Wyzwanie blogowe - Październik 2019

AQ0A7799 (Niestandardowy)

Ale jestem dziś szczęśliwa! Przejrzałam efekty mojego pierwszego wrześniowego wyzwania blogowego i jestem pod niesamowitym wrażeniem tego z jakim zaangażowaniem naprawdę silną ekipą tworzyliście posty na bloga! Ale tak szczerze najcudowniejsze jest to, że to Wy uwierzyliście w to, że się da wpaść w rytm, a przede wszystkim, że to daje ogromną satysfakcję! Dostałam od Was wiele wiadomości i wiem, że niektóre osoby poczuły magię tworzenia bloga. O to w tym wszystkim chodziło. Tworzenie postów może być cudowną inspiracją dla innych, ale może też być też świetnym zajęciem, oderwaniem się od rzeczywistości dla nas samych. Warto!

O co dokładnie chodzi w podjęciu wyzwania pisałam już TUTAJ. Pod postem możecie też podejrzeć jakie blogi się zgłosiły i wzięły udział. W poprzednim miesiącu celem było 15 postów, ale w październiku dam Wam fory - 10 postów w miesiącu!  Oczywiście znowu to tylko liczba, cudnie, jeśli osiągniecie cel! Ale najważniejsze, żeby tworzyć, wpaść w rytm.

Tutaj krótko przypomnę zasady:

Jak dołączyć do wyzwania?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem napiszecie, że dołączacie i zostawicie link do swojego bloga. Po miesiącu zrobimy podsumowanie i jeśli ktoś wytrwa, przyznam takiej osobie nagrodę, bo jak wiecie uwielbiam rozdawać prezenty. <3

Za miesiąc wrzesień mogłabym przyznać nagrody przynajmniej kilku osobom - zarówno spośród tych, które ukończyły zadanie z wynikiem 15, ale też z osób, które naprawdę się starały.  W tym miesiącu postanowiłam wyróżnić osobę, która osiągnęła wynik, a dodawane posty były przemyślane i ciekawe - dziękuję za wszystkie oznaczenia na instastories, dzięki którym mogłam śledzić Twoje poczynania i czytać nowe posty! Nagroda - wyjątkowe złote kolczyki Apart w formie hashtagów, które wręczaliśmy także zwycięzcom gali #Hashtagi Roku wędrują do: La Reine Margot - jej pięknego, estetycznego, ale przede wszystkim treściwego bloga możecie znaleźć TUTAJ.

Gratulujemy!!!

2019-09-11 12.00.46 3

Ona: Trzymamy za Was kciuki!

 

19 comments

  1. Sylwia 8 października, 2019 at 17:22 Odpowiedz

    Nie wiem jak to się stało, że przeczytałam wpis dwa dni temu a zapomniałam napisać, że oczywiście znowu również dołączam do wyzwania! Gratuluję zwyciężczyni, ale przede wszystkim Ani za pomysł i zmobilizowanie tak wielu osób do regularnego pisania! Ja sama nie myślę nawet o nagrodzie, tylko o wyścigu z czasem, żeby stworzyć jak najwięcej wartościowych treści w trakcie miesiąca. Dziękuję! ❤️

Leave a reply