Przygotowania do świąt - uśmiechnij się

page0

Do świąt zostało zaledwie kilka dni. To dziwny i trudny rok, ale mimo wszystko warto się uśmiechać. Wszyscy tego potrzebujemy - pozytywnych emocji od naszych bliskich, miłych gestów, codziennych małych radości, niespodzianek i  przyjaznych gestów od każdego z kim mamy kontakt - nieważne czy na żywo czy przez internet. Życzliwość jest zawsze w cenie i warto o tym pamiętać przez cały rok, a w grudniu szczególnie warto pielęgnować pozytywne emocje. To miesiąc w którym rozmyślamy o mijającym roku, spełnionych celach i tych rzeczach, które się nie udały i marzymy o nowym jak najlepszym roku. Uśmiech pomaga przetrwać także te trudne chwile i sprawia, że każdy dzień staje się piękniejszy. Uśmiech też nierozerwalnie kojarzy mi się z zadbanymi zębami, dlatego dziś razem z marką SPLAT znów będziemy Was zachęcać do dbania o uśmiech pod każdym względem! Mam też dla Was trzy produkty, które uwielbiam i które na pewno Wam w tym pomogą! W dodatku przygotowałam trzy stylizacje, które nawiązują do produktów SPLAT. Myślę, że nie ma drugiej tak kreatywnej marki, która dba o nasz uśmiech, dlatego do dzieła!

page0 2

Pierwszy produkt, który chciałam Wam dziś rekomendować to słynna czarna pasta SPLAT Black Wood

 

To czarna pasta wybielająca z aktywowanym tlenem węglem  z brzozy karelskiej co pozwala świetnie pochłaniać przykre zapachy i czyścić szkliwo. Ekstrakt z jałowca i jagód jałowca doskonale pielęgnuje dziąsła i  pomaga utrzymać świeży oddech na bardzo długo. Jest to doskonałe wsparcie po wypiciu kawy czy po posiłku.

Dodatkowo wyrównuje pH jamy ustnej, przyczynia się do redukcji płytki nazębnej i zapewnia ochronę antybakteryjną dzięki obecności ekstraktu z jałowca. Dodatkowo ekstrakt z jałowca świetnie wpływa na zdrowie dziąseł, zapobiega krwawieniu i hamuje stany zapalne. Pasta Black Wood to bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów.

Moja stylizacja nawiązuje do charakteru tej pasty - klasyczna i wyrazista czerń w połączeniu z kolorami natury.

IMG_3828 (Niestandardowy) IMG_3834_jpg (Niestandardowy) IMG_4072 (Niestandardowy)IMG_3829 (Niestandardowy)page0

Drugi produkt to pasta Wonder White z enzymami z figi. Uwielbiam ją! Ta pasta to bardzo bezpieczne i delikatne wybielanie, bo enzymatyczne. Jak wiadomo enzymy od lat są wykorzystywane w kosmetyce, ze względu na swoje właściwości pielęgnacyjne i oczyszczające. Ta pasta zawiera ekstrakt z owoców figowca i ananasa co zapobiega
powstawaniu osadów na szkliwie i pozostawia zęby czyste, gładkie i lśniące. Ekstrakt zlukrecji działa antybakteryjnie, a dodatek witaminy E i bazylii pomaga zachować zdrowe dziąsła i dba o błony śluzowe. Dodatkowo hydroksyapatyt wapnia, który wzbogacony jest o magnez, cynk wspomaga zęby, wzmacnia szkliwo i zapobiega ich nadwrażliwości, więc jeśli cierpisz z powodu tego problemu, koniecznie przetestuj Wonder White!

Moja stylizacja kojarzy mi się z figami, ponieważ... kiedy ostatnio miałam na sobie tą sukienkę, jadłam właśnie figi. Teraz sukienka będzie mi się także kojarzyła z pastą Wonder White i będzie mi o niej przypominać <3

IMG_3842 (Niestandardowy) IMG_3850_jpg (Niestandardowy)page0

 

Trzeci produkt to moja ulubiona pianka do pielęgnacji jamy ustnej Splat. Innowacyjna formuła 2 w 1 czyli oczyszczanie i odświeżanie zębów. Uwielbiam ją za to, że szybko oczyszcza zęby więc jest doskonała po każdej kawie, papierosie, winie,
pokarmach w środku dnia gdy umycie zębów jest utrudnione. Doskonale sprawdza się w podróży. Po użyciu nawet małej dawki po 20 sekundach czuję, że mam czyste zęby. Zawarta w niej mięta świetnie działa odświeżająco na oddech, wyrównuje pH w jamie ustnej, więc sprawdzi się gdy chcemy odświeżyć oddech np. przed spotkaniem
biznesowym. Działa również rozjaśniająco na szkliwo niwelując osady zewnątrzpochodne, a hydroksyapatyt wzmacnia zęby za każdym użyciem.

Moja stylizacja nawiązuję do tej pianki - klasyka w nowoczesnym wydaniu. Delikatna i
komfortowa konsystencja, niczym jedwab sukienki. Szybka i efektywna w działaniu - ta sukienka to także sposób na szybką i efektowną stylizację, dla zapracowanych osób, które lubią dobre i skuteczne rozwiązania.

IMG_3784 (Niestandardowy) IMG_4073 (Niestandardowy)IMG_3789_jpg (Niestandardowy)

A W y który produkt SPLAT już testowaliście?? Życzę Wam dużo uśmiechu w tym szalonym i przepełnionym pracą czasie!

1 comment

Leave a reply