Sposoby na piękną skórą, o których nie wiedziałaś

Ostatni rok sprawił, że więcej zaczęliśmy się zastanawiać nad swoim zdrowiem i codziennymi nawykami. Wdrożyliśmy wiele nowych zwyczajów - monitorujemy dzienną ilość kroków i włączamy w naszą codzienność więcej ruchu i aktywności fizycznej, zwracamy jeszcze większą uwagę na to co jemy i wzbogaciliśmy naszą dietę w więcej warzyw i owoców, pijemy odpowiednią ilość wody, a każdy dzień zaczynamy wodą z cytryną, a do tego zainteresowaliśmy się suplementacją, którą przy naszym trybie życia i intensywnej codzienności musieliśmy wdrożyć.
Od ponad miesiąca stosujemy Collagen Gold - jestem ciekawa czy znacie ten produkt? Jeśli nie to przybliżę Wam jego właściwości i działanie.

Kolagen jest jednym z najważniejszych białek w naszym organizmie. Występuje w skórze, układzie kostnym, w mięśniach, tkance łącznej i rogówce oka. Po 25. roku życia nasz organizm wytwarza go niestety coraz mniej, dlatego warto postawić co jakiś czas na kurację, która może świetnie wpłynąć na nasze zdrowie. Kolagen bierze udział w funkcjach życiowych prawie wszystkich układów, narządów i tkanek. Wpływa także znacząco na młodość naszej skóry - za poziom nawodnienia i odnawianie komórek.

Collagen Gold to dobre w smaku shoty, które zawierają całą masę witamin i składników, które świetnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Produkt jest podawany w szklanych buteleczkach, które nadają się do recyklingu i warto się skusić na miesięczną kurację - tylko regularne stosowanie suplementów przez określony okres czasu daje widoczne efekty. Dziennie wypijamy taką jedną buteleczkę - dozowanie jest więc praktyczne, ale też hydrolizowana forma zapewnia bardzo wysoką wchłanialność. Produkt nie zawiera konserwantów ani sztucznych dodatków.

Z najważniejszych cech, Collagen Gold Shot:

  • pomaga zachować gładką i młodą skórę (zawiera między innymi witaminę A, B2, B3, biotynę oraz witaminę młodości, czyli witaminę E
  • poprawia kondycję włosów (zawiera biotynę)
  • wspomaga układ odpornościowy
  • chroni komórki przed stresem antyoksydacyjnym
  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia
  • pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego

Moim zdaniem produkt świetnie wspomaga działanie pielęgnacji i uzupełnia to co trzeba od wewnątrz. Picie odpowiedniej ilości wody, zdrowe odżywianie i Collagen Gold to idealne połączenie dla naszej skóry. Kolagen świetnie wpływa też na rogówkę oka, czyli nasz wzrok, a to dla mnie także bardzo istotne, bo bardzo dużo pracuję przy komputerze czy na smartfonie.

Jeśli też macie ochotę na taką kurację to mam dla Was kod rabatowy 10% na hasło FASHIONABLE, a produkty kupicie TUTAJ.

6 comments

Leave a reply