Mój sposób na regenerację

AQ0A9617

Uwielbiam swoje życie i to, że tyle rzeczy jest mi dane realizować. Spełniam marzenia, ale jednocześnie nie da się ukryć, że jestem w ciągłym biegu. Mało sypiam, stale jestem w podróży, biegam między spotkaniami, albo przeciwnie - siedzę wiele godzin przed laptopem. Mam poczucie spełnienia, ale jednocześnie postanowiłam nauczyć się odpoczywać. Póki co różnie mi to wychodzi, ale wiem, że to bardzo ważne, żeby znaleźć balans w życiu. Czymś co napędza mnie do działania z pewnością są podróże <3 Choć w czasie każdego wyjazdu pracujemy, praca w różnych miejscach na świecie ma zupełnie inny wymiar i wyzwala we mnie dodatkowe pokłady kreatywności.

Moją cudowną oazą, miejscem do którego wracam najchętniej są moje ukochane Włochy, a ostatnio ulubionym regionem Toskania (byłam w przeciągu ostatniego roku trzy razy i wciąż mi mało!). To właśnie tam najlepiej ładuję baterie, resetuję głowę i otwieram się na nowe wyzwania. W Toskanii uwielbiam odpoczywać, ale i pracować. W podróże zwykle zabieram nowe gadżety, czy kosmetyki i sprawdzam ich działanie w różnych warunkach. Tym razem dość nietypowo zabrałam ze sobą matę i poduszkę Pranamat. Przyznam, że do produktu podchodziłam nieufnie, dopóki nie zaczęłam testować i przekonałam się na własnej skórze jak działa. Ale po kolei...

AQ0A9629

Co to jest mata i poduszka Pranamat ECO

Mata i poduszka Pranamat Eco do produkt do masażu nowej generacji, który łączy zasady akupresury i nową technologię, a efekty potwierdzają badania kliniczne. Co ważne produkty Pranamat są wykonane z naturalnych materiałów najwyższej jakości: włókna kokosowego, lnu i bawełny. Natomiast kwiaty lotosu masujące organizm są z najbardziej ekologicznego plastiku HIPS stosowanego, chociażby przy produkcji narzędzi medycznych.  Stosowanie maty i poduszki stymuluje produkcję endorfin i już kilka minut dziennie wystarczy by zobaczyć efekty, a właściwie poczuć! Systematyczne ich używanie wpływa także pozytywnie na poprawę snu, poprawia samopoczucie i dodaje energii - tak obiecuje producent, ale co najważniejsze ta obietnica jest spełniona. W natłoku zajęć i wyjazdów na jakiś czas odstawiałam Pranamat. Jeśli oglądacie moje instastories to wiecie, że w ostatnich dniach miałam straszliwy ból głowy. Nie pomagało mi dosłownie nic i wtedy wróciłam do Pranamat ECO. Przysięgam Wam, że poduszka i mata uratowały mi życie i moją głowę, dzięki czemu mogłam normalnie zacząć funkcjonować.

Pierwszy kontakt z matą wydaje się trudny, bo pierwsze stosowanie jest trochę bolesne, (to w końcu akupresura) ale mata skonstruowana jest w taki sposób, że leżenie na niej systematycznie jest przyjemne i pozytywnie uzależnia. Teraz często zabieram ją w podróże, chociażby tylko poduszkę i robię sobie taki cudny masaż głowy i karku w aucie. Na początku też kładłam się na macie w cienkiej bluzce, czy topie, a teraz polubiłam masaż na gołe ciało, ponieważ jest on intensywniejszy i skuteczniej działa. Ale na co działa? Po pierwsze: odpręża i rozluźnia spięte mięśnie w szczególności po długich godzinach spędzonych przy komputerze. Poprawia również krążenie, dzięki czemu organizm się regeneruje i wytwarza endorfiny. Nieraz też kładę się na nim przed snem i nie wiem jak to działa, ale sen jest głębszy i budzę się wypoczęta.
Po kilku dniach ciało przyzwyczaja się do tego rytuału i naprawdę sprawia mi to przyjemność. Dodatkowo możecie wybrać kolor produktu, tak, żeby pasował do Waszych preferencji.

Mam nadzieję, że już sam wpis z tak pięknej agroturystyki w Toskanii sprawił, że choć trochę się zrelaksowaliście! Do zobaczenia na instagramie! <3

TUTAJ możecie podejrzeć pranamat bliżej i poczytać na coś jeszcze pomaga, a ja jestem ciekawa, czy ktoś z Was stosował i jakie są Wasze wrażenia??

AQ0A9101 AQ0A9223

AQ0A9515

AQ0A9106 AQ0A9537

AQ0A9524

AQ0A9548

AQ0A9563 AQ0A9524 AQ0A9515

AQ0A9572 AQ0A9105 AQ0A9585 AQ0A9124 AQ0A9602 AQ0A9633 AQ0A9683 AQ0A9701 AQ0A9687

Ona: My znów w podróży, a Pranamat przyjechał z nami:)

On: Nie lubisz się z nim rozstawać:)

6 comments

Leave a reply