Mój manicure hybrydowy krok po kroku z NeoNail

IMG_6120 (Niestandardowy)

Ostatnio pokazywałam Wam fantastyczne klasyczne lakiery do paznokci NeoNail - ten wpis możecie podejrzeć TUTAJ. Dziś mam dla Was kolejną inspirację - tym razem zrobiłam paznokcie hybrydowe w domu! Całkiem sama, bez problemu, oczywiście z zestawem NeoNail.

Marka NeoNail znana jest głównie ze świetnych produktów do manicure hybrydowego - na stronie znajdziecie atrakcyjne świetne zestawy, a także cudowne lakiery do paznokci - jest tyle niesamowitych kolekcji i kolorów, że absolutnie każda z Was znajdzie coś pasującego do jej stylu i może stworzyć ponadczasowy, ale też jedyny w swoim rodzaju manicure hybrydowy!

IMG_5819 (Niestandardowy)

Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

 1. Po pierwsze musimy skomponować wszystkie potrzebne produkty - wcale nie jest ich dużo. Najlepiej nabyć zestaw, który zawiera wszystkie potrzebne produkty i jest atrakcyjny cenowo - w zestawie znajduje się lampa, baza, top, pilniczki, potrzebne płyny, waciki, a także kilka pierwszych lakierów hybrydowych. Znajduje się także instrukcja krok po kroku jak wykonać taki manicure. Zestawy NeoNail znajdziecie TUTAJ.
 2. Przygotowujemy paznokcie - nadajemy kształt, matowimy płytkę paznokcia i przemywamy cleanerem. Musimy pamiętać , że przy manicure hybrydowym płytka paznokcia musi być odtłuszczona - to bardzo ważne w trwałości i utrzymywaniu się takich paznokci.
 3. Nakładamy cienką warstwę bazy - wkładamy do lampy.
 4. Nakładamy kolorowy lakier. W zależności od koloru i pożądanego efektu możemy nałożyć dwie warstwy - każdą warstwę pojedynczo utwardzamy w lampie.
 5. Nakładamy top - utwardzamy w lampie. Przemywamy cleanerem i gotowe! <3

IMG_5831 (Niestandardowy) IMG_6095 (Niestandardowy)

[wybrałam przepiękny uniwersalny kolor Rosy Memory i znajdziecie go TUTAJ]

Jest to naprawdę proste, a nawet przyjemne! Jeśli macie przy sobie bliską kobietę, możecie urządzić sobie babski wieczór z robieniem paznokci, ale umówić się na wideokonferencje podczas której każda z Was zrobi swoje paznokcie w domu - w myśl idei:

#malujewdomuzneonail

Jeśli macie ochotę możecie też zadawać pytania odnośnie konkretnych produktów - razem z teamem NeoNail pomożemy Wam wybrać odpowiednie dla Was! Czekamy na Wasze komentarze! <3 Wszystkie zestawy do manicure hybrydowego znajdziecie TUTAJ.

Chciałam Wam też rekomendować bardzo fajny zestaw do manicure hybrydowe NeoNail, w którym same możecie wybrać aż 3 dowolne kolory lakierów z którymi chciałybyście rozpocząć swoją przygodę z hybrydą. Ten zestaw znajdziecie TUTAJ.

neo nail zesatw do manicure hybrydowego z ładnymi lakierami

w ramach tego zestawu wybierasz trzy dowolne lakiery, na przykład takie:

IMG_5898 (Niestandardowy)

A to mój zestaw:

IMG_5810 (Niestandardowy)IMG_5824 (Niestandardowy)IMG_5830 (Niestandardowy)IMG_5840 (Niestandardowy)IMG_5847 (Niestandardowy)IMG_5853 (Niestandardowy)IMG_5863 (Niestandardowy)IMG_5883 (Niestandardowy)IMG_6119 (Niestandardowy)IMG_6149 (Niestandardowy)

kolor Rosy Memory TUTAJ

IMG_6083 (Niestandardowy)IMG_6123 (Niestandardowy)IMG_6110 (Niestandardowy)IMG_6154 (Niestandardowy)IMG_6158 (Niestandardowy)IMG_6187 (Niestandardowy)naonail lakiery hybrydowe krok po kroku (Niestandardowy)

 

 

8 comments

 1. Magda 28 kwietnia, 2020 at 07:53 Odpowiedz

  Podczas ogólnego spowolnienia i możliwości pracy zdalnie daję odpocząć paznokciom od hybryd i używam klasycznych lakierów 🙂 ostatnio zamówiłam z Twojego polecenia dwa odcienie z NeoNail First Date i French Pink Medium oba prześliczne <3 pozdrawiam

 2. Paulina 29 kwietnia, 2020 at 22:30 Odpowiedz

  Chwilowo bez hybrydy, ale ogólnie bardzo lubię. Interesujący wydaje się ten zestaw, gdzie samemu można wybrać 3 kolory. Chociaż, to byłby z pewnością nie lada wyczyn 😀

 3. Z Chełmca 6 maja, 2020 at 17:03 Odpowiedz

  Kupiłem żonie zestaw NeoNail, “idzie” kurierem. Mam nadzieje że z Twoimi instrukcjami da rade i hybrydy będą śliczne 😉

Leave a reply