Mono Cafe - nasza mini kawiarnia dla dzieci w Łodzi

Choć nasza kawiarnia obecnie działa tylko na wynos, trafiłam właśnie na pulpicie mojego komputera na zdjęcia i postanowiłam się z Wami podzielić naszym zakątkiem w Mono dla dzieci. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy być miejscem dla wszystkich: dla tych, którzy chcą się po prostu ze sobą spotkać, zjeść coś dobrego i napić się włoskiej kawy, dla tych, którzy chcą popracować, którzy chcą świętować jakąś uroczystość (cudownie wspominamy te wszystkie urodziny, imieniny, jubileusze i cieszymy się, że tyle osób nam zaufało!), czy dla rodzin z dziećmi. Choć sami nie jesteśmy rodzicami, uwielbiamy dzieci. Często spędzamy czas ze znajomymi i ich pociechami w różnych restauracjach i zwykle brakuje nam przestrzeni, gdzie można spędzić czas z dzieckiem.

Od początku wiedziałam, że w Mono Cafe będzie takie miejsce, nasza Ola od razu nazwała je Kawiarenką i tak już zostało! To niesamowite, że dzieci po prostu uwielbiają to miejsce! Tu nawiązują się nowe dziecięce znajomości, a rodzice mogą spokojnie porozmawiać przy swoim stoliku:) Bardzo chcieliśmy, żeby zabawki w kawiarence nie były przypadkowe i tu z pomocą przyszła Agnieszka z e-BabyStuff.pl <3 To sklep w którym znajdziecie mnóstwo fantastycznych rzeczy dla dzieci: zarówno zabawek, jak i ubranek czy akcesoriów. Może w czasie w ferii szukacie czegoś kreatywnego dla swoich dzieci?? Jeśli tak to bardzo polecam! Drewniane stylowe zabawki, kreatywne układanki, wielkie autko z tektury czy domek do pomalowania? Same cudowności!

Większość zabawek z naszej kawiarenki to marka Little Dutch i cuda z drewna - wszystko możecie podejrzeć TUTAJ.

Krzesełko do karmienia marki Oribel doceniają rodzice maluszków - jest bardzo wygodne, łatwo je wyczyścić no i jest piękne! Znajdziecie je TUTAJ - występuje w różnych kolorach.

zdjęcia wykonał @peshoofficial <3

Leave a reply