Mój delikatny manicure hybrydowy z NeoNail

delikatne lakiert hybrydowe 6 (Niestandardowy)

Ile razy słyszałaś, że jesteś za delikatna, za wrażliwa, za wyrazista, zbyt barwna, a może zbyt cicha? A ile razy pomyślałaś tak o sobie?? Często same zamiast być takie jak chcemy, postępować tak jak chcemy, myślimy najpierw o tym co powiedzą inny, albo co o nas pomyślą... Zatracamy w tym siebie, a często wręcz się unieszczęśliwiamy. Zdarza się, że rezygnujemy z naszych marzeń czy planów, bo ktoś podcina nam skrzydła... Sama wiele razy wpadałam w pułapki tego, czego oczekują ode mnie inni. Moje wewnętrzne ja, krzyczało "nie", a mówiłam "tak" tylko po to, żeby uniknąć krytyki, czy pytań, a czasem nawet może po to, by przypodobać się innym. Od lat uczę się asertywności i dziś wiem, że warto było włożyć tyle pracy w swoje podejście, myślenie i postrzeganie siebie. Jak chyba większość osób, nadal bardzo potrzebuję wsparcia innych, potrzebuje słyszeć dobre słowa i czuć się doceniana, ale wiem też, że tylko szczęśliwa ja, będę mogła pomagać innym i dawać z siebie więcej. Wiem czego chcę, potrafię już mówić "nie", choć wiem też, że nie zawsze warto stawiać na swoim. Lepiej mieć relacje niż racje, ale tylko wtedy, kiedy uznam, że właśnie tak chcę postąpić i czuję się z tym dobrze.

delikatne lakiert hybrydowe 5 (Niestandardowy)

Dlatego tak ogromnie spodobała mi się nowa odsłona kampanii marki NeoNail, której jestem jedną z ambasadorek. Różne historie kobiet i 5 limitowanych zestawów lakierów hybrydowych dla delikatnych, silnych, kolorowych,  twardych i wyrazistych kobiet. Ale też dla wszystkich tych, które lubią się zmieniać, dbają o siebie, a swoje emocje chętnie wyrażają także swoim wyglądem - strojem, makijażem, fryzurą, czy kolorem paznokci.

U mnie intensywny czas, dlatego dziś stawiam na delikatność, której w zaciszu swojego domu teraz tak bardzo potrzebuję. Otulam się delikatnością i czuję się bezpieczna. Kiedyś myślałam, że delikatność, czy wrażliwość to wada. Dziś wiem, że to siła i lubię siebie za to. Nawet pewność siebie, odwaga, energia też potrzebują delikatności - wtedy wszystko gra.

delikatne lakiert hybrydowe 8 (Niestandardowy)

Wszystkie zestawy NeoNail z tej kolekcji znajdziecie TUTAJ. W każdym znajduje się aż 5 lakierów hybrydowych (o pojemności 3 ml), pięknie skomponowanych odpowiednimi kolorami. Wybór nie był łatwy, ale z mojego zestawu tym razem postawiłam na kolor Natural Beauty - ponadczasowy, klasyczny, pasujący do wszystkiego, kobiecy i delikatny. Czyli idealnie pasujący do mojego obecnego stylu. Choć to nie oznacza, że jutro będę miała ochotę na coś bardziej wyrazistego... bo kobieta zmienną jest:) Ten lakier oczywiście znajdziecie też solo w kolekcji lakierów hybrydowych TUTAJ.

delikatne lakiert hybrydowe 11 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 10 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 4 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 16 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 15 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 17 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 18 (Niestandardowy) lakiery hybrydowe 3 (Niestandardowy) delikatne lakiert hybrydowe 14 (Niestandardowy) lakiery hybrydowe 2 (Niestandardowy) neo 1 (Niestandardowy)

A Ty na który zestaw NeoNail masz ochotę?<3

 

4 comments

  1. Czytelniczka 29 maja, 2020 at 15:13 Odpowiedz

    A czy jest szansa, że wrócisz do klasycznych lakierów Neonail? Bardzo podobało mi się, że w projekcie Moja Szafa dopasowujesz kolory lakierów do stylizacji, nawet kupiłam 3 pierwsze kolory z klasycznych i liczę na więcej inspiracji od Ciebie 😊😊💜

Leave a reply