O kobiecości mogłabym mówić w nieskończoność! 8 kobiecych stylizacji i konkurs dla Was!

aaaa

Dzień Kobiet - ciekawy dzień, kiedy to uświadamiam sobie jak cudownie być kobietą! Wiele razy słyszałam: mężczyźni w życiu mają łatwiej, my kobiety mamy "przechlapane", dziesiątki argumentów, a jednak... ja i tak kocham być kobietą:)) Z tym całym bagażem, który codziennie noszę. Czasem zbyt emocjonalna, zbyt wrażliwa, czasem lekko nierozsądna, impulsywna, a jednocześnie oddana, kochająca, empatyczna. Odkrywam siebie z każdym rokiem na nowo. Mogłabym wyliczać w nieskończoność za co kocham być kobietą, ale dziś jestem ciekawa, dlaczego Wy kochacie być kobietami?? Mam dla Was konkurs!<3 A poniżej 8 moich inspiracji z okazji dnia kobiet, które mogą ułatwić Wam zadanie.

Konkurs - wygraj jeden z trzech naszyjników Apart z motywem nieskończoności!

  1. Wejdź na stronę Apart TUTAJ
  2. Wybierz dowolną biżuterię, dzięki której Twoim zdaniem poczujesz się kobieco i link do niej wklej w swoim komentarzu- > APART
  3. Zostaw komentarz pod tym postem i napisz krótko dlaczego kochasz być kobietą - argumentów jest nieskończenie wiele, prawda?:)
  4. Polub nasz profil na instagramie TUTAJ i facebooku TUTAJ
  5. Konkurs trwa od dziś (8.03.2019) do środy  (13.08.2019) do północy
  6. W formularzu zgłoszeniowym komentarza uzupełnij swój poprawny adres e-mail
  7. Wygrywają trzy osoby <3

grafika konkurs apart 1

1 Kobieta subtelna

Biel, delikatne tkaniny, subtelne obcasy, delikatne piórka i nuty złota - delikatne złote kolczyki, proste i z klasą - wszystkie piękne kolczyki znajdziecie TUTAJ

stylizacja 9a stylizacja 9 stylizacja 9b

2 Kobieta zakochana

W swoim mężczyźnie i w... Toskanii! <3 Czy mogło być lepiej?? To uczucie świetnie uzupełnia piękna bransoletka z sercami TUTAJ i subtelny naszyjnik TUTAJ, który jest jednym z moich ulubionych <3 -> stylizację możecie podejrzeć TUTAJ

stylizacja 5 stylizacja 5a stylizacja 5b kuba

3 Kobieta dziewczęca

Cz można być kobietą po trzydziestce i choć odrobinę swojej dziewczęcości?? Dlaczego nie!?? Młodość jest w naszej głowie i wierzę, że tak już będzie zawsze. Pastelowe kolory zdecydowanie ułatwiają zadanie. A piękny złoty pierścionek młodej dziewczyny, może być później idealnym uzupełnieniem dojrzałej kobiety - bo biżuteria zostaje z nami na zawsze <3 Znajdziecie go TUTAJ

stylizacja 8 stylizacja 8d

więcej zdjęć TUTAJ

stylizacja 8a

4 Kobieta, która w nieskończoność marzy

Spełnia marzenia i cieszy się z każdego małego sukcesu. Nieskończoność wpleciona w naszyjnik - idealnie do mnie pasuje <3 Wszystkie produkty z motywem nieskończoności znajdziecie TUTAJ

stylizacja 3 stylizacja 3b

więcej zdjęć TUTAJ

stylizacja 3a

5 Kobieta z z sercem

Czyli kochająca bliskich, życie, podróże... Bransoletkę z sercem z agatów ze złotem i diamentem znajdziecie TUTAJ

stylizacja 6b

więcej zdjęć tej stylizacji znajdziecie TUTAJ

stylizacjaaaaa

6 Kobieta oczarowana

Bo czy można we Florencji czuć się inaczej? Biżuteria La Donna podkreśliła klasyczną stylizację <3 Całą zachwycającą kolekcję La Donna znajdziecie TUTAJ

stylizacja 7 stylizacja 7c

Więcej zdjęć tej stylizacji znajdziecie TUTAJ

stylizacja 7a

7 Kobieta podróżująca

...i w podróży uwielbiająca czuć się kobieco! Biżuteria Artelioni w pięknych różowych odcieniach - kolejny ideał <3

stylizacja 4 stylizacja 4a

więcej zdjęć TUTAJ

stylizacja 4b

8 Kobieta wielozadaniowa

Bo która z nas nie robi wielu rzeczy na raz i świetnie sobie z tym nie radzi? Delikatne pierścionki noszone kaskadowo też spełniają różnorodne zadanie - możesz założyć jeden - minimalistycznie, albo dowolnie je łączyć i miksować. Znajdziecie je w Apart, między innymi TUTAJ

stylizacja 1 stylizacja 1a stylizacja 1b

Świętuj dzień kobiet razem ze mną i z Apart - weź udział w konkursie 0 już nie mogę się doczekać, kiedy wyłonię zwyciężczynie <3 Pięknego dnia dla Was! Nie tylko dziś <3

apart nieskończność

Ona i On: Powodzenia! <3

108 comments

  1. Milena 8 marca, 2019 at 21:42 Odpowiedz

    Ooo… też kocham być kobietą. I nie chciałabym się zamienić choćby na jeden dzień 🙈 Mężczyzna nie ma nawet możliwości wygrać naszyjnika 😋
    Uwielbiam naszą kobiecą delikatność, wrażliwość, czułość, ale także niesamowitą wewnętrzną siłę i determinację. Tych powodów jest mnóstwo, ale gdy zobaczyłam na stronie biżuterii APART bransoletkę z motywem serca i nieskończoności, chcę napisać o tym dla mnie najważniejszym.
    Kobieta ma w sobie nieskończone pokłady miłości. Brzmi jak banał, wiem. Ale to jest prawda! Nigdy nie sądziłam, że będę w stanie pokochać kogoś kiedyś tak, jak mojego męża. Ale kiedy pojawiła się córeczka, później syn… Ta miłość, którą miałam w sobie nie zmalała, ale się pomnożyła ❤ Nie została przy sercu jednego człowieka, ale rozrosła się na dwoje innych małych serc 🙂 I to ja, jako kobieta, wydałam te serduszka na świat. Dlatego jestem dumna z bycia kobietą 🌷
    I choć serc może być wiele, to miłość kobiety łączy je jedna. W nieskończoność ❤

  2. Natalia 8 marca, 2019 at 21:51 Odpowiedz

    Aniu, tak jak napisałaś powodów dlaczego warto być kobietą jest nieskończenie wiele, dlatego krótko opisać to może być trudno 😉 ale spróbuje:) Po pierwsze to jestem bardzo dumna, że mogę być mamą 2óch chłopaków – piękna rzecz. Razem z mężem mam pod opieką 3 facetów, a to czasami nielada wyzwanie dla mnie samej kobiety ;D Ale za tym wszystkim właśnie kryje się kilka moich twarzy. Z jednej strony jestem kochana troskliwą, delikatną mamą – kobieta anioł, z innej strony kobieta tygrysica – walczy, chroni, innym razem kochanka, czasami lubię też zrobić coś szalonego, ale czasami jestem też wielką romantyczką.. no ale w końcu kobieta zmienną jest prawda? pod każdym względem! I jak tu nie kochać być kobietą? 😀

  3. Paulina 9 marca, 2019 at 08:03 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-srebrny-z-cyrkoniami-nieskonczonosc-serce/33887 wybieram ten naszyjnik, znak nieskończoności w połączeniu z uroczym serduszkiem i cyrkoniami byłby pięknym uzupełnieniem wielu stylizacji, wyobrażam go sobie między innymi z moją nową różową koszulą. Oprócz tego nieskończoność i serce przywodziło by mi na myśl mojego ukochanego 🙂
    Dlaczego kocham być kobietą? Zacznę od najprostszych rzeczy takich jak możliwość malowania się, kupowania torebek i butów w nieco za dużych ilościach 😉 oraz chodzenia w sukienkach. Oprócz tego kocham być kobietą, ponieważ kobiety są silne, przebojowe, mogą wiele osiągnąć mimo że wmawia się im często, że sukces jest domeną mężczyzny. Mimo tego, że wierzę, że kobieta może być niezależna to uważam za jedną z rzeczy za które kocham być kobietą to, że mam wsparcie w moim chłopaku i że jesteśmy również najlepszymi przyjaciółmi. Kocham być kobietą i lubię inne kobiety, ale nie spotkałam na swojej drodze prawdziwej przyjaciółki. Moim przyjacielem jest więc mój chłopak. Także kocham być kobietą, ale myślę, że bez mężczyzn byłoby nudno 😉

  4. JUSTYNA HOŁOWACZ 9 marca, 2019 at 09:23 Odpowiedz

    Dla mnie największym symbolem kobiecości są narodziny dziecka. Dzięki temu, że swoje życie i miłość będę mogła przekazać dalej, jestem dumna, że narodziłam się kobietą. Pośród setek wspaniałych arcydzieł marki APART wybrałam Zawieszkę z żółtego złota z diamentami (Nr wzoru: 110.194), która doda mi nadziej, wytrwałości oraz kobiecości.

  5. Dana 9 marca, 2019 at 10:05 Odpowiedz

    Pomimo, iż nie jestem już szaloną 30 latką, nadal czuję się pełnowartościową kobietą: jestem aktywna zawodowo, doceniam życie, jestem dumna ze swoich dzieci, pomagam w wychowaniu wnuków. Jednak w tym roku rozpocznę kolejny etap życia, tzw. „wczesną złotą jesień” – odejdę na emeryturę skończywszy 60 lat. Myślę, że złoty naszyjnik (https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik/29408) wspaniale dodawał by mi blasku mimo mojego wieku.

  6. Kamila C 9 marca, 2019 at 10:37 Odpowiedz

    Kocham być kobietą, bo uwielbiam eksperymentować. Eksperymentować ze swoim wyglądem, z włosami, makijażem, ubraniami i dodatkami. Jako przedstawicielki płci pięknej mamy na to większe szanse – wszędzie możemy znaleźć różnorodne ubrania, różnorodne akcesoria. Lubię dodawać do siebie “coś nowego”, fundując sobie czasem małe zmiany, nowe ubranie, czy nową biżuterię.

