Projekt pokój telewizyjny - jak po 3 miesiącach sprawdza się wykładzina dywanowa i wykładzina elastyczna

AQ0A4680

Pokój telewizyjny w domu moich rodziców okazał się być totalnym strzałem w dziesiątkę! Cała rodzina go uwielbia i nie chodzi tu wcale o telewizor, tylko o miejsce spotkań, przystosowane do większej ilości osób, choć wiem doskonale, że rodzice solo też dobrze się w nim czują. Kiedy wyjechaliśmy do Francji, moi bracia codzienne zapraszali znajomych (łącznie z Sylwestrem), a co idzie za tym gry planszowe wróciły do łask i "ożyły", projektor nabrał jeszcze większego sensu, a pokój stał się małą prywatną salą kinową.

Wierzcie lub nie, ale na przyjazność tego pokoju bez dwóch zdań wpłynęła także podłoga, a w naszym przypadku wykładzina dywanowa z Komfort. Kiedy wpadliśmy na ten pomysł, sama nie wiedziałam, czy to dobry trop, a teraz jestem po prostu zachwycona. Pokój jest ciepły, przytulny, stał się taką oazą wypoczynku. Tak jak Wam wspominałam w pierwszym poście związanym z metamorfozą tej przestrzeni TUTAJ, na miękkość wykładziny dywanowej wpływa też podkład, na jaki się zdecydujemy. Tu dziękujemy za profesjonalną poradę panom z salonu Komfort w Łodzi - wiemy, że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru.

AQ0A4722

Wykładzina dywanowa jest doskonałym pomysłem w takich pomieszczeniach jak sypiania czy pokój dla dzieci, ale my bardzo się cieszymy, że u nas znaleźliśmy dla niej inne idealne miejsce. Dzięki temu wykładzina (i poduchy) są też kolejnymi miejscami do siedzenia i wszyscy możemy być razem i spędzać miło czas.

TUTAJ znajdziecie wszystkie wykładziny dywanowe, ale zachęcam też do odwiedzenia sklepów Komfort, gdzie możecie obejrzeć je na żywo, dotknąć i zainspirować się do stworzenia nowego wnętrza.

wykładziny dywanowe

AQ0A4691 AQ0A4693 AQ0A4698 AQ0A4050 AQ0A4710 AQ0A4722 AQ0A4040

Wykładzina elastyczna

W mniejszym pokoju, który znajduje się tuż przed pokojem telewizyjnym zdecydowaliśmy się na wykładzinę elastyczną. Z kilku powodów było to bardzo racjonalne rozwiązanie i przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Po pierwsze jest to pokój przechodni, często wchodzi się do niego w butach, dzięki temu podłoga jest narażona na uszkodzenia. Wykładzina elastyczna zapewnia komfort użytkowania i sprzątania. Jest to też rozwiązanie na szybką metamorfozę za rozsądną cenę. Nasza wykładzina elastyczna jest w stylu loftowym, ale możecie się też zdecydować na mniej typowy wzór, na przykład taki TUTAJ, jaki wybraliśmy do naszego domu i fragmentarycznie położyliśmy przy drzwiach wejściowych - możecie podejrzeć TUTAJ.

wykładzina elastyczna

Jeśli macie ochotę na taki nietypowy wzór na podłodze to możecie wyciąć z takiej wykładziny elastycznej dowolną wielkość i tym sposobem wydzielić jakąś strefę w domu (to też dobry pomysł na podłogę przy zlewie kuchennym). Wszystkie wykładziny elastyczne z Komfort znajdziecie TUTAJ.

AQ0A4314 AQ0A4390 AQ0A4506

Ona: Kto z Was planuje w najbliższym czasie jakąś metamorfozę?:)

 

11 comments

  1. Radownisia 25 stycznia, 2019 at 22:54 Odpowiedz

    A myślałam, że wykładziny odeszły już do lamusa 😉 A tymczasem ty odmieniłaś tę modę na coś kompletniego innego i faktycznie stwarza to klimat małego uroczego kina 😀

  2. Maja 26 stycznia, 2019 at 17:37 Odpowiedz

    Po latach życia w “dywanowanym domu” z ulgą przyjęłam uroki drewnianego parkietu. Pewnie za kilka lat mi się to zmieni! Natomiast coraz przychylniej zerkam w kierunku tej elastycznej wykładziny do przedpokoju!

  3. Natalia 26 stycznia, 2019 at 21:46 Odpowiedz

    Bardzo spodobał mi się pomysł z wykładzina dywanowa, nie mam pokoju telewizyjnego, a salon niestety jest przy drzwiach wejściowych, ale myślę o sypialni! U Was tak przytulnie