Wnętrze naszej kawiarni Mono Cafe i farby Magnat

kawiarnia mono cafe 27 (Niestandardowy)

Jakiś czas temu pokazywałam Wam remont i przygotowania do otwarcia kawiarni. Choć trudno mi w to uwierzyć, nasza kawiarnia - Mono Cafe - działa już prawie miesiąc! <3 Tak wiele miesięcy przygotowań, zmiany koncepcji, mnóstwo pracy, skoordynowania wielu firm i jest <3 Pomysłów na wnętrze było naprawdę wiele, ale od początku wiedzieliśmy, że będziemy korzystać z farb marki Magnat. Mamy same dobre doświadczenia z tymi farbami i świetne jest też to, jak ekipy remontowe reagują na odpowiedź jaką farbę wybraliśmy do malowania. Kiedy mówimy, że chodzi o Magnat, zawsze słyszymy, że to świetnie i że w takim razie malowanie pójdzie gładko (wiem, że już Wam o tym pisałam, ale dla mnie to niesamowite, że wszyscy tak świetnie reagują na markę!).

Tak jak już pisałam w kawiarni jest to szczególnie ważne - wnętrze jest dość mocno eksploatowane przez licznych gości każdego dnia (co jednocześnie bardzo nas cieszy!). Na szczęście farby Magnat są zmywalne i tworzą na ścianach taką jakby powłokę ochronną, dzięki czemu zabrudzenia nie wnikają w głąb i są łatwe do usunięcia - niestety już musieliśmy przetestować zmywanie ścian, ale na szczęście Magnat zdał egzamin na 6 i póki co nadal wszystko wygląda jak nowe.

kawiarnia mono cafe 13 (Niestandardowy)

Dziś pokażę Wam jakie elementy malowaliśmy farbami Magnat Ceramic. Tak jak już Wam wspominałam głównym kolorem w całym lokalu jest delikatny kolor Magnat Ceramic  C46 - Powabny Diament - piękny i ponadczasowy. Stał się bazą dla naszej ręcznie malowanej "tapety" (już Wam o tym pisałam TUTAJ). To także tło naszej muralu, który wykonał dla nas łódzki artysta. Dla Rafała ważne było to, żeby baza pod jego dzieło była dobrej jakości, bo to ułatwia prace i jest gwarancją trwałości malowidła.

kawiarnia mono cafe 25 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 26 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 7 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 28 (Niestandardowy)

Poza tym Rafał dodał uroku naszej mini kawiarence dla dzieci - dzięki wykonanym przez niego napisom i detalom, ten zakątek zdecydowanie zyskał na uroku i stał się jeszcze bardziej oryginalny, ale też idealnie pasuje do reszty elementów we wnętrzu. Szyld "Mono Cafe" jest pisane dokładnie tą samą czcionką co nasze logo, a napis "Kawiarenka" to czcionka, która występuje w logo w neonie, który znajduje się na ścianie nad Vespą. Wszystkie wykonane farbą Magnat Ceramic (grafitowy antracyt  TUTAJ)<3

kawiarnia mono cafe 20 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 19 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 11 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 12 (Niestandardowy)

Rafał stworzył projekt i pomalował także nasz "prosecco bar" - czy nie jest piękny o oryginalny? Do jego pomalowania także użył farb Magnat Ceramic. Jak Wam się podoba?

kawiarnia mono cafe (Niestandardowy)

Poza tym farbami Magnat pomalowane są też ściany w naszej kuchni i magazynie - biurze. Bardzo polecam Wam te farby - to już kolejne wnętrze, które tworzymy z marką Magnat i za każdym razem jesteśmy zachwyceni trwałością, a także piękną paletą kolorów <3 Mieliście przyjemność testować?

kawiarnia mono cafe 15 (Niestandardowy)

magnat farby magnat farby2

główne kolory z linii Magnat Ceramic, które zostały użyte w Mono Cafe

Powabny Diament TUTAJ

Grafitowy Antracyt TUTAJ

kawiarnia mono cafe 24 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 21 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 23 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 16 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 17 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 22 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 4 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 10 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 9 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 14 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 6 (Niestandardowy) kawiarnia mono cafe 8 (Niestandardowy)

4 comments

  1. Majka 31 lipca, 2020 at 10:43 Odpowiedz

    Prześliczne miejsce! Kolory i dizajn dobrane perfekcyjnie, a jeśli jeszcze można zmywać zabrudzenia bez niszczenia farby to już w ogóle żyć nie umierać <3

  2. Danusia 22 lipca, 2021 at 12:08 Odpowiedz

    Przepiękna aranżacja. 🙂 Te ceglaste ściany wyglądają cudownie, chciałoby się takie rozwiązanie przemycić do kuchni.

Leave a reply