  7. Ciastko 9 marca, 2019 at 12:37 Odpowiedz

    Ja odpowiem z punktu widzenia kobiety-łasucha 😀 Uwielbiam być kobietą za to, że bez problemów mogę sobie pozwalać na najpyszniejsze grzeszki. Wielka latte z bitą śmietaną, cynamonem, syropem piernikowym i wafelkowym serduszkiem? Ależ oczywiście! Czy faceci mogą sobie na to pozwolić? Absolutnie! Prawdziwi faceci piją potrójne espresso i jeszcze wyjadają łyżeczką fusy z ekspresu. Wypasiony słodki drink z 5-cioma warstwami, ozdobą z kilograma owoców i trzema słomkami? Oczywiście, na zdrowie! Faceci – nuda: wódka, browar, ewentualnie płyn do podłóg czyli “łyski”. A do filmu – delikatna, rozpływająca się w ustach czekoladka albo dwie, ewentualnie osiem, co zaś pozostaje facetom? Zagryzać surowy udziec z pterodaktyla, koniecznie samodzielnie upolowanego! 😉
    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik-z-sercami/33938
    (na insta jestem jako kukiwookie :))

  8. Katarzyna Terlecka 9 marca, 2019 at 13:40 Odpowiedz

    ,, Kocham być Kobietą “, bo nie ma nic piękniejszego niż możliwość dbania o siebie i o swoje piękno. Dlatego, aby to podkreślić wybieram złoty pierścionek z brylantem, gdyż uważam że każda wyjątkowa Kobieta zasługuje na chwilę rozkoszy i odrobinę luksusu.

  9. Aneta P. 9 marca, 2019 at 13:54 Odpowiedz

    Kocham być KOBIETĄ bo wielka sztuką jest umiejętność kochania i przebaczania,wsłuchiwania się w siebie i w innych .Jestem kobietą i dobrze mi z tym ,staram się zauważyć w każdym napotkanym człowieku dobro ,zapomnieć choć na chwilę o swoich niedoskonałościach tu i ówdzie …. .Chcę być dla nie tylko dla innych ale i dla siebie kobietą gotową na wiele pozytywnych zmian ,która pielęgnuję wartość kobiecą ,akceptuje siebie taka jaka jest ,bo prawdziwa kobiecość jest w nas 💕
    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty

  10. Bożena 9 marca, 2019 at 16:09 Odpowiedz

    Drogie panie i panowie wprost zdarzenie wyjątkowe, być kobietą to jest hit a nie jakiś zbędny kit. Bo kobieta to jest dama każda piękna doskonała. Jednak inna każda ma to coś w sobie co mam ja! Urok swój mam osobisty i charakter jakże bystry. Każda pani lubi zjeść czekolada to jest gest! Mogę stroić się codziennie i czuć się też zawsze pięknie. Biżuterię chętni nosić i też o nic sie nie prosić. Jestem piękna doskonała każda kobieta to babka wspaniała!!!! https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik/34334 – ta biżuteria mnie urzekła jak też kobieta jest bardzo piękna. Wyjąkowa i minimalistyczna dla pięknej damy wprost krystaliczna. Swym wyglądem prowokuje, kusi, nęci kokietuje – wprawdzie jak dama! <3

  11. Bogumiła Niemczyk 9 marca, 2019 at 18:48 Odpowiedz

    Warto być kobietą aby móc korzystać ze swojej wrodzonej empatii i delikatności! Cieszę się, że jako kobieta mogę podkreślać te cechy- to one odróżniają nas od mężczyzn. Cieszę się z tego, że potrafię tak otwarcie mówić o uczuciach i potrafię także okazać słabość, nie wstydzę się tego.
    Z kobiecością kojarzy mi się delikatna biżuteria: taka, która potrafi podkreślić naturalne piękno każdej z nas. Mój wybór to: https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-zawieszka-lisc/34339

  12. Dorota &Cyprian 9 marca, 2019 at 19:36 Odpowiedz

    Ciesz się ze jestem kobietą bo, mogę mężczyzn uwodzić, czarować
    Chodzić w szpilkach 10 centymetrowych i kokietować.
    Uwielbiam dostawać kwiatki bez okazji, być komplementowa
    A będąc facetem no powiedzcie sami to nie wypada
    Bo kobiecie wolno wiele, nam po prostu się należy
    Czule słówko, szampan , kawior a co trzeba wysoko mierzyć
    Cieszę się ęe jestem kobieta, bo mam przewagę nad facetami
    Jak nie wiem co zrobić , udaje zagubioną, nadrabiam minami.
    Lubie siebie w roli płci słabej, A co świata nie mam zamiaru zwojować
    Nie dla mnie poligon, brud , kurz, po co się tak jak faceci katować.
    Bo ja jestem płeć słaba , eteryczna, delikatna , i korzystam z tego przywileju
    Ale jak trzeba nie powiem ale , nie za często doleje do silnika oleju.
    Lubie być kobieta, bo wystroje się , wymaluje
    Do fryzjera i nic tylko oko fajnego faceta oczaruje.
    Wiem jestem, może trochę próżna, taka lala
    Ale ja nie barbii, tylko baba staram się być zadbana.
    Ciesze się jestem kobietą bo zakupoholiczka ze mnie nałogowa
    A wiadomo kobiecie wiele można podarować
    Kupuję bo chcę być na topie, Między pólkami uwijam się jak w ukropie
    Okazje gonią przeceny, przeceny gonią sale
    Przecież ja na to czekam i nie ma żadnego ale
    Wiem wiem kupuję hurtowo
    To jest mój nałóg ale bardzo jest przy tym odlotowo
    Mąż ciągle krzyczy nie kupuj więcej
    Ale ja to mieć musze to takie piękne
    Kolejne perfumy,pierścionek,sweterek
    Mąż mówi ona to mieć musi
    Tak tak odpowiadam to wszystko mnie kusi
    Czy to nie jest piękne być kobietą ………………….

    Wybrałam pierścionek z serduszkami…miałam kiedys podobny ale srebrny,który zgubiłam na stoku narciarskim,do dziś nie moge o nim zapomnieć,był taki kobiecy i sentymentalny.
    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-pierscionek-z-sercami/34383

  13. Janina Cz 9 marca, 2019 at 19:47 Odpowiedz

    Cieszę się ze jestem kobietą
    Bo każda z nas jest inna
    Jedna jest zwinna, druga niewinna

    Każda ma sobie to „coś”
    Każdej szuka ktoś

    Bo jedni wolą blondynki
    Drudzy są fanami szatynki

    I choć nie jest istotny kolor ani gabaryty,
    ani czy dach ma kobieta papą kryty
    to liczy się jej wnętrze
    oby było jak najpiękniejsze.
    Cieszę się, że jestem kobietą bo:
    Klejnoty przy mnie tracą blask
    Głupców i próżniaków wyprowadzam w las
    Jestem pełna cudnego uroku
    Jak gasną światła o zmroku
    A wszystko to sprawia biżuteria, która nazywa się… APART!!!

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik-ze-skrzydlami/34403
    Delikatny naszyjnik który przykuł moje spojrzenie,
    stanowi marzeń moich odzwierciedlenie.
    Piękny i elegancki ze złota prawdziwego,
    istne cudo!Klasa!Coś niesamowitego!
    Ten naszyjnik ze skrzydłami
    obdarzyłby mnie najcudowniejszymi chwilami.
    Podarowałby mi odrobinę pewności siebie,
    biżuteria APART idealna dla mnie i dla Ciebie 🙂

  14. Magdalena 9 marca, 2019 at 19:50 Odpowiedz

    Uwielbiam być kobietą, bo mogę jednocześnie być matką, żoną, przyjaciółką i kochanką (ale tylko dla tego jednego, jedynego ukochanego mężczyzny;) I lubię te typowo kobiece przypadłości: wielogodzinne stanie przed szafą i debatowanie nad tym, w co się ubrać, niezliczoną ilość kosmetyków zapełniającą łazienkę (i wciąż mi mało), PMS (bo wtedy najczęściej jestem przytulana na pocieszenie), nocne podjadanie w kuchni w towarzystwie kota i seksapil – bo to nasza broń kobieca;) Umiem smakować każdą mijającą chwilę, cieszyć się z drobiazgów, zachwycać drobnymi gestami. Lubię te zmarszczki wokół oczu (to od śmiechu) i solidaryzuję się z ciotką Eleonorą z „Godziny pąsowej róży”, która powtarzała, że prawdziwa kobieta nie nadąża za modą. I dobrze mi z tym 🙂
    Wybrałam te zawieszkę: https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-zawieszka-serce/34501, bo motyle można mieć nie tylko w brzuchu 😉

  15. Kamila Borawska 9 marca, 2019 at 20:37 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/bransoleta-beads-zestaw-motyle-lapacz-snow-wazka-nieskonczonosc/34161

    Kocham być kobietą, ponieważ, my kobiety, proszę Państwa mamy jaja!
    Tak JAJA!
    ❤ To my kobiety rodzimy dzieci w bólach, o których mężczyznom się nawet nie śniło – ba! Nawet potrafimy po porodzie o tym bólu zapomnieć! 💪
    ❤ To my kobiety, jedząc przesoloną zupę, którą nam facet pół dnia gotował (tak pół dnia), podziękujemy i pochwalimy za dobre chęci 😉
    ❤ To my kobiety jesteśmy w stanie wystać w szpilkach o długości jak stąd do nieba – a przy tym zachować uśmiech, równowagę i dobry styl 😎
    ❤ I to my kobiety potrafimy wyczarować niezły obiad, nawet jeśli nasz mężczyzna widzi w lodówce tylko chłód i światło 😄

    Pozdrawiam ☺

  16. MM 9 marca, 2019 at 20:42 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-z-zoltego-zlota-z-diamentami/6789
    Cieszę się, że jestem tym kim się urodziłam. Nie jestem idealna, nie jestem taka, jaka bym być chciała, ale tej fakt akceptuję. Lubię moją wąską talię, długie i szczupłe palce, złote włosy- atrybuty mojej kobiecości. Cofnijmy się o dwieście lat. Kim były kobiety? Maszynami do rodzenia dzieci, zaspokajania potrzeb mężczyzn. Kobiety były gorszym sortem. A dziś? Możemy być tym, kim chcemy. Możemy osiągać szczyt kariery w każdej dziedzinie. Możemy być sędzinami, dyrektorkami wielkich firm, technologami, naukowcami, lekarzami. A zawdzięczamy to wewnętrznej kobiecej sile, która drzemie w każdej z nas. Nie poddajemy się , walczymy do końca, poświęcamy się, możemy decydować o sobie. Płeć piękna? Oczywiście! Ale przede wszystkim płeć waleczna, silna, dumna, inteligentna. Każda z nas jest wyjątkowa, na swój sposób idealna i nikt nam tego nie odbierze.

