10 filmów, które poprawią Ci humor

nietykalni film który poprawi Ci humor

Dziś mamy dla Was z Kubą listę filmów, które poprawią Wam humor! Wiadomo - nadeszły trudne czasy, panuje dezorientacja, ale warto codziennie zrobić coś dla siebie <3 Przyjemności z oglądania! A jakie filmy Wam poprawiają humor?

1 "Shrek"

(pierwsza część 2001)

shrek

Kultowy film animowany, który pokochali ludzie na całym świecie. W 2002 roku otrzymał Oskara. W polskiej wersji językowej świetny dubbing Zbigniewa Zamachowskiego i Jerzego Stuhra.

2 "Dusigrosz"

(2016)

dusigrosz

Rewelacyjny Dany Boon - uwielbiam jego filmy! Bawi mnie ten francuski humor - polecam także inne filmy z tym aktorem <3 A wszystkie francuskie filmy znajdziecie tutaj:

Francuskie filmy część 1 TUTAJ

Francuskie Filmy część 2 TUTAJ

Francuskie Filmy część 3 TUTAJ

3 "Piraci z Karaibów"

(pierwsza część 2003)

piraci z karaibów film

Ten film zawsze poprawia mi humor - niby to nie jest styl filmów, które lubię, ale tu Johny Depp, tam Karaiby, trochę rumu... no trochę więcej rumu... Uwielbiam wszystkie części! <3 Za rolę Jacka Sparrowa Johny Depp był nominowany do Oscara.

4 "Nietykalni"

(2011)

nietykalni filmy poprawiające humor

Niesamowity film, który pokochał świat. Piękny francuski film i rewelacyjni Francois Cluzet i Omar Sy- trzeba go zobaczyć (jeśli jest jeszcze ktoś kto go nie widział...).

5 "Mikołajek"

(2009)

francuskie filmy 2 mikołajek

Kolejna francuska propozycja - dwie części: "Mikołajek" i "Wakacje Mikołajka". Pięknie zrobiony, prześmieszny i dla całej rodziny! <3 Kocham!

6 "Riwiera dla dwojga"

(2013)

filmy poprawiające humor

Emma i Thompson i Pierce Brosnan w rewelacyjnej i zabawnej opowieści w cudownych okolicznościach Francji.

7 "Podróż na sto stóp"

(2014)

podróż na sto stóp

Doskonała Helen Mirren w niesamowitej opowieści o relacjach między ludźmi, postawieniu na jedną kartę, uczciwości i miłości. Kocham  ten film! Więcej cudownych filmów z kulinarnym tłem znajdziecie TUTAJ.

8 "Pod słońcem Toskanii"

(2003)

pod słońcem toskanii plakat

Doskonały: o tym jak wstać z porażki, jak odnaleźć siebie i jak spełniać marzenia. ten film zawsze wywołuje u mnie dobre emocje i tęsknotę za ukochaną Toskanią!

10 filmów, które przeniosą Was do Włoch znajdziecie TUTAJ 

9 "Książę w Nowym Jorku"

(1988)

książę w nowym yorku

Eddie Murphy w zabawnej komedii - niezwykłe jest to, że w tej komedii zarówno Eddie Murphy i Arsenio Hall zagrali po kilka ról - ponad 30 lat temu, a już była taka fantastyczna charakteryzacja!  W tym roku w grudniu wchodzi druga część! Oglądaliście?

10 "Holiday"

(2006)

holiday

Co prawda kontekst bożonarodzeniowy, ale jakże przyjemny film. Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law  i Jack Black.

holiday 2Ona: Przyjemnego oglądania!

8 comments

 1. Magdz. 27 marca, 2020 at 01:05 Odpowiedz

  Ciekawy wybór, część filmów znam . I lubię. Chętnie zobaczę pozostałe. Dziękuję. Malutka podpowiedź – w jednym tytule wpadł błąd (powinno być ” Książę w Nowym Jorku”). Pozdrawiam.

 2. Gosia 4 kwietnia, 2020 at 13:36 Odpowiedz

  Filmy świetne 👌
  Mój ulubiony to zdecydowanie Holiday – ale ja po prostu uwielbiam Kate Winslet i to, że w każdym filmie gra z innym akcentem <3
  Z bajek bardzo lubimy 'W głowie się nie mieści' z cudownym polskim dubbingiem – Małgosia Socha i Kinga Preis cudowne!
  Moim ukochanym filmem od prawie 20 lat, jest 'Erin Brockovich'. Julia Roberts za ten film słusznie odebrała Oscara, była niesamowita i bardzo chętnie wracam do tego filmu.

Leave a reply