Moja stylizacja - ponadczasowe ubrania i perłowa biżuteria Apart

Od dłuższego czasu pokazuję Wam jak budować swoją gerderobę od zera, zachęcam do zmian, bo wnoszą one dużo dobrego do naszego życia. Pisałam o tym między innymi TUTAJ.

Dziś stylizacja, którą miałam na sobie kilka dni temu - do zamszowych kozaków. Swoimi stylizacjami udowadniam, że wiele rzeczy w naszej szafie, to mogą być ubrania całoroczne. Wszystko zależy jak je zestawimy. Jesienią czy zimą możemy robić warstwy i tak naprawdę wkomponować w nie niemal każdą tkaninę. Czynnikiem ułatwiającym noszenie ubrań cały rok są naturalne, oddychające tkaniny, ponadczasowe kroje. Zestaw, który mam na sobie w tej stylizacji to spódnica ołówkowa i oversizowa bluzka polskiej marki Cocho. Idealna do tenisówek, letnich obcasów, ale świetnie pasują też do niej botki czy kozaki, dzięki temu możemy z tych ubrań korzystać niemal cały rok. Latem sauté, zimą z narzuconym obszernym swetrem, czy pod płaszcz - uwielbiam takie elementy garderoby.

Mój zestaw dopełnia torebka Chloe i sandały na obcasie Kazar, okulary Prada, a także ulubiona biżuteria Apart. Zestaw z perłami pokazywałam Wam już wiele razy, ale rzeczywiście często do niego wracam i chętnie noszę. To srebrna pozłacana biżuteria - kolczyki z perłą znajdziecie TUTAJ, a naszyjnik z perłą TUTAJ.

Poza tym ciekawa bransoletka, która latem pięknie komponowała się ze stylizacjami, a teraz świetnie gra ze swetrami. Znajdziecie ją TUTAJ.

Leave a reply