Dlaczego wybraliśmy białą podłogę do naszego domu

DSC_7333

Ostatnio pokazywałam Wam naszą podłogę w TYM poście (znajdziecie tam dokładne informacje o kolekcji). Dostaliśmy wiele pytań o to jak nam się sprawdza taka podłoga, a także czy nie "baliśmy się" bieli. Dziś pokażę Wam dlaczego tak bardzo cieszy mnie ten wybór i dlaczego warto zdecydować się na Deskę Barlinecką.

Zupełnie jasna podłoga była moim marzeniem. Kiedy wymyśliliśmy nasz dodatkowy dom, od razu wiedziałam, że chciałabym zrealizować to marzenie właśnie tutaj. Nie jest to nasze stałe miejsce pobytu, więc mogę tu testować różne rozwiązania. Biel w mieszkaniu to po prostu więcej światła, a co za tym idzie lepsze samopoczucie, fantastyczne tło do komponowania przestrzeni i dobierania dodatków. Biel na podłodze, ścianach i suficie jest także świetnym tłem do zdjęć, a jasna podłoga wręcz wyzwala kreatywność - bardzo lubię stawiać na niej piękne przedmioty w stosownych miejscach (np. przy lustrze w sypialni), dzięki czemu są pięknie wyeksponowane i cieszą oko.

DSC_7355 DSC_7242

Podłogi drewniane Barlinka pokryte są wysokiej klasy olejami lub lakierami, jak w przypadku Jesionu Lemon Sorbet Grande. Jeśli w przyszłości zmienimy preferencje kolorystyczne, możemy je odnowić i przemalować. Biała podłoga sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i zdecydowanie jest jego ozdobą. Sprawia też wrażenie czystości i optycznie powiększa przestrzeń. Jeśli obawiacie się tego koloru w salonie, a chcielibyście spróbować z jasnymi kolorami, to polecam zacząć od białych desek w sypialni - ten widok po prostu uspokaja.

Zapraszam Was na moje inspiracje i kadry z białą podłogą w roli głównej. Nasz model Barlinek to kolekcja Tastes od Life, którą znajdziecie TUTAJ.

podłoga barlinek DSC_7233 DSC_7237 DSC_7239 DSC_7245 DSC_7337 DSC_7339 DSC_7340 DSC_7341 DSC_7350 DSC_7352 DSC_7366 DSC_7379 DSC_7389 podłoga barlinek 2 DSC_7394 DSC_7406 DSC_7393

Ona: Biała podłoga = spełnione marzenie:)

On: To był dobry wybór!:)

10 comments

Leave a reply