  17. Monika 9 marca, 2019 at 21:09 Odpowiedz

    https://www.artelioni.pl/bizuteria/kolczyki-z-mosiadzu-pozlacane-z-masa-perlowa/30920
    Kocham być kobietą za kokieterie, dąsy i foszki, za uwielbienie mojego mężczyzny, za cud narodzin, za emocje i radość, gdy czuć pierwsze ruchy maleństwa pod sercem, za łzy szczęścia kiedy przychodzi na świat, za słowo “mama”, za intuicję, która działa jak radar, za te wszystkie babskie sprawy i sprawki, za pasje do życia, za obcasy, czerwoną szminkę, perfumy, fatałaszki i biżuterię, za te wszystkie smaki, formy i aromaty, którymi podbijam serca najbliższych, za czary mary i magię, która jest w nas kobietach❤😚

  18. Aneta 9 marca, 2019 at 21:22 Odpowiedz

    Ja kocham być kobietą, bo kobiecość to część mnie. Zwykle staram się silna, stanowcza i samodzielna, ale są też takie chwile, kiedy ktoś musi mi odkręcić słoik, wymienić żarówkę, czy zwyczajnie przytulić kiedy przyśni mi się zły sen.

    Kobiety są też zmienne i ja również kocham się zmieniać. Włosy proste, kucyk, kok, albo zwariowana stylizacja. Makijaż ostry, łagodny lub naturalny. Szpili, adidasy lub kozaki. Okulary lub soczewki kontatkowe. Jestem codziennie inna, chodź w środku to ta sama ja.

    Każda moja metamorfoza wymaga nieco innych dodatków. Uwielbiam dodatki, a zwłaszcza piękną biżuterię. Na walentynki dostałam od męża piękny wisiorek, ale do kompletu czegoś mi brakowało. Tym czymś były niezwykłe, piękne kolczyki https://www.apart.pl/bizuteria/kolczyki-srebrne-ze-szklem/22615?fbclid=IwAR24VNgRTEEs0TvJTqOZs7I0Pf0LzkYxVTXt_V82o8cwF2LoykXFn6foGvI które (po mojej drobnej podpowiedzi) dostałam od męża na dzień kobiet.

    Teraz mam już cały, fantastyczny zestaw. Wczoraj wieczorem założyłam go pierwszy raz. Czułam się przepięknie i bardzo kobieco. Chciałabym się zawsze tak czuć i życzę tego każdej kobiecie 🙂

  19. Justyna Więczkowska 9 marca, 2019 at 22:38 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-zawieszka-serce/34225

    Uwielbiam być kobietą i Wiem dokąd idę, mam jasne cele,🎯
    Nawet, gdy przeszkód napotykam wiele. 🚧
    Zawsze mnie wzmacnia, to co nie zabija. 🔫
    Nauczki zostają, tylko czas przemija. ⏳
    Idę po szczęście, jestem panią losu. ☘️
    Nie słucham podstępnego, fałszywego głosu,
    Co mi podpowiada, że znów nie dam rady,
    Jestem silna babka💪 – mam tego przykłady.
    Mogę zdziałać wszystko, jeśli w siebie wierzę,
    Zdobyć szczyt świata⛰️, bo daleko mierzę.
    A więc dalej laski, idźcie po co chcecie!
    Pamiętajcie zawsze, że siła w kobiecie 💃
    Zawsze wierzcie w siebie, nigdy w zabobony
    TWÓJ wkład w TWOJE życie jest nieoceniony❤️

  20. Kinga 9 marca, 2019 at 22:59 Odpowiedz

    Kobieta może sobie płakać,
    gdy chce to tańczyć, gdy chce to skakać
    i złapać nagle Cię za rękę,
    albo w parku zanucić piosenkę.
    Kobieta ma w sobie wiele swobody.
    I nawet jeśli nie lubi mody
    może zabłysnąć przy kolacji
    w swej zjawiskowej stylizacji.
    Kobieta może być jak rosa
    lekka i smutna. Lub jak niebiosa
    móc wszystko, przeszkód nie widzieć wcale,
    więc być kobietą jest doskonale!
    Milion emocji i mnóstwo siły
    i nie przeraża mnie świat zawiły,
    bo intuicja drogę wyznacza.
    Do świata wspomnień się chętnie powraca.
    A gdy już dosyć się ma wszystkiego…
    to trzeba ubrać coś bardzo ładnego
    i bycie kobietą znów się pokocha.
    Bo być kobietą to istna radocha!
    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik/25873

  21. Monika Kosznik 9 marca, 2019 at 23:52 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/bransoletka-srebrna-z-cyrkoniami-love-nieskonczonosc/34469

    Odkąd zostałam mamą poczułam się w pełni kobietą. Narodziny mojego maluszka były najcudowniejszym dniem w moim życiu i pewnego rodzaju przełomem. Zrozumiałam czym jest instynkt macierzyński i wiem, że tylko kobieta to może poczuć. To jest piękne, że tylko kobiety są do tego stworzone, by dać życie. My kobiety wiemy jak zadbać o ognisko domowe oraz jak cieszyć się w pełni z roli jaką obdarowała nas natura.
    Bransoletka, którą wybrałam ma serce oraz znak nieskończoności. To ona by mi każdego dnia przypominała o nieskończonej miłości do synka. Każdego dnia czułabym się cudowne w swojej nowej roli.

  22. Alicja 10 marca, 2019 at 10:29 Odpowiedz

    Kocham być kobietą,z całym wachlarzem skrajnych emocji, czasem nieracjonalnym zachowaniem, niewyczerpanymi pokładami miłosci, troski, czułości i oddania. Tylko kobieta potrafi jednym gestem czy spojrzeniem wyrazić wszystko,co czuje, uleczyć ból i dodać otuchy. Często nie doceniamy siebie,poświęcamy się dla innych zapominając o sobie,ale to też jest wspaniałe-pokazuje,jak cudownymi istotami jesteśmy. Pomimo trudności,z którymi na codzień borykam się jako kobieta,kocham nią być-to wspaniałe móc być tak wielowymiarową istotą,i odkrywać w sobie siłę,o której nie miało się pojęcia.
    Mówi się,że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty-dla mnie jest to bursztyn,tak tajemniczy i nieoczywisty,jak kobieca natura.
    https://www.apart.pl/bizuteria/bransoletka-srebrna-pozlacana-z-bursztynem/33727

  23. Lineczka192 10 marca, 2019 at 11:39 Odpowiedz

    Zamykam oczy…czasoprzesteń wiruje…a ja mam na głowie w końcu wymarzona fryzurę! Na nogach,całkiem jeszcze niezłych, czarna seksowne szpilki. Ide ulicą, czarny lok spływa mi na twarz, odgarniam go zmysłowym gestem. Czuję i wiem,że każdy mężczyzna na tej ulicy mógłby być mój, nieważne ile lat ma na karku i jaką zasobnośc konta. Widzę jak się slinią,czuję ich wzrok na sobie.Rozbierają mnie…mało tego każda kobieta na tej ulicy mnie nienawidzi. Niczym czarna modliszka pożeram jej faceta w sekundę. Nienawidzi mnie bo jest piękna! Mam najwspanialsza fryzurę świata! Czuję że żyję, że znów oddycham pełną piersią, wróciłam do gry! Moja czarne długie włosy spływają w dół mojej talii zmieniając się w ombre,blond. Ta fryzura,tak kobieca,tak zmysłowa, i tak dwojaka jak cała ja. Każde pasmo układa się w seksowne loki które tylko podkreślają mój zakręcony charakter. Jestem kobietą! Jestem silna! Jestem seksowna,wspaniała, szalona i spokojna. Co dzień taka sama i co dzień nowa…Jestem wyjątkowa! Bo mam właśnie te spaniałe dwa chromosomy :
    jeden X- odpowiada za wyjątkowośc,a drugi X- kobiecą moc!

