5 moich wpisów filmowych, które szczególnie Wam polecam

Jak wiecie z mojego profilu na instagramie w ostatnich dniach z prywatnych względów zrezygnowałam z aktywnej obecności w interntowym świecie, ale oczywiście powoli wracam, tym bardziej, że blog, a właściwie jego czytelnicy są dla mnie dużą siłą, motywacją i wsparciem każdego dnia. Dla takich ludzi, jakich mam wokół siebie chce się żyć <3

Dziś przypomnę Wam tylko moje ulubione zbiory filmowe, które pojawiły się na blogu - myślę, że w te zimowe wieczory przydadzą się i Wam. Bardzo chętnie obejrzę też polecone przez Was pozycje filmowe - czekam na tytuły w komentarzach!

1 Wzruszające filmy warte obejrzenia

Czasem lubimy się śmiać, wygłupiać, ale przychodzą też w życiu momenty na nostalgię. Wzruszajće filmy, które wybrałam możecie podejrzeć TUTAJ.

filmyyy

2 Najlepsze francuskie filmy

Mam do nich słabość, choć w poszukiwaniach świetnych tytułów trafiam też na wiele takich, które przerywamw połowie oglądania. Kino francuskie cenię za naturalność i prostotę. Na blogu pojawiły się już dwie listy - najnowsza część moich ulubionych francuskich filmów znajduje się TUTAJ, a pierwsza TUTAJ.

za jakie grzechy dobry boże

3 Najlepsze "bajki" - filmy animowane wszechczasów

Uwielbiamy z Kubą oglądać animowane produkcje, zwłaszcza, że bardzo często to dopracowane dzieła sztuki. W TYM wspisie znajdziecie 31 pozycji, które powinien zobaczyć także każdy dorosły, jeśli oczywiście ma w sobie coś z dziecka i potrafi marzyć.

kopciueszek

4 Najlepsze motywujące filmy, które zmobilizują Cię do działania

Jesień i zimą  potrzebujesz specjalnego doładowania? Pomoże mąż, przyjaciółka, rodzina, witaminy i cudowne filmy, które pokazują, że naprawdę każdy ma problemy i przy tym każdy ma prawo doszczęścia i miłości. Motywujące filmy znajdziecie TUTAJ.

podroz na sto stop

5 Romantyczne filmy warte obejrzenia

TUTAJ mam dla Was romantyczne klasyki, do których fajnie jest wrócić <3 może w tym temacie polecicie mi coś nowego???

filmy o milosci

Postów filmowych na blogu jest znacznie więcej, wszystkie znajdziecie TUTAJ.

A przy okaji zapraszam Was też na mój kanał YouTube - być może nie widzieliście jeszcze wszystkich odcinków, przykładowe poniżej, a kanał może zasubskrbować TUTAJ.

Wenecja - ciekawe miejsca i zabytki -  do obejrzenia poniżej, lub TUTAJ

Budujemy dom - TUTAJ lub tu:

Jak nosić białą koszulę TUTAJ lub tu:

Jak dbać o włosy TUTAJ lub tu:

Jak wybrać zapach dla siebie plus świetne poradniki modowe TUTAJ lub tu:

Najpiękniejsze pomadki na cały rok! I jak je nakładać TUTAJ lub tu:

Jak zorganizować wyjazd na Zanzibar i co warto zobaczyć TUTAJ i TU:

Ona: Polecam <3

3 comments

Leave a reply