Budowanie garderoby - siła dodatków

Budowanie garderoby to tworzenie sieci elementów z których będziemy mogli wybierać stylizacje. Budowanie stylu jest trochę jak układanie puzzli - to może być naprawdę fajna zabawa. Cudowne jest to, że nie ma dwóch takich samych układanek, bo każda szafa jest inna i nawet jeśli dwie osoby będą miały w szafie podobne rzeczy to i tak wystylizują je inaczej. I tu właśnie pojawia się siła dodatków, a jak brzmi znane powiedzenie diabeł tkwi w szczegółach.

Tu też warto przemyśleć każdy element, który trafia do naszej szafy. Z rozmów z Wami wiem, że często kiedy nie możecie znaleźć w sklepach wymarzonych ubrań kupujecie akcesoria. To bywa złudne, bo takie rzeczy też zawalają szafę i mogą zaburzać nasz styl. Warto stworzyć listę dodatków, których brakuje w szafie, a które dopełnią stylizację.

Biżuteria zawsze jest świetnym pomysłem - pomyśl czego brakuje w Twojej kolekcji? Ja uwielbiam biżuterię za to, że jest wieczna i całe życie można budować swoją kolekcję! Można też przekazywać ją dalej. A biżuteria ma moc w stylizacji.

Dziś u mnie minimalistyczny złoty pierścionek z sercem oczywiście Apart - znajdziecie go TUTAJ i złota obrączka z cyrkoniami Apart, którą absolutnie uwielbiam! Jest idealna solo i do noszenia z innymi pierścionkami - znajdziecie ją TUTAJ.

Jedwabna bluzka polskiej marki Entelier idealnie komponuje się z dwoma naszyjnikami, które już pokazywałam Wam w TYM wpisie. Ten z napisem LOVE podejrzycie TUTAJ, a przywieszkę puzderko TUTAJ - to piękny pomysł na prezent także dla siebie samej! <3

Kolczyki to cudny egzemplarz i połączenie złota z jadeitami - znajdziecie je TUTAJ.

Leave a reply