  24. Beata 10 marca, 2019 at 11:40 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zlote-kolczyki-kola-60-mm/34096
    Oto moje marzenie od paru lat ! Przepiekne kolczyki koła ❤❤
    Mam dopiero 23 lata,może nie mam aż takiego doświadczenia jak inne kobiety ale dużo przeszłam od dłuższego czasu. Od razu po szkole chciałam otworzyć swoj sklepik. Wiadomo konkurencja dała mi popalić,po roku czasu moje marzenie o własnym interesie zostało przerwane. Miałam coraz więcej długów, musiałam wyjechać za granicę aby wszystko pospłacać i stanąć na nogi. Rodzina bardzo mnie wspierała a szczególnie mama i siostry. Ale nie poddałam się! Bo w końcu jestem silną kobietką i w trudnych sytuacjach jakoś daje radę i idę do przodu z podnoszoną głową😊 dlatego kocham być kobietą ! Bo my babeczki jesteśmy fajowe , niezależne i zycie bez nas byłoby nudne 🤗
    Pozdrawiam wszystkich 😚

  25. yasminsmell 10 marca, 2019 at 18:52 Odpowiedz

    Link:
    https://www.apart.pl/bizuteria/zlote-kolczyki/31242

    Być kobietą, być kobietą… Emocjonalną, szaloną, rozważną i multifunkcjonalną… uwielbiam swoją emocjonalność, wrażliwość i poziom empatii wobec innych… momentami to utrudnia funkcjonowanie we świecie, bo prócz tego kobieta powinna być zaradna i z twardym zadkiem. Nie powiem, że nie jestem. Bo jestem. A poskreśla to odpowiedni mężczyzna u boku, który jest ogromnym wsparciem. To wsparcie to między innymi celebracja mojej kobiecości ❤️

  26. Ilona 10 marca, 2019 at 19:51 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-z-zoltego-zlota-z-brylantami-serce/32862 jest cudowny i każda kobieta czułaby się w nim wyjatkowo. Ja uwielbiam być kobietą, ponieważ tylko.kobieta potrafi być delikatna i silna zarazem, wielozadaniowa, aby móc utrzymać w karbach dwójkę maluchów 3 I 5 lat będąc w 9 miesiącu ciąży:) Tylko kobieta jest w stanie zarwać całą noc nad gorączkującym maluchem, a rano wstać i mieć energię na kolejny dzień pełen wyzwań. Dzięki temu, Że jestem kobietą mogę tworzyć cud zwany narodzinami. Taka zawieszka byłaby cudowną pamiątką z okazji urodzenia mojego trzeciego Skarbu, którego oczekujemy w każdej chwili…

  27. Natalia 10 marca, 2019 at 22:18 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik-ze-skrzydlami/34403
    Alicja Majewska w swojej piosence “Być kobietą” wyśpiewuje szereg zalet z bycia płcią przeciwną 😉
    Osobiście, najbardziej podoba mi się to, że kobieta może mieć wiele twarzy. Może być słabą niewiastą wymagającą męskiego ramienia, bezpardonową bussinesswoman, opiekunką ogniska domowego i zalotną flirciarą. Jedna i ta sama kobieta, a tak wiele wcieleń 😉 Oczywiście do podkreślenia poszczególnych ról, potrzebna jest odpowiednia garderoba i odpowiednią biżuteria 😉

  28. Ilona 11 marca, 2019 at 13:21 Odpowiedz

    Cieszę się, że mogę być kobietą i żyć w czasach, w których kobiety są wolne, niezależne, a przy tym nadal bardzo delikatne, subtelne i wrażliwe. Myśląc o niezależności i wolności, czuje nieskończoną wdzięczność do wszystkich kobiet, które kiedyś ryzykowały swoim życiem, poświęcając spokój swoich rodzin dla dobra spraw o które walczyły przez lata. Aż trudno wyobrazić sobie jakby wyglądał dzisiaj świat bez tych cudownych kobiet, silnych i mądrych.
    Cudownie być kobietą, wrażliwą, delikatną, kochającą świat, móc patrzeć na miłość i szczęście rodziny i najbliższych. Jako kobieta cieszę się, że mam tyle miłości w sercu, że spokojnie mogę kochać cały świat, ale też cieszę się, że ta nieskończona miłość daje mi siłę do walki i pokonywania wszelki oznak nienawiści i wrogości.
    Każda kobieta jest wyjątkowa, z piękną duszą, każda z nas ma serce wypełnione miłością, każda z nas powinna celebrować swoją kobiecość i po prostu cieszyć się nią.
    https://www.apart.pl/bizuteria/bransoletka-z-zoltego-zlota-z-diamentami-i-agatami-nieskonczonosc-serce/32480
    Ta bransoletka przypomina mi, że w kobiecym sercu są nieskończone pokłady miłości i siły.

  29. Anna 11 marca, 2019 at 14:53 Odpowiedz

    Kobieta jest jak prawdziwy diament https://www.apart.pl/bizuteria/pierscionek-z-zoltego-zlota-z-brylantem/33633.
    Gdziekolwiek się pojawi powinno bić od Niej ciepło i piękno. Ja tak się czuję wiedząc, że jestem Kobietą. Kocham być Kobietą w środku niezależną i silną, a na zewnątrz delikatną i subtelną. Prawdziwa Kobieta piękna jest wtedy, gdy eksponuje swoje wewnętrzne Ja, mocno stąpając po Ziemi, a jednocześnie będąc jak ten mały diament zatopiony w złocie. Gdy na Nią patrzysz, zachwycasz się Jej blaskiem, a gdy jest Twoją ozdobą, chcesz Ją eksponować. To Kocham w byciu Kobietą!

  30. Natalia B. 11 marca, 2019 at 17:27 Odpowiedz

    Przecież to oczywiste! Bo tylko kobieta może kupić pięć bluzek by następnego dnia narzekać, że nie ma się w co ubrać, wybrać dziesiątą parę szpilek zamiast kolacji, ważyć mniej niż 55 kilo i płakać, że jest za gruba, cieszyć się z nowych firan bardziej niż zawodowego awansu, skomplikować najprostsze zadanie i w mgnieniu oka rozprawić się z najbardziej zawiłym, rozróżnia kolor morelowy od łososiowego, zna pojęcie klimakterium i mikrodermabrazji, każdego dnia stosuje w praktyce metodę twórczego rozwiązywania problemów nazywanego przez specjalistów „kobiecą logiką”.

    Tylko kobieta potrafi być zarazem silna ale delikatna, ambitna ale łagodna, pragmatyczna ale romantyczna, zrealizuje tygodniowy projekt w trzy dni, z niczego zrobi obiad i strój krasnala „na wczoraj”. Smutno jest nie być kobietą, faceci są prawdziwymi szczęściarzami, że nas mają!

    Moje serce skradł naszyjnik z kolekcji origami przedstawiający kolibra. Z jednej strony ze względu na piękną symbolikę tego ptaka z drugiej – samej sztuki składania papieru. Tak jak w origami kobieta jest czystą kartką, z której może przeobrazić się w kogokolwiek tylko zechce 😉
    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik/23701

  31. IZA PAŁASZ 11 marca, 2019 at 18:49 Odpowiedz

    Jestem dziewczyną, która w nieskończoność marzy, dlatego ten złoty naszyjnik ze znakiem nieskończoności wybrałam, od pierwszego wejrzenia się w nim zakochałam. https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik-ze-znakiem-nieskonczonosci/34247 Kocham być kobietą, gdyż wiele emocji moja dusza kryje, dziś robię naleśnika, a jutro cały świat podbiję! Mogę być empatyczna, a jednocześnie twardo po ziemi maszerować, uczucia mogę dozować. Nie muszę się wstydzić wzruszenia, mogę sięgać wysoko, by zrealizować marzenia. Uwielbiam w teatrze życia różne role grać, nie muszę udawać, gdy przyjdzie mi się bać! Dzisiaj wcielam się w mamę, a jutro w bohaterkę romansu, nie mogę wyjść z codziennego transu. Mam wiele twarzy, każda prawdziwa, kobieta czasem szeryfem, a czasem komikiem bywa! Kocham być kobietą, gdyż moje życie różne ma odcienie, dzisiaj jestem córką, a jutro w przyjaciółkę się zamienię.

  32. Marta 11 marca, 2019 at 19:03 Odpowiedz

    Kocham być kobietą, ponieważ uwielbiam dawać innym poczucie bezpieczeństwa. Jednym z piękniejszych uczuć jest moment, gdy mój mężczyzna (2 metrowy facet) kładzie się na moich kolanach i może chociaż przez chwilę poczuć się jak mały chłopiec. To nie mężczyźni muszą przez cały czas wspierać kobiety i otaczać je szczelnie swoimi ramionami. To my mamy tę moc-bo to przy nas twardziele mogą poczuć troskę i opiekę. Ta sama sytuacja ma miejsce, gdy mówimy o mamie i dorosłym już synu. Kobiety są ostoją, bezpieczeństwem i ciepłem codziennego dnia.

  33. Monika 11 marca, 2019 at 20:08 Odpowiedz

    Mnie najbardziej spodobały się takie kolczyki:
    https://www.apart.pl/bizuteria/nausznica-srebrna-prawa-z-cyrkoniami/25031 (prawy kolczyk)
    https://www.apart.pl/bizuteria/nausznica-srebrna-lewa-z-cyrkoniami/25032 ( i lewy kolczyk) ;D
    Wybór padł akurat na te cudeńka, ponieważ te kolczyki są, powiedziałabym, nieco zadziorne, zawadiackie, ale mają też w sobie tyle delikatności, są dziewczęce i subtelne. I dokładnie tak samo jest z nami, kobietami (nie czuję jak rymuję :D) – stereotyp wiecznie uśmiechniętej, miłej dla wszystkich kobiety wciąż funkcjonuje, a taka kobieta nie istnieje – mamy lepsze i gorsze dni, mamy prawo być czasem opryskliwe (zwłaszcza w niesprzyjającym naszej płci czasie). I właśnie to kocham w byciu kobietą – mamy w sobie tyle sprzeczności, ale przez to tworzymy niepowtarzalną, niekiedy wybuchową całość, której nikt nie jest w stanie zrozumieć, nawet my same :DD. Jednym słowem – kocham swoją złożoność (nie mówię, że mężczyźni są pantofelkami, żeby nie było ;DDD).

  34. Alicja 11 marca, 2019 at 20:22 Odpowiedz

    Bycie kobietą jest naprawdę cudowne! Możemy sobie pozwolić na drapieżny flirt, podczas gdy na co dzień możemy być delikatne i subtelne. Wolno nam owijać mężczyzn wokół palca i zakręcać ich wokół naszej osoby. Możemy jeść słodycze i w tym samym momencie narzekać, że przytyłyśmy, zupełnie bez cienia konsekwencji ;). Możemy śmiać się i płakać bez powodu, bez przyczyny, bo taki mamy nastrój. Możemy – choć to niełatwe – wydać na świat dziecko i stworzyć z nim unikalną, pełną ciepła i miłości dla obojga więź. Możemy tańczyć w deszczu, chlipać na romantycznych filmach i zwierzać się prawdziwej przyjaciółce. Możemy podrywać i być adorowane. Wszystko to wolno nam, podczas gdy mężczyznom nie przystoi… i to nas odróżnia, to czyni niepowtarzalnym bycie kobietą 🙂 !
    Jeśli chodzi o biżuterię, to od razu w oko wpadła mi taka zawieszka: https://www.apart.pl/bizuteria/zawieszka-z-bialego-zlota-z-diamentem-i-topazem-london-blue/34278 😉

  35. Anna Kruch 11 marca, 2019 at 22:53 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-z-zoltego-zlota-z-brylantem-i-agatami-koniczyna-serca/33810
    Uwielbiam być kobietą, za swą delikatność, sexapil, urok i powab, którym oczarowuje się męską płeć 🙂 A przede wszystkim właśnie za to, że jestem kobietą z silną osobowością mimo przeciwności losu, jakie zsyła nam życie i nie poddaję się. Kobieta potrafi okazywać wiele czułości i zrozumienia, pokazywać emocje. Wiele by tutaj wymieniać powodów, dla których kocham być kobietą – po prostu za to, że nią jestem.

