Moja kobieca i wygodna stylizacja z tenisówkami - Mijas w Hiszpanii

kobieca stylizacja wyjazd Ania Zając fashionable (Niestandardowy)

Mimo ogromu pracy, który teraz mamy nie odpuszczam marzeń podróżniczych i karmię się wspomnieniami - jestem taka wdzięczna, że nawet w tym trudnym i dziwnym roku udało nam się chociaż odwiedzić Kubę i Hiszpanię. Dziś mam dla Was stylizację z niesamowitego miasteczka w Andaluzji - Mijas <3 Jestem ciekawa, czy kiedyś tam byliście?? Mnie totalnie zauroczyło! I z pewnością pojawi się jeszcze przynajmniej jeden wpis w którym bliżej pokażę Wam to miejsce.

Tego dnia miałam na sobie stylizację polskiej marki Clooe (spódnica i sweter), a do tego zamszowe tenisówki Converse i torebka Chloe plus okulary Ray-Ban, które kupiłam w Maladze dzień wcześniej:) Jak wiecie moje stylizacje nie istnieją bez biżuterii - tym razem postawiłam na piękny i delikatny zegarek Bergstern - ostatnio bardzo podobają mi się te z małymi tarczami <3 Do tego piękna złota bransoletka Apart - znajdziecie ją TUTAJ. Uwielbiam ją za design, ale fantastyczne jest też to, że bransoletka ma wygodne regulowanie, dzięki czemu pasuje na każdego rodzaju rękę, nawet bardzo szczupłą (bo możemy ją mocniej ściągnąć i dopasować rozmiar). Do kompletu jest też cudny naszyjnik - jeśli chcecie go podejrzeć to zajrzyjcie TUTAJ.

sweter w pudrowym różu (Niestandardowy)

Moja kobieca stylizacja, ma też dziewczęcy wydźwięk, dzięki kolorom i delikatnej spódniczce. Wysokie zamszowe tenisówki Converse przełamują look i sprawiają, że to także wygodna stylizacja idealna do zwiedzania <3

stylizacja Mijas Hiszpania (Niestandardowy) kobieca stylizacja wyjazd Ania Zając fashionable 5 (Niestandardowy) mijas hiszpania Andaluzja Ania Zając fashionable (Niestandardowy) kobieca stylizacja wyjazd Ania Zając fashionable 8 (Niestandardowy) stylizacja mini spódniczka i sweter (Niestandardowy) kobieca stylizacja wyjazd Ania Zając fashionable 7 (Niestandardowy) bizuteria Apart kobieca stylizacja ANia Zając (Niestandardowy) kobieca stylizacja (Niestandardowy) kobieca stylizacja Ania Zając (Niestandardowy) kobieca stylizacja wyjazd Ania Zając fashionable 2 (Niestandardowy) kobieca stylizacja wyjazd Ania Zając fashionable 3 (Niestandardowy)

*spódnica i sweter Cloee

tenisówki Converse

torebka Chloe

okulary Ray-Ban

bransoletka Apart

zegarek Bergstern

1 comment

Leave a reply