Klasyczny czerwony manicure hybrydowy - idealny odcień

Co chwila ktoś pyta co mam na paznokciach, dlatego mój klasyczny czerwony manicure hybrydowy postanowiłam uwiecznić na blogu, żebyście zawsze mogły zajrzeć i się zainspirować <3

Marka NEONAIL ma w swoim portfolio świetne lakiery hybrydowe i klasyczne - jestem ich ogromną fanką i zawsze z radością dzielę się z Wami paznokciowymi inspiracjami. Czerwień jak każdy kolor ma wiele odcieni i nie łatwo jest znaleźć taką, w której będziemy czuły się po prostu świetnie! Kolor lakieru hybrydowego Hot Me jest przepiękny - to intensywna, klasyczna i stylowa czerwień. Intensywna, ale nie agresywna, ma w sobie szlachetność i wygląda naprawdę pięknie. Ten lakiery znajdziecie TUTAJ.

Sama jestem zaskoczona, ale kilka lat nie nosiłam czerwieni - w tej czuję się po prostu świetnie! <3

Przy okazji polecam Wam lakiery z kolekcji Simple, które są właśnie w promocji - to kolekcja lakierów, dzięki której wykonacie szybko i sprawnie manicure, bo przy tej kolekcji nie trzeba używać bazy ani topu. Wszystkie lakiery znajdziecie TUTAJ.

Nosicie czerwień na paznokciach?

4 comments

  1. Asia 15 lutego, 2021 at 17:35 Odpowiedz

    O! I podejrzałam na blogu – faktycznie, czerwień też bywa! Bardzo lubię czerwony manicure, ale też inne odcienie czerwieni: bordo, bordo ze śliwką. Nigdy jednak czerń czy granat. Nude i delikatne pastele od niedawna, wcześniej było tylko tylko bordo i śliwka.

Leave a reply