  36. Agata Kowalska 12 marca, 2019 at 00:50 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-pierscionek-z-cyrkoniami/34490
    Być szczęśliwą spełnioną kobietą. A to oznacza mieć swoją drugą, ukochaną połowę, z którą przemierza się przez całe życie. Jeśli związek nie może przetrwać próby czasu, to znaczy, że to nie był trafiony związek. Jacy mężczyźni mają u mnie szanse? Tak dla przykładu… Na mnie uwodząco działa wszystko, co sprawia, że mężczyznę można zakwalifikować jako „potencjalnie dobrego ojca”, „osobnika rodzinnego”, „stałego w uczuciach”. Stąd mężczyzna, który okazuje, że lubi dzieci i zwierzęta, pobudzi moje serce do szybszego bicia. Myślę, że kobiety lubią, gdy okazuje się im dużo uwagi. Na mnie uwodząco działa atencja partnera: fakt, że otworzy przede mną drzwi, poda płaszcz, poniesie coś ciężkiego. Uwodzą mnie gesty i dowody jego uważności, bo oczekuję od niego zaangażowania, wzięcia odpowiedzialności za mnie i za związek. Potrzebuję, by okazywać mi zaangażowanie na tysiąc różnych sposobów, pamiętając o urodzinach, dając kwiaty, wręczając drobne prezenty, dzwoniąc na pogawędki, szanując moje przyjaciółki… To upewnia mnie, że jestem traktowana poważnie. Kocham czułe słówka, rozmowy o miłości, relacji i związku. Potrzebuję ciągłości w okazywaniu uczuć, stałego podtrzymywania kontaktu. Według mnie nieodłącznym elementem udanego podrywu jest porozumienie dusz. To jeszcze jeden czynnik, któremu – jak sądzę – większości kobiet trudno się oprzeć. Wymieniam u mężczyzny jako wielką zaletę podobne do własnego poczucie humoru i zrozumienie, bo szukam mniej kochanka, bardziej towarzysza, z którym będzie się fajnie spędzało czas, który mnie zrozumie. Kobiecie potrzebny jest kontakt psychiczny i emocjonalny z partnerem. Na tym buduję intymność. Dlatego nawet jeśli facet jest sympatycznym brzydalem, ale potrafi mnie przekonać, że jest bratnią duszą, ma spore szanse, by skraść moje serce… 😉

  37. Danka Małgorzata 12 marca, 2019 at 01:13 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-bransoletka-z-kulkami/34347
    Gdyby kobiecość zależała tylko od sukienki, wysokich obcasów i ust w czerwonym kolorze, wszystko byłoby proste. Według mnie to coś bardziej skomplikowanego i nieuchwytnego. Myślę jednak, że kobiecości można się nauczyć. I choć to sprawa bardzo indywidualna, jest kilka rzeczy, które od razu sprawiają, że czuję się bardziej pewna siebie. Noszę sukienki. Nie ma bardziej kobiecego stroju. Początkowo wydawały mi się „trudne” – jakie założyć do nich buty, co zrobić, jeśli nie znoszę nosić rajstop, jaki krój sukienki wybrać. Po jakimś czasie doceniłam, że wkładając sukienkę, muszę tylko dobrać do niej buty i stylizacja gotowa. To czy wyglądam kobieco, nie zależy od głębokości dekoltu czy długości sukienki. Wkładam buty na obcasie. To niekoniecznie muszą być szpilki. Wysokie obcasy doskonale wyszczuplają łydki i nadają smukłości całej sylwetce. Nawet w spodniach i t-shircie wyglądam kobieco, jeśli zamiast trampek założę do nich czółenka na kilkucentymetrowym obcasie. Robię makijaż. Według mnie nie istnieje ktoś taki, jak zadbana kobieta bez makijażu. Moja twarz bezwzględnie wymaga rano wyrównania kolorytu (podkład, korektor) oraz przynajmniej minimalnego zaznaczenia oczu (tusz, kredka do brwi) i ust (błyszczyk lub delikatna szminka). Jestem śpiochem, ale wstaję 10 minut wcześniej. Tyle wystarczy, bym wyglądała jak zadbana kobieta, a nie zapracowana starsza pani bez chwili czasu dla siebie. Chodzę do dobrego fryzjera, przy czym dobry nie musi wcale oznaczać drogi. Po prostu sprawdzony. Mam krótkie, lśniące, zadbane włosy. Dobre cięcie, delikatne pasemka i świetna odżywka nakładana regularnie po każdym myciu włosów to podstawa. Maluję paznokcie. Znam koleżanki, które mogą być ubrane w rozciągnięty dres, a i tak czują się kobieco, ponieważ mają pomalowane paznokcie…. 😀

  38. Asia 12 marca, 2019 at 01:54 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-pierscionek-z-sercem/34331

    Czuję się jak nastolatka. Dzięki wielkiej miłości i wspaniałemu facetowi, którego mam u swego boku. Mam najprzystojniejszego i wyjątkowego męża i jest to ten jedyny i niezwykły człowiek. Jest moim najlepszym przyjacielem. Mój duży chłopiec jest generatorem pozytywnych wydarzeń w mojej codzienności. To on sprawia, że każdego dnia czuję się doceniona, kobieca,piękna i mądrzejsza. Jestem ogromną szczęściarą. Dlaczego i ja i on czujemy się bardzo młodo? Urządzamy sobie randki!Kto powiedział,że idealna randka ma dotyczyć tylko nowo poznanych osób albo świeżo poznanych par?Oboje bardzo starannie o to zabiegamy i układamy w głowie tysiące scenariuszy. Z mojej strony nie wystarcza,bym pięknie wyglądała. Od czasu do czasu,to ja powinnam zainicjować fajne spotkanie we dwoje,aby ocalić status najlepszej dziewczyny na świecie! Spacer nad rzeką czy plażą podczas zachodu słońca,niespodziewany wyjazd za miasto lub przygotowany wcześniej słodki deser jedzony we wspólnym małżeńskim łóżku. To działa!Bardzo ważne są detale takie, jak pachnące kwiaty, tlące się świeczki i trzymające w napięciu zaskoczenie jakąś miłą niespodzianką. Nasze zwariowane pomysły na randki często opierają się na działaniu we dwoje. Było to już latanie balonem w Lisich Kątach, nurkowanie,ale też granie w paintball lub spontaniczny wyjazd autostopem nad nasze morze. Kiedyś spędziliśmy uroczą, trochę dziecinną randkę na… puszczaniu latawców. Znając jego zamiłowanie do samochodów,zabrałam go też na gokarty i zorganizowałam nam wyścig. Oczywiście pozwoliłam mu wygrać… Również randki w domu nie muszą być nudne. Odrobina inwencji pomogła mi nieraz zaplanować wieczór filmowy z ulubionymi filmami lub serialami z dzieciństwa np.„Powrotem do przeszłości”, a kiedyś seansem–uwaga–czechosłowackiego hitu „Arabella” na DVD. Menu na taki wieczorek? Musiałam sobie tylko przypomnieć, co oboje uwielbialiśmy jeść w dzieciństwie – zapiekanki, czekoladę, lody, watę cukrową, oranżadę w proszku? Ogranicza nas tylko wyobraźnia, wszak prawdziwe uczucia nie mają granic…

  39. Dagmara 12 marca, 2019 at 10:45 Odpowiedz

    Piękne stylizacje 😍

    Kocham być kobietą, ponieważ to kobieta jest:
    F – fantazyjna,
    A – aktorsko odgrywa każdą rolę w swoim życiu,
    S – sukcesy także odnosi,
    H – hinduskiego jak trzeba to się nauczy,
    I – inwencja twórcza jest zawsze jej mocną stroną,
    O – odwagą też nie zgrzeszy,
    N – nawet w nurcie nadgodzin nie utonie,
    A – aforyzmów nie boi się używać,
    B – biżuteria dodaje jej blasku, a bawić potrafi się do białego rana,
    L – liczyć zawsze na nią można, a
    E – eksperymenty są dla niej zawsze pasjonujące i pouczające.

    A oto biżuteria, dzięki której mogę poczuć się kobieco:
    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-z-zoltego-zlota-z-diamentami/27071

  40. Iza 12 marca, 2019 at 11:47 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/bransoletka-z-fluorytow-z-elementami-z-zoltego-zlota-i-diamentem/31685 jest jak ja: szlachetna, subtelna i kobieca.
    Kocham być kobietą, bo kobiety ze wszystkim sobie świetnie radzą, bo tylko my odczuwamy głębię emocji, posiadamy umiejętność komplikowania spraw prostych i rozwiązywania trudności. Odczuwamy przyjemny dreszczyk, kiedy On patrzy na mnie i zazdrość, kiedy On patrzy….na inną. Kochamy i nienawidzimy całą sobą. Często bywa, że nasza emocjonalność, zaskakuje nawet nas same, bardziej niż śnieg latem. My kobiety, potrafimy okazać dziką radość zarówno z powodu wielkiego sukcesu jak i karmelowej czekolady, na którą właśnie miałyśmy dziką ochotę. Mamy w sobie swoistą harmonię, która dla facetów stanowi istny chaos. Jesteśmy bardzo złożone i właśnie dlatego kocham być kobietą 🙂

  41. Edyta 12 marca, 2019 at 17:06 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zawieszka-z-bialego-zlota-z-diamentem/13036

    Uwielbiam być kobietą, ponieważ kobieta – to brzmi dumnie. Tylko kobieta wie co to feria zmysłów i intuicja, ale także perspektywa klimakterium oraz cellulit. Tylko ona odczuwa głębię emocji, posiada umiejętność komplikowania spraw prostych i rozwiązywania trudności. Odczuwam przyjemny dreszczyk, kiedy on patrzy na mnie i zazdrość, kiedy on patrzy….na inną. Lubię moją sensualność, która jest jak figurka z porcelany – krucha i delikatna. Lubię moją emocjonalność, bo zaskakuje mnie bardziej niż piłka nożna czy KSW. Kocham dziką radość z powodu sukcesu i kupienia zasłon w groszki, a nienawidzę zajadania stresu czekoladą. Lubię moją harmonię, która dla innych stanowi istny chaos. Dla tego wszystkiego nie umiem sobie wyobrazić, że mogłabym być mężczyzną.

