Wakacje na Dominikanie - Saona - jak zorganizować wyjazd i czy warto się wybrać - film

IMG_20180204_163435_017

Dziś zabieram Was w jedno z najbardziej szczególnych miejsc z naszej małżeńskiej historii! Saona to miejsce naszych zaręczyn - totalnie niezwykłych, bo dla mnie niespodziewanych i to po 3 miesiącach znajomości <3 Kuba to wszystko świetnie zaplanował, wcześniej marzyło nam się, żeby tam wrócić w dziesiątą rocznicę, a udało się po siedmiu latach, więc jesteśmy przeszęśliwi, a nasze wspomnienia odżyły:) W dzisiejszym filmie pokazuje Wam wyspę, ale też urocze miasteczko z rafy koralowej Altos de Chavon, które jest chyba najpiękniejszym prezentem urodzinowym na świecie plus opowiadam Wam w jaki sposób najlepiej zorganizować lokalne wycieczki na Dominikanie:)

Będzie mi też bardzo miło jeśli zasubskrybujecie mój kanał TUTAJ, a także zostawicie kciuk w górę!🙂

Film możecie obejrzeć TUTAJ lub tu:

DSC_0586 DSC_0588 DSC_0660 DSC_0725 20180203_164925-01

Ona: Musimy tam koniecznie wrócić!:)

On: I może zamieszkać na stare lata 😀 a tak serio to to jest niesamowite jak Ty bardzo lubisz wracać w te same miejsca:)

Ona: Nic na to nie poradzę i w dodatku za każdym razem odwiedzam je na nowo, to kiedy Włochy?:D

17 comments

  1. Marta 12 marca, 2018 at 12:57 Odpowiedz

    Aniu, nie na temat, z góry przepraszam.
    Chyba dwa lata temu pokazywałaś ramki z sentencjami do powieszenia na ścianę.
    Kiedy weszłam na stronę sklepu znalazłam cudne zdjęcia zwierząt w ramkach, idealne do pokoju dziecięcego. Czy mogłabyś podać nazwę sklepu? W google nie mogę znaleźć, szukam po hasłach bezskutecznie.

  2. Kinga 20 marca, 2018 at 15:39 Odpowiedz

    Piękne zdjęcia! Zazdroszczę wycieczki 🙂 Dominikana jeszcze przede mną, póki co szykuje się na lipcowy wyjazd na Sri Lankę. Z koleżanką z asia dream jedziemy. Znajoma z pracy była z nimi na wyjezdzie i bardzo chwaliła. Powiem szczerze że jeszcze w życiu tak daleko nie byłam ale nie boję się raczej zupełnie odwrotnie ciesze się na tą wyprawę. Mam nadzieję że jak też będę mogła pochwalić się tak ładnymi fotkami jak Ty 🙂 Pozdrawiam i życzę dalszych podróży 🙂