Przedświąteczny relaks - znajdź czas dla siebie! Nasza łazienka

IMG_4125 (Niestandardowy)

Przedświąteczna gonitwa trwa. W naszym domu małe zmiany i wielki bałagan, ale widać już światło w tunelu. Na szczęście łazienka bez zmian i między pracą i różnymi innymi zadaniami można sobie pozwolić na odrobinę relaksu <3 Nasza łazienka ma już ponad trzy lata, ale cały czas ją uwielbiamy. Klasyczne i ponadczasowe kolory okazały się świetną bazą do różnych aranżacji i zmiany dodatków, dzięki czemu łazienka co jakiś czas nabiera innego charakteru. Obecnie mam ochotę na świąteczny minimalizm. Moja ulubiona świąteczna ozdoba to w tym roku jemioła - ta zielona, albo pomalowana na złoto. Świece - także te zapachowe, które uwielbiam, aromatyczna sól do kąpieli, klimatyczna muzyka w tle i niczego więcej mi nie potrzeba. Warto w tym szaleństwie czasem zrobić stop i postawić na odpoczynek, a kąpiel wydaje mi się oczywistym wyborem.

Za to uwielbiam właśnie naszą wolnostojącą wannę hiszpańskiej marki Roca - absolutnie niezawodna i mimo, że jest z nami już kilka lat wygląda jak nowa! Ma idealny kształt, który zdecydowanie ułatwia relaks, a ja uwielbiam przemyślenia w wannie, albo po prostu czytam książkę czy oglądam film na laptopie (który oczywiście stawiam na stoliku). Nasza wanna nie jest duża - ma niespełna 160 cm, więc jeśli szukacie czegoś w podobnych rozmiarach, to bardzo polecam. Ta wanna jest zrobiona z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać ją w czystości, nie widać na niej żadnych zarysowań, a także nie zmieniła koloru. Znajdziecie ją TUTAJ.

IMG_4123 (Niestandardowy) IMG_4120 (Niestandardowy)

Całe wyposażenie naszej łazienki to marka Roca - o toalecie dwa w jednym z bidetem pisałam Wam już TUTAJ. Poza tym oczywiście umywalka - nasz model to Bol. Już wiele razy rozpływałam się nad tym jak łatwo utrzymać ją w czystości. Nie odbarwia się, odporna na uderzenia, wciąż wygląda świetnie i cieszy oko. Jeśli przed Wami remont łazienki to szeroki wybór umywalek znajdziecie TUTAJ.

Uwielbiam naszą łazienkę, ale mam małą ochotę na zmiany, więc może za jakiś czas pokażę Wam nową odświeżoną wersję - jedno jest pewne - ta wanna zostanie z nami chyba na zawsze 🙂

IMG_4113 (Niestandardowy) IMG_4109 (Niestandardowy) IMG_4110 (Niestandardowy) IMG_4116 (Niestandardowy) IMG_4121 (Niestandardowy) IMG_4127 (Niestandardowy) IMG_4126 (Niestandardowy) IMG_4128 (Niestandardowy) IMG_4124 (Niestandardowy) IMG_4122 (Niestandardowy) IMG_4117 (Niestandardowy) IMG_4118 (Niestandardowy) IMG_4111 (Niestandardowy) IMG_4112 (Niestandardowy) IMG_4114 2 (Niestandardowy) IMG_4115 (Niestandardowy) IMG_4108 (Niestandardowy) IMG_4107 (Niestandardowy)

2 comments

  1. Vika 22 lipca, 2021 at 14:53 Odpowiedz

    Piękna łazienka. 🙂 Planujemy remont i wszystko wskazuje na to, że zdecydujemy się na wannę. W końcu nic tak nie odpręża jak wieczorna kąpiel.

Leave a reply