  42. Basia 12 marca, 2019 at 17:08 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zawieszka-z-bialego-zlota-z-diamentem-i-topazem-london-blue/7871
    Uwielbiam być kobietą, ponieważ zawsze pragnę być w centrum uwagi, a jak się już znajdę – zmieniam zdanie. Rzadko żyję w zgodzie z facetem, który ma puste kieszenie. Zawsze muszę się dobrze prezentować – nawet wyrzucając śmieci, bo nigdy nie wiadomo, gdzie spotkam swojego ex. Inne zalety to: urlopy, przepuszczanie w drzwiach, praca nie fizyczna, nie dbanie o rzeźbę, nieograniczona pojemność szafy i brak ograniczeń par butów, legalne wybuchy złości no i zmienność nastroju.

  43. AA 12 marca, 2019 at 18:59 Odpowiedz

    Jest cały ALFABET powodów, dla których kocham być kobietą. Tylko kobieta może być jednocześnie:

    Ambitna, Boska, Czarująca, Delikatna, Elegancka, Fenomenalna, Gustowna, Hiperpomysłowa, Inteligentna, Jedyna (w swoim rodzaju), Kochająca, Lojalna, Ładna, Mądra, Niezastąpiona, Oryginalna, Pracowita, Radosna, Sexy, Tajemnicza, Uwodzicielska, Wrażliwa, Zmysłowa…
    i pozostając przy tym sobą, będąc super żoną, jeszcze lepszą matką i fantastyczna przyjaciółką.
    Taka właśnie jestem JA i za to (nieskromnie) siebie kocham.
    A jeszcze bardziej kobieco pomógłby mi poczuć się ten oto drobiażdżek https://www.apart.pl/bizuteria/bransoletka-z-zoltego-zlota-z-diamentami/20545

  44. Ana 12 marca, 2019 at 20:11 Odpowiedz

    Kocham być kobietą za to, że dostrzegam detale i drobiazgi, na które mężczyźni najpewniej nie zwrócili by uwagi. 🙂 I kocham być kobietą bo mogę do woli przyglądać się pięknym kobietom bez bycia posądzoną o złe zamiary. 🙂

    P.S. Apropos dostrzegania detali to do daty końca konkursu wkradł się najpewniej chochlik – zamiast 13.03. jest 13.08., no chyba, że mamy prawie pół roku na zgłoszenie. 🙂

    A biżuterię, którą wybrałam to zawieszka piórka – subtelna, idealny detal dopełniający całość. 🙂 https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-zawieszka-piorko/34394

  45. KasiaKo 12 marca, 2019 at 21:51 Odpowiedz

    Kiedy patrzę na tę bransoletkę widzę swoją kobiecość https://www.apart.pl/bizuteria/bransoletka-z-agatow-z-elementami-z-zoltego-zlota-i-diamentem/31552, barwną, wielowymiarową, z całą paletą uczuć i emocji, których mam możliwość doznawać jako kobieta. Myślę sobie, że każdy z jej barwnych koralików jest opowieścią o mnie: o oplatających mnie uczuciach, płynących ze słów „Mamo”, „Kochanie”, „Przyjaciółko”, o emocjach jakie budzi widok obniżki w sklepie, pięknej biżuterii czy szczęśliwego dziecka; o mojej sile skrytej w delikatności i wrażliwości.. Reszta koralików w bransoletce to symbol samych szczęśliwych chwil, jakie zdarzają się w moim życiu dzięki ich obecności, ale i mojej niebywałej pasji do życia. To małe wzruszenia, wielkie radości, momenty, gdy czuję się piękna, spełniona, gdy idę po swoje plany, marzenia, gdy realizuję się w życiu osobistym i zawodowym asłowem: promienieje blaskiem kobiety szczęśliwej!

  46. Agnieszka.W 12 marca, 2019 at 22:09 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-srebrny-z-cyrkoniami-nieskonczonosc-serce/34088 Piękny i delikatny, jak kobieta, która bezkarnie i w nieskończoność może nosić serduszka i emanować takim samym blaskiem, jak ten naszyjnik!

    Za co kocham bycie kobietą?
    Kocham być kobietą za swą zmienność, którą zaskakuję przeciwną płeć,
    oraz za swą stałość w dążeniu do bycia zmienną, bo przecież dobrze coś stałego w życiu mieć! 😉
    Kocham bycie kobietą za bezkarne okazywanie swych słabości,
    nie ważne czy to w sklepie, gdzie nie dosięgam do towarów z wyższej półki czy gdy walczę o kogoś z miłości!
    Kocham bycie kobietą za swe kształty, choć czasem są niedoskonałe,
    za każde: “Masz fajny tyłeczek!” w mą stronę wypowiedziane.
    Kocham bycie kobietą za to, że mogę być mamą,
    za to, że jestem centrum wszechświata dla swych dzieci i że mogłam czuć ruchy ich w swym łonie co rano!
    Kocham bycie kobietą za to, że nie muszę być mężczyzną, który musi wciąż światu pokazywać,
    że na każdym polu daje sobie radę i musi słabości swych się pozbywać.
    Kocham być kobietą za to, że mogę tak szaleć z garderobą i makijażem,
    choć przyznam, że nie lubię się w coś nie zmieścić czy myśleć nad tym, czy się nie rozmarzę! 😉
    Kocham bycie kobietą za to, że tak fajnie w babskim gronie poplotkować czasami,
    rozpływać się nad pięknem kwiatów, motyli i nad słodkiego wina smakami!
    Kocham bycie kobietą za róż, który mogę bezkarnie nosić i za spódniczki mini modne,
    za to również, że jednocześnie mogę nosić też błękit i wygodne spodnie!
    Za tęczę na mych paznokciach i za naszyjniki z serduszkami, kwiatami i za kolczyki, które w kobiecym uchu nie wzbudzają zgorszenia,
    za to też, że w wysokich obcasach nagle doznaję efektu wyszczuplenia! 😉
    Kocham bycie kobietą za samo kobietą bycie,
    bo że fajnie jest nią być, zaręczam, wszystkie się zgodzicie!
    I myślę, że za to wszystko i mężczyźni nas kochają,
    choć podziwiam ich, że z chodzącymi “huśtawkami nastrojów” jakoś radę dają!
    I choć bycie kobietą ma pewnie tyle samo wad, co i zalet,
    ja wadami kobiecymi nie przejmuję się wcale.
    Przyjmuję to, co życie mi dało z całym dobrodziejstwem inwentarza,
    bo wiem, że w życiu nic dwa razy się nie zdarza! 🙂

  47. Patrycja 12 marca, 2019 at 23:17 Odpowiedz

    Kocham być kobietą odkąd zrozumiałam,że kobiecość to ogromna siła. Siła, która nie musi krzyczeć, nie musi prężyć muskułów na oczach tłumów. To to we mnie co pozwala mi być ostoją dla innych, brać kolejne rzeczy na swoje barki, po cichutku ocalać świat i budzić się codziennie z uśmiechem. Kobiecość to lekkość, falbanki,kolory, kwiaty i sukienki. To piękno, które odbija się w oczach mojego mężczyzny, który patrzy na mnie z ciekawością, miłością i zachwytem. To wolność, którą czuje gdy paraduję w sukience. Odnaleźć w sobie kobiecość, to jak zrobić sobie najpiękniejszy makijaż.
    PS. Kobiecość to również wieczny brak czasu, a ja potrzebuję tego cuda żeby móc mierzyć pracę serduszek u noworodków. 😀
    https://www.apart.pl/zegarki/elixa/elixa-finesse/5983

  48. Emilia 12 marca, 2019 at 23:36 Odpowiedz

    Wybieram https://www.apart.pl/bizuteria/zlote-kolczyki/31034. Jak prawdziwa kobieta uwielbiam wszelkiego rodzaju błyskotki, głównie w kolorze złotym! Jestem zagorzałą zwolenniczką długich kolczyków. Nie wyobrażam sobie wyjścia bez nich z domu! Uwielbiam uczucie, gdy delikatny wiatr powiewa moje włosy i subtelnie kołysze biżuterią, która wydaje rozmaite dźwięki.

    Dlaczego kocham być kobietą? Mimo iż nasza płeć pozornie nazywana jest “słabszą”, to właśnie my – kobiety – posiadamy w sobie siłę większą niż ktokolwiek inny. Jednocześnie jesteśmy delikatne, pełne pragnienia uczucia i zrozumienia. Posiadamy głęboką potrzebę wsparcia bliskich osób, niesienia różnego rodzaju pomocy, co świadczy o tym, że jesteśmy pełne empatii. Nie wyobrażam sobie życia jako przedstawicielka drugiej płci! W kobietach drzemie największa siła, determinacja i chęć przekraczania granic!

