Neonowy manicure hybrydowy z wzorami z NEONAIL - Woman's Diary

DSC09568 (Niestandardowy)

Kolory mojego manicure kojarzą mi się z różnymi momentami - przyjęciami, czy podróżami. Pamiętam błękitne paznokcie na Zanzibarze, intensywnie różowe na Wyspach Zielonego Przylądka, koralowe w Grecji, czy delikatny róż we Włoszech. Pamiętam delikatny manicure z napisem Londyn na jednym paznokciu - choć podróż odwołaliśmy w ostatnim momencie, czy matowy miks szarości, różu i turkusu w Gdyni - nie było łatwo ubierać się do tak szalonego (jak dla mnie manicure, ale te moje paznokcie zapadły mi w pamięci.

Dziś te podróże są u mnie obecnie w sferze marzeń i planów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić wakacyjny manicure. U mnie znów hybryda od NEONAIL i tym razem intrygująca kolekcja Woman's Diary - niczym kartka z pamiętnika, bo z tymi kolorami stworzysz niezapomniany i charakterystyczny manicure. Ja postawiłam na kolor Cosmopolitan Girl - znajdziecie go TUTAJ, a ponieważ miałam ochotę na odrobinę szaleństwa postawiłam na wzory - kropki i paski z użyciem innych neonowych lakierów z kolekcji Woman's Diary (wszystkie lakiery znajdziecie TUTAJ). Zwykle z dystansem podchodzę do wzorów na paznokciach, ale w tych naprawdę świetnie się czuje. Nowoczesny manicure idealnie pasuje do obecnego momentu w moim życiu - otwarcie kawiarni w miejscu tętniącym życiem, dużo pracy, szybkie tempo, kreatywność i zmiany, które zachodzą we mnie - w moim myśleniu, stylu. W takich momentach w życiu chętniej sięgam po intensywne kolory, choćby w detalach.

DSC09569 (Niestandardowy)

Nie muszę dodawać, że przy tym jak mało mam teraz czasu dla siebie, manicure hybrydowy jest wybawieniem. Przynajmniej o jedną rzecz nie muszę się martwić i wiem, że moje dłonie są zadbane i przygotowane do pracy. To duży komfort! <3

Jestem ciekawa jaki Wy macie stosunek do wzorów na paznokciach? I co sądzicie o intensywnych kolorach? Jak wygląda Wasz letni manicure?

DSC09521 (1) (Niestandardowy) DSC09582 (1) (Niestandardowy) DSC09567 (Niestandardowy)

baza to fioletowy lakier Cosmopolitan Girl od NeoNail - znajdziesz go TUTAJ

DSC09566 (Niestandardowy) DSC09571 (Niestandardowy) DSC09516 (Niestandardowy) DSC09570 (Niestandardowy) DSC09612 (Niestandardowy) DSC09677 (1) (Niestandardowy) DSC09660 (1) (Niestandardowy) DSC09634 (1) (Niestandardowy)

 

5 comments

  1. Magda 1 lipca, 2020 at 10:42 Odpowiedz

    Latem uwielbiam delikatne pastelowe kolorki lub baby boomer 🙂 nie przepadam za wzorami a bardziej soczyste kolorki wolę na stopach lub o okresie jesienno-zimowym 🙂

  2. Agnieszka M. 1 lipca, 2020 at 13:49 Odpowiedz

    Boski kolorek, idealny na lato 😀 Mam nadzieję, że niedługo mi uda się wyhaczyć jakieś lakiery w tym typie 🙂

Leave a reply