Moja stylizacja i mój nowy manicure hybrydowy Neonail Simple "3w1"

6 (Niestandardowy)

Dziś mam dla Was kolejną inspirację na modową stylizację i stylizację paznokci. Nowe lakiery hybrydowe NEONAIL 3w1 z kolekcji Simple pokazywałam Wam już jakiś czas temu na stories - byłam ich bardzo ciekawa, bo nie dość, że w kolekcji znajdują się piękne kolory, to jeszcze te lakiery stosujemy bez bazy i topu, więc manicure wykonuje się bardzo szybko! Niemal tak jak klasyczny, tyle że każdą warstwę utwardzamy w lampie i dzięki temu manicure jest trwały jak hybryda.

Jak to wygląda w praktyce? Przygotowujemy paznokcie tak jak do każdego manicure i od razu nakładamy warstwę lakieru - utwardzamy w lampie. Nakładamy kolejną warstwę i znów utwardzamy. Tym razem zostałam swoją własną inspiracją - tak mi się spodobał mój manicure NEONAIL z delikatnymi paskami i kropkami (pokazywałam Wam go TUTAJ), że postanowiłam go powtórzyć w innej wersji kolorystycznej:)

3 (Niestandardowy)

Tym razem delikatniejsze kolory i cudowny odcień Tender z kolekcji Simple NEONAIL (znajdziecie go TUTAJ). Do tego delikatne wzory w odcieniach Optimistic (TUTAJ) i Fantastic  (TUTAJ) <3 Lakiery z kolekcji Simple 3w1 z proteinami są idealne dla osób, które żyją w biegu i chcą zaoszczędzić czas, to szybka aplikacja, piękne kolory i trwałość manicure, a także łatwe usuwanie. Skusicie się?:)

1597828318873 (Niestandardowy)

Moja stylizacja to szpilki w prostej formie, czarne body i spódniczka tuba z błyszczącymi akcentami (wolałabym tu taką "saute", ale akurat takiej nie miałam. Do tego piękna koszula z wiskozy i jedwabiu polskiej marki Cocho - tym razem posłużyła jako luźna narzutka. Torebka Chloe, okulary Prada i gotowe!

Pięknego dnia!

2 (1) (Niestandardowy) 5 (Niestandardowy) 1597828467736 (Niestandardowy) 8 (Niestandardowy) 4 (Niestandardowy) 1 (Niestandardowy) 1597828001570 (Niestandardowy) 7 (1) (Niestandardowy)

*koszula Cocho

body Intimissimi

spódnica H&M

torebka Chloe

szpilki - limitowana edycja Kazar

okulary Prada

biżuteria Apart

Leave a reply