  49. Karolina 13 marca, 2019 at 09:54 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/bransoleta-ze-stali-szlachetnej/26891 – bo “nieskończenie harda ze mnie dziołcha” 😉

    Kocham być kobietą, bo to wielka sztuka:
    jednocześnie praca, dom oraz nauka,
    bycie matką, żoną, babcią – w jednym wszystko!
    Kobieta potrafi zawsze być artystką!
    Kocham delikatność, jaką wszystkie mamy,
    kocham tę wrażliwość, choć czasem skrywamy,
    bo musimy stawić czoła trudnym znojom,
    smutkom nawet czasem oraz niepokojom…
    Kocham być kobietą, bowiem zniosę wszystko,
    kocham być kobietą, bo uwielbiam bliskość,
    kocham być kobietą – kruchą być pozornie,
    choć się siłą chwalić, nawet ciut przekornie…
    Kocham być kobietą, bo wszystko potrafię –
    ugotuję smacznie i posprzątam w szafie,
    upiorę, odkurzę, bo mam super moce,
    i do tego jeszcze – mam przespane noce!
    Umiem robić wiele naraz w jednej chwili,
    bo to siła kobiet, a ten się pomyli,
    kto uparcie twierdzi, że „Kobiety słabe”,
    że „Nie dadzą rady”, że „To tylko baby”…
    Moi Drodzy, Mili! Kocham być kobietą,
    bo ból lepiej znoszę, niż wielu facetom
    zdawać by się mogło, że są w tym silniejsi,
    a w rzeczywistości – w tym są od nas mniejsi…
    Kocham być kobietą, bo mam to, co trzeba,
    a jeżeli nie mam – sięgam głową nieba,
    bowiem marzyć lubię i mogę bezkarnie,
    dzielić się potrafię hojnie i ofiarnie,
    więc pomocy nigdy również nie odmówię…
    Kocham być kobietą! Niewyraźnie mówię? 😉

  50. Natalia B. 13 marca, 2019 at 10:48 Odpowiedz

    Przecież to oczywiste! Bo tylko kobieta może kupić pięć bluzek by następnego dnia narzekać, że nie ma się w co ubrać, wybrać dziesiątą parę szpilek zamiast kolacji, ważyć mniej niż 55 kilo i płakać, że jest za gruba, cieszyć się z nowych firan bardziej niż zawodowego awansu, skomplikować najprostsze zadanie i w mgnieniu oka rozprawić się z najbardziej zawiłym, rozróżnia kolor morelowy od łososiowego, zna pojęcie klimakterium i mikrodermabrazji, każdego dnia stosuje w praktyce metodę twórczego rozwiązywania problemów nazywanego przez specjalistów „kobiecą logiką”.
    Tylko kobieta potrafi być zarazem silna ale delikatna, ambitna ale łagodna, pragmatyczna ale romantyczna, zrealizuje tygodniowy projekt w trzy dni, z niczego zrobi obiad i strój krasnala „na wczoraj”. Ciężko jest nie być kobietą, faceci są prawdziwymi szczęściarzami, że nas mają 😉
    Moje serce skradł naszyjnik z kolekcji origami przedstawiający kolibra. Z jednej strony ze względu na piękną symbolikę tego ptaka z drugiej – samej sztuki składania papieru. Tak jak kobieta jest czystą kartką, z której może przeobrazić się w kogokolwiek tylko zechce 😉
    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik/23701

  51. Katarzyna 13 marca, 2019 at 11:15 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-srebrny-z-cyrkoniami-nieskonczonosc-serce/34088 Wybrałam naszyjnik z tym motywem ponieważ uważam, że to właśnie on definiuje kobiecość: bezwarunkową, nieskończoną miłość do bliskich, gotowość do poświęceń i możliwość wydania na świat dziecka, które również staje symbolem pięknej miłości. Kobiecość to wszystko co w nas tkwi: nasz charakter, sposób bycia i to jakie jesteśmy dla innych.

  52. Karolina Prymaka 13 marca, 2019 at 13:29 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zlota-bransoletka-z-motylkiem/34344
    Kocham być kobietą za wiele pięknych cech i niezwykłych umiejętności, którymi obdarzyła nas natura:) Za to, ze mogę codziennie pełnić różne role życiowe. Za to, że mogę dbać o swoje piękno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Za cechy,ktore określają mnie mianem kobiety empatycznej, tajemniczej, delikatnej, wrażliwej, troskliwej, oddanej oraz jednocześnie silnej, walecznej, odpowiedzialnej. Kocham być kobietą za siłę, jaką każda kobieta ma w sobie, czasem trudno ją odkryć, ale na pewno warto :)) Za to, że każdego dnia mogę wyglądać inaczej. Za to ze mogę cieszyć się jak małe dziecko nawet z najmniejszych drobnostek czy gestów. Jestem radosna i spełniona, gdy mogę sprawić komuś radość i widzę szczęście w oczach tej osoby:) Kocham być kobietą za dużą empatię i zrozumienie:)
    Profile polubione jako @prymakakarolina
    Pozdrawiam serdecznie Aniu 🙂
    P. S. Piękne stylizacje:)

  53. Urszula 13 marca, 2019 at 13:44 Odpowiedz

    https://www.artelioni.pl/bizuteria/naszyjnik-z-brazu-pozlacany/32748

    F ajnie jest być dziewczyną!
    A i może słoika sama nie otworzę, to wiem że jestem silna! Jeszcze nie było tak żebym nie dała radę 😉
    St yl! Oj my kobiety akurat tu możemy poszaleć! Super jest mieć szafę pełną sukienek, prawda?
    H iacynty, bo lubię dostawać kwiatki, najlepiej te w doniczce 🙂
    I za to że postrzegamy świat w inny sposób niż faceci, widząc czasem małe szczegóły które zmieniają wszystko!
    O przyjaciółkach nie można zapomnieć! Zawsze mnie wspierają, gdy jest źle rozśmieszą albo zabiorą na zakupy 😉
    N ajważniejsze, torebki! Tego nigdy dość!

  54. Karolina 13 marca, 2019 at 21:26 Odpowiedz

    A ja w konkursach nie mam szczęścia, ale nieustannie zachwycam się Twoimi stylizacjami – masz świetny gust. Póki co skusiłam się na zegarek, który polecalas, ale teraz chodzi mi po głowie łańcuszek <3

  55. Wiktoria 13 marca, 2019 at 22:16 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik-z-sercami/34370
    Kocham być kobietą, bo każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju. Kobieta potrafi zamienić się ze stracha na wróble w przepiękną księżniczkę, ugotować obiad z 3 składników w lodówce, znaleźć zaginioną skarpetkę, robić 10 rzeczy na raz, posiada kalkulator w głowie i wie ile zapłaci w sklepie poprzez tylko zerknięcie na cały wózek zakupów, jest nauczycielką ze wszystkich dziedzin. Kobieta potrafi wszystko , jakby chciała to mogłaby dom wybudować całkiem sama! Kocham swoją determinację, siłę, wdzięk, inteligencję i improwizację. Po prostu kocham to, że jestem kobietą i nikt mi tego nigdy nie odbierze!

  56. Asia 13 marca, 2019 at 22:26 Odpowiedz

    Lubię być kobietą, bo tak po prostu… lubię być sobą 😉
    Lubię być zabawna, śmiać się do rozpuku z samej siebie, dziwić się swojej głupocie i zupełnie nic sobie z niej nie robić. Lubię być przyjacielska, dodać otuchy komuś kto jej potrzebuje, bo tak fajnie jest się wspierać!
    Lubię te zwykłe chwile w życiu, popołudnia pod kocem z książką, promienie słońca muskające twarz, powroty do domu po długiej nieobecności.
    Lubię mówić co mi w sercu gra i gnać za marzeniami póki starczy tchu. Jeść pyszne jedzenie i nie przejmować się co wypada, a co nie. Lubię lubić samą siebie, lubię być kobietą! 😉

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik/25669

  57. Adrianna 13 marca, 2019 at 22:30 Odpowiedz

    “Być kobietą, być kobietą…” Dlaczego kocham być kobietą?! Jest taka jedna rzecz, a mianowicie kobiecość…. uwielbiam nią emanować! Kocham czuć się kobieco i kocham gdy cała JA wykrzykuję sobą światu, że jestem kobieca. Co sprawia, że tak się czuję? Czym jest dla mnie owa KOBIECOŚĆ? Jest to wiatr rozwiewający moje długie włosy (czuję się niczym Marylin Monroe w jednej z pamiętnych sesji;) ) , mój uśmiech, spojrzenie nieznajomych, które jest szczere i przeszywające, mówiące mi, że jestem wyjątkowa. Czuję się kobieco gdy mój syn obejmuje mnie, spogląda mi w oczy i woła “Mamusiu jesteś piękna.” Czuję się kobieco gdy mój ukochany patrzy na mnie rozanielonym wzrokiem nawet gdy jestem poczochrana, w polarowym szlafroku, bez makijażu na twarzy. Czuję się kobieco gdy tańczę salsę, gdy stroję się w ulubione sukienki, gdy słyszę jak mój śmiech obija się głośnymi salwami o ściany. Czuję się kobieco, bo akceptuję samą siebie, bo kocham siebie i jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą. Czasem słyszę: “Chcę być idealna.” “Muszę być ideałem!” “Tylko ideały są coś warte.” Gdy słyszę jak ktoś mówi takie zdanie – to aż mnie przechodzą ciarki. Naprawdę takie ważne jest dla współczesnych kobiet ślepe podążanie za resztą i próba zostania “ideałem?” Przecież ideał to ludzkie wyobrażenie i nie pomyślałabym o tym by stać się kimś takim – nie byłabym wtedy sobą. Kobiecość nie jest więc dla mnie byciem idealną. Za duże boczki czy biodra? To przecież więcej ciała do kochania! Trochę za duży nos? Z malutkim i zadartym wcale nie byłoby mi do twarzy! Kobiecość to kochanie samej siebie i stuprocentowa akceptacja swojej osobowości i ciała. Jeśli my jesteśmy pewne naszej kobiecości to zapewniam… wszyscy wkoło też ją zobaczą! 🙂

    Kobieco poczułabym się dzięki temu pięknemu naszyjnikowi: https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-srebrny-z-ceramika-i-cyrkoniami/21929

  58. JoanKa 13 marca, 2019 at 23:34 Odpowiedz

    Pokochałam siebie całkiem niedawno, a ten proces zajął mi długie lata. Tuż przed trzydziestką poczułam zamiast popłochu dziwną ulgę i jakby…wolność :)? Mimo, że zerwałam z życiem studenckim i panieńskim, to czuję się bardziej kobieca i wolna niż kiedykolwiek – i kocham to! My, kobiety, mamy w sobie tak dużo empatii i miłości, że dzielimy ją nawet z obcymi ludźmi. Jesteśmy silne, wytrzymałe, odporne na przeciwności a jednocześnie elastyczne – tylko kobieta potrafi jednocześnie wejść w wiele ról i pełnić je całym sercem, nie udając przy tym kogoś innego. Kocham być kobietą, bo mam w sobie siłę by być podporą rodziny i wydobywać z siebie pokłady niespożytej energii nawet kiedy wydaje mi się, że to już mój limit :).

    https://www.apart.pl/bizuteria/zloty-naszyjnik-z-piorkiem-i-cyrkonia/34016 – złoty naszyjnik z piórkiem i cyrkonią – bo podkreślone obojczyki są najpiękniejszą ozdobą kobiety, a piórko przywodzi mi na myśl – wolność i delikatność, czyli 2 istotne jej cechy ;).

