Magia barw przywiezionych z podróży

AQ0A0042

Inspiracji do urządzania wnętrz i komponowania stylizacji można szukać dosłownie wszędzie. Dla mnie ogromnym źródłem do kreatywnych pomysłów są nasze podróże. To zawsze coś nowego co odkrywamy. Chłonę każdy moment, zapamiętuję kadry, zapachy, smaki i kolory. To właśnie kolory w pierwszej kolejności kojarzą mi się z jakimś miejscem, przypominają mi o nim i uwielbiam to! Dzięki nim często wracam myślami do naszych wyjazdów i miłe wspomnienia wracają.

Dziś mam dla Was nietypowy wpis, dzięki któremu wrócicie ze mną do różnych pięknych miejsc na świecie, a dodatkowo być może zainspirują Was wnętrzarsko, ponieważ kadry podróży połączę z kolorami farb Magnat Ceramic. W tej kolekcji znajdziecie aż 66 kolorów! To cudowne, że magia kolorów, które nas otaczają tak na nas wpływa i ma moc przywoływania wspomnień. Dodatkowo farby Magnat Ceramic są fantastycznej jakości - miałam okazję się o tym przekonać, a już niedługo będę mogła podzielić się z Wami na blogu kolejnymi metamorfozami. Te farby są odporne na plamy, zabrudzenia, ścieranie i intensywne użytkowanie. Dzięki temu, że nie absorbują plam (nawet takich jak ketchup, czy olej słonecznikowy) pozwalają cieszyć się czystymi ścianami przez długie lata, a kolor pozostaje intensywny - tak jak wspomnienia podróży, które zostają z nami na lata <3 Magia szlachetnych barw to coś, czym chcemy się otaczać, więc jeśli planujecie remont Magnat Ceramic to bardzo dobry adres, a marka pomaga znaleźć te kolory, w których otoczeniu będziemy się najlepiej czuli.

Kolory Toskanii

Na początek mój absolutnie ukochany kierunek, czyli Włochy i magiczna Toskania. To miejsce zdecydowanie ma swoje kolory. Zmienia je nieco o każdej porze roku, ale budynki, wnętrza są zachowane w bardzo podobnej i charakterystycznej stylistyce. To kolory spokojne, ciepłe, przywołujące na myśl ciepło domowego ogniska, klimatyczne, otulające. Dziś przede wszystkim chce Was przenieść do klimatycznych włoskich miasteczek, które zachwycają mnie za każdym razem!

kolory Magnat

Kolory Magnat Ceramic, które znajdziecie TUTAJ z pewnością pasują do kolorów Toskanii <3toskania 1

zwróć uwagę na kolor Magnat Ceramic Kawowy Onyks czy Delikatny Bronzyt <3

nowy magnat 4AQ0A1629-2 AQ0A2041 AQ0A1495-2

Kolory Santorini

Jestem przekonana, że kiedy pomyślicie "Santorini" od razu na myśl przychodzi Wam biel i niebieski. Dodajmy jeszcze odrobinę lazurowej wody, kamiennych chodników, ciemnych skał  i błękitnego nieba.

kolory Santorini

santorini 8 santorini 7

zwróć uwagę na Magnat Ceramic Biały, Błękitny Topaz i Naturalny Turkusnowy magnat 1

santorini 3 santorini 6 santorini 5 santorini 1

Kolory Burano

Burano to wyspa, która leży niedaleko Wenecji - jak wiecie popłynęliśmy tam tramwajem wodnym podczas naszej ostatniej wizyty. To co urzeka to kolorowe domy, które sprawiają, że w głowie rodzą się różne pozytywne myśli! Trzeba zobaczyć i może przestać bać się koloru w swoim otoczeniu?:)

kolory Burano burano 2

zwróć uwagę na Magnat Ceramic Wrzosowy Rodonit czy Różowy Kwarc

nowy magnat3

AQ0A1291 AQ0A1498

Kolory Wenecji

Wenecja - dostojna, elegancka, czuć w niej ducha czasu. Różnorodne elewacje budynków - od tych jasnych, szarych, piaskowych, po te całkiem ciemne, czy zdobione malowidłami, kamień, mosty, czarne i brązowe gondole z nutami bordowego wykończenia i złota, maski w nasyconych kolorach fioletu, granatu czy czerwieni. Jest elegancko i z charakterem.

kolory wenecji AQ0A9956 AQ0A8998 6

kolory Magnat Ceramic Perłowy Dolomit, Bursztynowa Komnata czy Namiętny Karneliannowy magnat 5

wenecja 39 wenecja 42

Kolory Zanzibaru

Zanzibar kojarzy mi się z niesamowitą świeżością: czyste błękitne niebo, zielone palmy i bujna roślinność choćby w parku Jozani, delikatny piasek, cudowny odcień wody i blogi spokój, W takich kolorach zdecydowanie się odpoczywa! Kto ma ochotę przenieść się ze mną na Zanzibar, a może stworzyć taki błogi klimat we wnętrzu swojego domu czy mieszkania? Z pewnością przez cały rok byłoby wakacyjnie!:)

kolory Zanzibaru zanzibar 7 zanzibar 5

zwróć uwagę na Magnat Ceramic Wytworny Malachit czy Szmaragdowy Akwamarynnowy magnat 2

zanzibar 6 zanzibar 2 zanzibar 8

A Wam jakie miejsca na świecie kojarzą się z kolorami? Które Was zachwyciły?

Ona: To jak, robimy na ścianach Toskanię czy Santorini?;)

On: Znając Ciebie chciałabyś jeszcze Paryż, Mediolan i odrobinę Zanzibaru?;)

3 comments

Leave a reply