ.

Przyjemności z wybierania tych cudownych kosmetyków!

Leave a reply