  59. Teresa 14 marca, 2019 at 18:33 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/kolczyki-z-bialego-zlota-z-brylantami-i-szafirami/8178

    Moja super-moc to najważniejsza rola jaką my kobiety w życiu odgrywamy,
    “Bycie Mamą”, dzięki której w pełni się spełniamy.
    Swoich dzieci wielkim, bezcennym skarbem, jakim jest życie, obdarowuję
    i najważniejsze wartości im przekazuję.
    Kobieta to taka płeć,
    że to czego pragnie musi za wszelką cenę mieć.
    Pokonuję nawet największą przeszkodę, potrafię przejść naprawdę wiele,
    aby spełnić swoje marzenia, osiągnąć zamierzone cele.
    Jestem uparta, nigdy się nie poddaje,
    każdego dnia dźwigam swój ciężar, silniejsza się staję.
    Kobieta taka jak ja nawet największy ból cierpliwie znosi,
    najcenniejszy skarb przez 9 miesięcy pod sercem nosi.
    Piękne i niepowtarzalne to uczucie mamą być,
    ze swoimi pociechami razem żyć.
    Każda mama o swoje dzieci dba,
    zawsze moc dobrego dla nich ma.
    Już od momentu urodzenia,
    mama ma wielką misję do spełnienia.
    Wtedy ta wyjątkowa więź powstaje
    i dużo radości nam daje.
    Wielkie zrozumienie i serce dać dzieciom trzeba,
    aby dotknęły bram nieba.
    Zamieniam się w Anioła Stróża, wielką miłość im okazuję,
    biorę pod swoje skrzydła, z wielką troską się nimi opiekuję.
    Widząc jak dorastają łezka szczęścia w moim oku się kręci
    i nawet największy trud mnie nie zniechęci.
    Patrząc jak dzieci rosną duma mnie rozpiera
    one wypełniają czas radością i nigdy samotność nie doskwiera.
    Wzajemny wyraz uczuć i wdzięczności obie strony okazują sobie niezmiennie
    nawet najmniejszym gestem przy każdej okazji codziennie.
    Bo miłość i zrozumienie jest ważną sprawą,
    a zaufanie w relacji rodzic-dziecko jest podstawą.
    Gdy dziecko zrobi choćby pierwszy krok w swoim życiu
    to będzie duma mamę rozpierała i jej radość nie pozostanie w ukryciu.
    Serce matki się raduje,
    gdy widzi szeroki uśmiech dziecka i szczęśliwe się czuje.
    Ta więź jest tak silna i bezgraniczna,
    prawdziwa, niepowtarzalna, wręcz magiczna.
    Cudownie jest być mamą i spędzać z dziećmi czas
    i mieć świadomość tego, że cały trud nie poszedł w las,
    bo, gdy jakieś przeszkody na swej drodze napotykamy,
    to nawet tymi najmniejszymi sukcesami w pełni wynagrodzone mamy.
    Kobieta na wszystko patrzy sercem, a nie rozumem,
    dlatego mocniej potrafi kochać i szybciej wybaczyć umie.
    Swoją magiczną różdżką czaruję
    i świat dziecka barwami tęczy koloruję,
    aby każde szczęśliwe było
    i jak w bajce sobie żyło.
    Tą wielką super-moc posiadam
    i w życiu codziennym nią władam.
    Od momentu kiedy moja córka się urodziła,
    całe życie o 180 stopni zmieniła.
    Gdy wziełam ją na ręce całym sercem ja pokochałam,
    w końcu dzięki Niej mamą się stałam.
    Całe swoje serce na każdym kroku mi okazuje,
    dzięki Niej jestem spełniona, mogę kochać i kochana się czuję.
    Gdy po policzku łzy spływały mocno mnie przytulała,
    w szczęściu i nieszczęściu zawsze przy mnie trwała.
    Za jej szeroki uśmiech mimo przeciwności losu i dobre słowo,
    za to, że mnie motywuje, nigdy się nie poddaję idąc przed siebie z podniesioną głową.
    To z nią dzielę się nawet drobnymi sukcesami,
    małymi i dużymi niepowodzeniami.
    jest pozytywnie zakręconą osobą, wszędzie się odnajduje,
    wspólnie się śmiejemy i bawimy – znów dziecko we mnie wstępuje.
    To osoba od ucha do ucha roześmiana
    od wieczora do białego rana.
    Jest kreatywna, dużo pomysłów w głowie ma,
    z każdą przeszkodą świetnie sobie radę da.
    Buzia jej się nie zamyka, dużo gada
    i śmieszne historie opowiada.
    Z nią mogę konie kraść, różne przygody odkrywać,
    spełniać marzenia, najwyższe szczyty zdobywać.
    Pełna dobrego humoru pozytywną energią tryska,
    zawsze zakłada na nos różowe okulary, bo to życiowa optymistka.
    Dużo czasu ze sobą spędzamy, stare dobre czasy wspominamy
    i mimo różnicy wieku o wszystkim rozmawiamy, a niekiedy nawet wojnę na poduszki urządzamy.
    Na tych samych falach nadajemy,
    doskonale w swoim towarzystwie się czujemy.
    Mamy wspólne zainteresowania,
    łączy nas miłość do śpiewania.
    Bardzo często karaoke odpalamy
    i mikrofony w dłonie chwytamy.
    Wieczorami śpiewamy w duecie,
    mówię Wam, lepszego nie znajdziecie.
    Bardzo dużo nam to zabawy sprawia
    i zawsze humor poprawia.
    Bo moja córka to przyjaciółka realna,
    jest lekiem na całe zło, po prostu kobieta fenomenalna.
    Jej mogę wszystko powierzyć w sekrecie,
    bo jest najwspanialszą córką na świecie!
    Nasza więź jest wyjątkowa i magiczna,
    bo wielka, prawdziwa i tak bezgraniczna.
    Dzięki Niej moje życie radości i kolorów nabrało,
    po prostu lepsze się stało!

  60. Anna 14 marca, 2019 at 19:01 Odpowiedz

    https://www.apart.pl/bizuteria/naszyjnik-srebrny-z-cyrkoniami/7448

    Wewnętrzne kobiece piękno, czyli dbanie o czystość serca i ducha,
    i słoneczny uśmiech od ucha do ucha!
    Codziennie dobre serce drugiemu człowiekowi okazuję
    i nawet pomimo wszelkich wad każdego takim jaki jest w pełni akceptuję!
    Pielęgnuję swoje wnętrze, dążę do celu wytrwale
    i bez względu na wszelkie trudności nie poddaję się wcale!
    W głowie mam marzeń wiele,
    w pokonywaniu własnych słabości wspierają mnie moi wspaniali przyjaciele!
    Nikogo nie udaję, nikogo nie kreuję,
    naturalnie prawdziwą siebie światu pokazuję!
    Bez względu na wszystko uśmiecham się szeroko codziennie
    i zarażam pozytywną energią wszystkich wokół niezmiennie!
    Chwytam szczęścia chwile,
    tak kolorowe i piękne jak motyle!
    Kocham i jestem kochana,
    za to jaka jestem – naturalnie uwielbiana!
    Potrafię cieszyć się życiem
    i każdego dnia kocham je z całego serca niesamowicie!
    Dodatkowo taki oto przepis stosuję,
    którym w swoim życiu się kieruję:
    1 kilogram myślenia pozytywnego,
    1 łyżka uśmiechu słonecznego,
    szczypta dobrego nastroju i radości,
    10 kilo serdeczności
    2 szklanki pozytywnej energii wsypuję
    i tak szarą rzeczywistość koloruję!
    Wszystko razem mieszamy
    i tym dobrym smakiem wszystkich wokół zarażamy!
    Bo piękno i kobiecość to nie szaty, makijaż czy cudne stroje,
    lecz bogactwo serca i duszy pozytywne nastroje,
    to przede wszystkim kochająca rodzina i prawdziwi przyjaciele,
    którzy w życiu znaczą dla nas tak wiele!
    Naturalnie piękno duszy, dobroć serca, czystość ciała i słoneczny uśmiech wyjątkową kobietę czyni,
    wyczaruje z niej prawdziwą bogini.
    To właśnie kobiecość się nazywa,
    magiczne piękno które Matka Natura nam dała i z wnętrza wypływa.
    Być kobietą to znaczy możliwość swojego wnętrza pokazywania
    i całej palety piękna odkrywania
    poprzez 4 składniki: wdzięk, seksapil, uwodzicielskie spojrzenie i słoneczny uśmiech które na co dzień wszystkie 4 stosują
    i nas mężczyzn skutecznie hipnotyzują,
    jak kwiatki motylki do siebie zwabiają,
    tak mężczyzn skutecznie jak magnes przyciągają.
    Bo taka ich rola życiowa wcale nie od dziś znana i nowa – kobiety swoim wyglądem kuszą,
    z każdym dniem rozkwitają i oczarować nas facetów muszą.
    Kobieta to taka płeć,
    że to co chce musi za wszelką cenę mieć,
    co chwilka w lusterko spogląda,
    dużo poświęci, by dla ukochanego pięknie wyglądać.