Dominikana - czy warto lecieć na Dominikanę - porady - film

20180206_140955

Już dziś mam dla Was pierwszy film z naszego wyjazdu na Dominikanę!🙂 Ostatnio pokazałam Wam krótki teledysk, a teraz zabieram Was do magicznego wakacyjnego świata - obejrzyjcie i dajcie znać czy film Wam się podobał:)  A także, czy wybieracie się na Dominikanę, a może już tam byliście i opowiecie o swoich wrażeniach:)

Będzie mi też bardzo miło, jeśli zasubskrybujecie mój kanał TUTAJ, a także zostawicie pod filmem kciuk w górę:)

DSC_1303 20180206_140952

Ona: Wierzę, że jeszcze tam wrócimy:)

On: A ja to wiem:) to znaczy zrobię wszystko, tylko jeszcze musimy odwiedzić trochę reszty świata:))

 

10 comments

 1. dana 7 marca, 2018 at 14:30 Odpowiedz

  Gut, “Shape of Water gibt es bereits in den üblen Spelunken des Internets, aber selbst als früherer Jack Arnold Fan reizt mich der Film nicht sehr. Hätte del Toro nur, wie ursprünglich angekündigt, den “Hobbit verfilmt

 2. Asia 7 marca, 2018 at 17:40 Odpowiedz

  Bardzo ciekawy i profesjonalny film. W tym roku byłam na Zanzibarze, który mnie absolutnie zachwycił. To chyba najpiękniejsze z “egzotycznych” miejsc, które widziałam. Niedawno wróciłam a już zastanawiam się nad przyszłorocznym wyjazdem. I tutaj pojawia się Dominikana. Tak jak wspominałaś miejsca zupełnie różne, ale u mnie Zanzibar tak wysoko ustawił poprzeczkę, że boję się pewnego rozczarowania. Mogłabyś polecić konkretny hotel ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  • Ania 9 marca, 2018 at 11:20 Odpowiedz

   My byliśmy w kompleksie hotelowym Now Larimar, Now Garden, Secrets – osobiście bardzo polecamy.
   Bardzo smaczne jedzenie i dobra obsługa.

 3. drmitto 10 marca, 2018 at 03:58 Odpowiedz

  Great piece, Paul! I always enjoy learning more about the films that never saw their way to completion. It”s fascinating to think about what might”ve been. For myself, I remember being excited for Chocolate 2 and Snowblade (I love the Lady Snowblood films). And though I”m still open for another round of Chocolate, the more I read about Snowblade and Bey Logan the sicker I feel.

Leave a reply